Gosia: Mateńka zawsze przychodzi z pomocą….

I tak modląc się za innych wyprosiła , że Mateńka się nią troskliwie zajęła w chorobie. Ona nigdy nie zawodzi, zawsze przychodzi z pomocą.
Przeczytaj całość

M: Potraktowałam to wręcz jako głos z Nieba…

Szczęść Boże. Dokładnie wczoraj zakończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską. Już mi jej brakuje... Na pewno będę odmawiać kolejne. W dość trudnym momencie swojego życia, w tzw. rzucie choroby znalazłam stronę, na której udzielana była pomoc duchowa. Rozmawiałam z pewnym człowiekiem, który powiedział mi, że w intencji swojego uzdrowienia wraz z...
Przeczytaj całość

Agnieszka: CUD MIŁOŚCI

Nowennę Pompejańską zaczęłam odmawiać w połowie września 2016 roku, poznałam pewnego chłopaka na portalu internetowym, od razu złapaliśmy świetny kontakt.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Modlitwa matki

Jestem żoną i matką pięciorga dzieci. Pierwszą nowennę odmówiłam w intencji ratowania mojej rodziny.Z początku nie mówiłam tego mężowi, ale po jakimś czasie opowiedział mi, że dzieją się rzeczy, których nie rozumie. Musiałam się przyznać. Najbardziej był wstrząśnięty sytuacją, która miała miejsce w Krakowie. Przeczytaj Małgorzata: Modlitwa matki
Przeczytaj całość

Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone

Szczęsc Boże. To moje pierwsze swiadectwo po roku czasu odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Zawsze mylałam że jestem wieżąca bo przecież nikogo nie zabiłamPrzeczytaj Jolanta: Matka Boża ukazała mi grzechy które miałam zatajone
Przeczytaj całość

Irena: Pomoc w zachowaniu pracy

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej i Jezusowi, poprzez złożenie kolejnego świadectwa po otrzymaniu wyproszonych łask.
Matka Boża dwa razy uratowała mnie przed utratą pracy.
Dostałam prace w firmie od stycznia 2014 na okres 6 miesięcy. Po tym czasie, firma w której pracowałam przegrała przetarg i moje stanowisko stało pod znakiem zapytania. Inna firma po wygraniu przetargu postanowiła zatrudnić nowych pracowników. Wszystkie moje znajome straciły prace, tylko ja otrzymałam propozycje przedłużenia umowy.
W trakcie dalszej pracy miewałam problemy z nową szefową, która ciągle prowokowała napięcia i kłótnie w pracy.
W związku z tą sytuacją groziło mi zwolnienie z etatu.
Każdego dnia przed pracą, wchodziłam do kościoła, gdzie codziennie wystawiony był Najświętszy Sakrament. Modliłam się, aby między mną a szefową relacje polepszyły się i abym dalej mogła pracować.
Kolejny raz otrzymałam łaskę dalszej pracy i między mną a przełożoną są teraz dobre relacje. Jest zadowolona z wyników mojej pracy.
Nowennę Pompejańską odmawiam od lutego 2012 do dnia dzisiejszego bez jednego dnia przerwy. To jak moje życie się zmieniło i mojej rodziny już wcześniej pisałam.
Matka Boża jest z nami cały czas i zsyła na nas obfite łaski.
Chwała Jezusowi i Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!