Tomasz: Nowenna

Swoją nowennę rozpocząłem w środę popielcową. Zauważyłem w trakcie odmawiania, że każdego dnia atmosfera w moim domu się zmienia na lepszą, łagodniejszą. Dzięki nowennie odkryłem jak bardzo brak mi pokory, jak chcę wszystko zmienić bez wysiłku i według mojego planu oraz że nie wystarczy jedna nowenna aby każdego dnia stawać...
Read More

Znalezienie pracy – Ania

zakonczylam wlasnie nowenne modlilam sie o prace i zostalam wysluchana wierze w ogromna moc tej modlitwy Maryjo Dopomagaj Dodawaj Wiary Wytrwalosci oddalaj zwatpienia Tobie powierzam siebie imoje dzieci . Za pare dni zaczynam 2 nowenne
Read More

E: Modlitwa o uzdrowienie

Przeczytałam, że nowenna czyni cuda, ale wtedy jeszcze wydawało mi się, że mam tak wiele, że nie muszę jej odmawiać.
Read More

Izabela: Łaski, o których nie można milczeć

Jestem obecnie w trakcie odmawiania trzeciej Nowenny Pompejańskiej. I właśnie podczas odmawiania poczułam, że nie powinnam dłużej zwlekać ze świadectwem tego, co zmieniło się w moim życiu już w trakcie tej pierwszej modlitwy, która rozpoczęłam 01.01.2015. Wiedziałam o Niej wcześniej – z Internetu - ale tak, jak zapewne wielu osobom...
Read More

N: Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie,

Odmawiam juz czwartą NP, ale dopiero teraz piszę swoje pierwsze świadectwo. Zawsze przy drugiej tajemnicy radosnej miałam wyrzuty sumienia, ze Maryja od razu pobiegła do Elżbiety pochwalić sie otrzymaną łaską, a ja, pomimo obietnicy, nadal nie napisałam świadectwa. Pierwszą nowennę rozpoczęłam w trudnym dla siebie okresie, byłam nieszczęśliwa i zrozpaczona, na nowennę trafiłam przypadkiem, ale czuję ze to Maryja mnie odnalazła, bo juz wcześniej często na modlitwie pojawiały mi sie myśli, żeby oddać to jej.
Read More

Piotr: Maryja przyszła mi z pomocą!

Witam serdecznie! 🙂
Kilka dni temu skończyłem moją pierwszą nowennę pompejańską. Wcześniej też zacząłem odmawiać, ale przerwałem, chyba coś koło 10-tego dnia. Teraz z pomocą Maryi udało mi się wytrwać do końca.
Modliłem się w intencji o pokój w sercu dla mojego dziadka, przed którym czułem tyle lęku. (Leczę się też na depresję, ale mój stan znacznie, dzięki Bogu się poprawił)Nieraz, zwłaszcza już pod koniec miałem ogromne pokusy,różne przeszkody,upadki i wydawało mi się, że przerwę tę nowennę. Maryja mnie jednak nie opuściła, trzymała za rękę, dodawała sił.
Warto było dotrwać do końca. Matka Boża mnie wysłuchała, sam zacząłem dostrzegać zmianę w życiu mojego kochanego dziadka, którego serce pomimo trudności przepełnia pokój (trudno mu też było jakoś pogodziś się ze śmiercią mojego brata, z którym tak bardzo lubiał rozmawiać na wspólne tematy).
Tak, wierzę mocno, że Maryja mnie wysłuchała. Sam zacząłem inaczej patrzeć na świat i mimo, że wiele jeszcze muszę się nauczyć, staram się pogodzić z wolą Bożą, która zawsze jest słuszna.
Pragnę oczami Maryi spoglądać na każdą duszę.
Dziękuję Ci ukochana Mamusiu, która nikim nie gardzisz, lecz zwracasz swe miłosierne oczy, na tego, który ucieka sie do Ciebie.
Uwierzmy w potęgę modlitwy różańcowej, zaufajmy Maryi do końca, w każdej chwili nawet tej najtrudniejszej.
Niech każde uderzenie naszego serca będzie w rytm Ave Maria…

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PiotrMarek (adm.)OLAmojapaniSamotna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Samotna
Gość
Samotna

piękne świadectwo, dzięki za nie

Samotna
Gość
Samotna

wiele zdrowia życzę, a na depresję, choć nie tylko, oprócz różańca, polecam Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, każdy powinien wybrać się na taką Mszę i zobaczyć działanie Ducha Św.

mojapani
Gość

Prawda,piękne świadectwo.Także wierzę bo Mateczka nasza wszystkich wysłuchuje,wstawia się za nami i nam pomaga.Nich Cię Mateczko Pan Bóg błogosławi po wszystkie wieki.

OLA
Gość
OLA

Ja mam takie pytanie, jak dodać świadectwo na tej stronie? śledzę już wasze świadectwa długo chciała bym napisać też swoje

Marek (adm.)
Admin
Piotr
Gość
Piotr

Witaj mój imienniku fajnie,ze się modliłeś za swojego dziadka.Ja juz niestety nie mam.I też kilka razy przerywałem więc nie się martw tym najważniejsze,ze dotrwaliśmy.