Agnieszka: Matka Boża to najwspanialsza terapeutka

szczesc Boze dla wszystkich czytelnikow! Chcialabym złozyc swiadectwo ogromnej laski ktora obdarzyla mnie Matka Boska, odmowilam nowenne w intencji nerwicy której sie nabawilam, teraz z perspektywy czasu widze ze na własne zyczenie bo gdybym wczesniej poprosila Matke Boska o wsparcie to do tego by nie doszlo, by lam nieszczesliwa w malzenstwie przez wiele lat.
Read More

Monika: miłość prawdziwa

chciałabym złożyć świadecstwo: Właśnie zakończyłam część błagalną. Gdy zaczynałam modlitwę byłam w bardzo złym stanie. Dręczyła mnie depresja (zostawił mnie chłopak, którego bardzo kochałam, praca nie przynosiła mi nawet pieniędzy na własne utrzymanie) - już byłam w takim stanie, że myślałam tylko wyłącznie o samobójstwie ( stwierdziłam, że skoro spotykają...
Read More

Małgorzata: DAR WSPÓLNEJ MAŁŻEŃSKIEJ MODLITWY NOWENNĄ POMPEJAŃSKĄ

Znalazłam film ze świadectwem pewnej mężatki, która opowiedziała jak nowenna pompejańska uratowała ich małżeństwo. Bardzo mnie poruszył. Nabrałam nadziei.
Read More

Weronika: Po raz kolejny wysłuchana!

Byłam przerażona, pomyślałam "jak to? znowu???". Nie pozostało mi nic innego jak chwycić za różaniec i prosić Najlepszą Matkę o pomoc, błagałam, żeby wykryty guz nie okazał się złośliwy, bałam się że moja rodzina nie udźwignie kolejny raz podobnej historii. Moja modlitwa została ponownie wysłuchana i brakuje mi słów, żeby wyrazić wdzięczność dla Maryi.
Read More

Justyna: Córka pod opieką Maryi

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Modlitwę Nowenną Pompejańską podjęłam w intencji córki, która chodzi do siódmej klasy szkoły podstawowej. W obliczu pewnych trudności szkolnych i naszego - rodziców zmartwienia i zagubienia dotyczącego spraw córki, postanowiłam szczególnie zawierzyć dziecko opiece Matki Bożej i prosić o pomoc i błogosławieństwo w nauce.
Read More

Ewa: Moja wdzięczność dla Matuchny jest nie do wypowiedzenia

Nie pamiętam czy najpierw przeczytałam o Nowennie Pompejańskiej a potem okazało się że moja córka jest chora na anoreksję czy było odwrotnie. Fakt jest taki że wydrukowałam sobie sposób odmawiania Nowenny i go odłożyłam. W przypadku różnych innych dokumentów odłożonych byle gdzie ginęły one gdzieś między innymi papierami. Z Nowenną było inaczej, zawsze leżała na widoku, w biurze, w przedpokoju nawet w kuchni, zawsze była. Okazało się że córka jest chora na anoreksję. Te osoby których choroba ta dotknęła wiedzą przez jaką gehennę przechodzi cała rodzina i osoba chora. Próby leczenia, tłumaczenia, prośby itp na nic się zdają. Na szczęście jest Nowenna Pompejańska, po którą sięgnęłam. W czasie jej odmawiania bywało różnie, czasami miałam wrażenie że diabeł jest wszędzie, szaleje w moich dzieciach i w mężu.Nigdy nie zrezygnowałam, trudno było do końca, ale owoce zaczęły się pojawiać dość szybko. Dostaliśmy namiar na psychoterapeutę który bardzo pomógł mojemu dziecku, a Pan Bóg podpowiadał na różne sposoby jak mamy postępować. Zmniejszyła się również ilość i natężenie konfliktów między tatą i dziećmi. Matuchna zaprowadziła nas również do tworzącej się wówczas w naszej parafii Róży Różańcowej Rodziców modlących się za swoje dzieci. Modlimy się z mężem codziennie za dzieci. W naszej rodzinie jest spokojniej, nasze dzieci się wyciszyły aczkolwiek jeśli chodzi o córkę to jeszcze długa droga do wyleczenie, ale wierzę że Matka Boża nam pomoże.Na pewno wrócę do tej modlitwy, bo ciągle jest tyle intencji do wymodlenia, myślę że rozpocznę w dniu 22.10.2014, w dniu w którym pierwszy raz obchodzić będziemy wspomnienie świętego Jana Pawła II. Moja wdzięczność dla Matuchny jest nie do wypowiedzenia. Ewa

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
E.karolinapaula Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
karolinapaula
Gość
karolinapaula

Chwała Panu! Dziękuję za piękne świadectwo 🙂

E.
Gość
E.

chwała Panu !!!