Agnieszka: Matura zdana !

Chciałabym złożyć świadectwo otrzymanych łask za pośrednictwem Królowej Różańca Św. z Pompejow. Ostatnio odmawiałam Nowennę Pompejańską z mężem w intencji naszych synów o "Dary Ducha Św " oraz następną odmawiałam w intencji starszego syna "Żeby jak najlepiej zdał wszystkie egzaminy "(maturalne i zawodowe ) Skończyłam odmawiać tę nowennę 16 czerwca. 30...
Przeczytaj całość

Wierząca: Za grzeszników i za dusze w czyśćcu cierpiące

Szczęść Boże! Nowenna Pompejańska towarzyszy mi od 2 lat. Dziś jestem w trakcie odmawiania 16. Nowenny, którą kończę 24 grudnia. Dziś chciałabym się z Wami podzielić świadectwem z trzech Nowenn. Dwie z nich były za dusze w czyśćcu cierpiące. Po odmówieniu pierwszej Nowenny za dusze czyśćcowe, w 54. dniu Nowenny przyśniła mi się twarz starszej kobiety, staruszki w krótkich, siwym włosach, bardzo uśmiechniętej. Wierzę, że moja modlitwa pomogła, że zostałam wysłuchana, że staruszka ze snu to duszyczka, która dostąpiła Nieba.
Przeczytaj całość

Kinga: w intencji rodziców

Moje świadectwa są bardzo krótkie. Odmówiłam dwie nowenny pompejańskie w intencji moich rodziców o zdrowie i wszystkie potrzebne dla nich łaski. Może na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, bo też nie miałam sprecyzowanej konkretnej sprawy, ale oddałam ich w opiekę Matce Bożej i wiem, że jak nie teraz,...
Przeczytaj całość

Ewa: Dziękuję Ci Matko Jezusa i moja

Niedawno ukończyłam nowennę pompejańską, którą odmawiałam w intencji mojej córki i pragnę podziękować Matce Przenajświętszej, że wysłuchała mych próśb. Widzę działanie Matki Bożej w życiu córki i moim. Kocham Cię Mamo
Przeczytaj całość

Bernadeta: wysłuchana prośba

Razem z mamą i siostrą zaczęłyśmy pod koniec zeszłego roku odmawiać Nowennę Pompejańską - każda w wybranej przez siebie intencji. Modlitwa różańcowa jest wymagająca, ale im więcej człowiek się modli, tym bardziej chce być bliżej Boga, a życie wewnętrzne zaczyna się układać i uspokajać. Co więcej, w trudnych chwilach można...
Przeczytaj całość

Piotr: Maryja przyszła mi z pomocą!

Witam serdecznie! 🙂
Kilka dni temu skończyłem moją pierwszą nowennę pompejańską. Wcześniej też zacząłem odmawiać, ale przerwałem, chyba coś koło 10-tego dnia. Teraz z pomocą Maryi udało mi się wytrwać do końca.
Modliłem się w intencji o pokój w sercu dla mojego dziadka, przed którym czułem tyle lęku. (Leczę się też na depresję, ale mój stan znacznie, dzięki Bogu się poprawił)Nieraz, zwłaszcza już pod koniec miałem ogromne pokusy,różne przeszkody,upadki i wydawało mi się, że przerwę tę nowennę. Maryja mnie jednak nie opuściła, trzymała za rękę, dodawała sił.
Warto było dotrwać do końca. Matka Boża mnie wysłuchała, sam zacząłem dostrzegać zmianę w życiu mojego kochanego dziadka, którego serce pomimo trudności przepełnia pokój (trudno mu też było jakoś pogodziś się ze śmiercią mojego brata, z którym tak bardzo lubiał rozmawiać na wspólne tematy).
Tak, wierzę mocno, że Maryja mnie wysłuchała. Sam zacząłem inaczej patrzeć na świat i mimo, że wiele jeszcze muszę się nauczyć, staram się pogodzić z wolą Bożą, która zawsze jest słuszna.
Pragnę oczami Maryi spoglądać na każdą duszę.
Dziękuję Ci ukochana Mamusiu, która nikim nie gardzisz, lecz zwracasz swe miłosierne oczy, na tego, który ucieka sie do Ciebie.
Uwierzmy w potęgę modlitwy różańcowej, zaufajmy Maryi do końca, w każdej chwili nawet tej najtrudniejszej.
Niech każde uderzenie naszego serca będzie w rytm Ave Maria…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Piotr: Maryja przyszła mi z pomocą!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

piękne świadectwo, dzięki za nie

Samotna
Gość
Samotna

wiele zdrowia życzę, a na depresję, choć nie tylko, oprócz różańca, polecam Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, każdy powinien wybrać się na taką Mszę i zobaczyć działanie Ducha Św.

mojapani
Gość

Prawda,piękne świadectwo.Także wierzę bo Mateczka nasza wszystkich wysłuchuje,wstawia się za nami i nam pomaga.Nich Cię Mateczko Pan Bóg błogosławi po wszystkie wieki.

OLA
Gość

Ja mam takie pytanie, jak dodać świadectwo na tej stronie? śledzę już wasze świadectwa długo chciała bym napisać też swoje

Marek (adm.)
Admin
Piotr
Gość

Witaj mój imienniku fajnie,ze się modliłeś za swojego dziadka.Ja juz niestety nie mam.I też kilka razy przerywałem więc nie się martw tym najważniejsze,ze dotrwaliśmy.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!