Anna: Nasz dom

Swoją pierwsza nowenne zaczęłam odmawiać w 2015 roku na wiosnę. mieszkalismy wtedy kontem u tesciow. Byliśmy w trakcie budowy domu. Pracował tylko mąż. Ciągle brakowało pieniędzy... kto zaczynaj dom od podstaw wie z jakimi kosztami się to wiąże. Modliłam się Najświętszej Panienki o jak najszybsze zamieszkanie u siebie.
Read More

Aleksandra: Mama wraca do zdrowia

Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego za wsparcie, pomoc i szczęśliwy przebieg operacji mojej ukochanej Mamy. Wszystko poszło dobrze, Mama szybko wraca do zdrowia. Mimo tak wielu komplikacji na każdym kroku związanych z operacją, wszystko niewiarygodnie dobrze się ułożyło. Dziękuję
Read More

Ewa: Dziękuję za łaski jakie otrzymałam

królowo różańca św dziękuje załaski jakie otrzymałam odmawiając nowennę pompejańską.nowennę odmawiam od ok 3 lat w różnych intencjach .pragnę podziękować za łaskę zdrowia dla mnie mojej rodziny i wiele łask które otrzymuję każdego dnia.czekam na spełnienie jeszcze jadnej mojej prosby i wierzę ze będę wysłuchana jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.czcicielka ewa
Read More

AnnaN: Nawrócenie wierzących.

Nie wiem, czy spełnią się Twoje intencje, ale ta modlitwa na pewno da Ci prawdziwe szczęście.
Read More

Bunia: Przejście przez tę nowennę to była dla mnie prawdziwa katorga

Osiągnęłam sukces, który wiąże się z katastrofą dla mojego portfela. Spełniłam marzenie o własnej firmie, ale póki co nie mam funduszy na dalszy jej rozwój. Nie wiem jak to wszystko się potoczy, ale mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej i Matka Boża będzie mnie wspierać.
Read More

Monika: Piękny uśmiech synka

Z mężem odmówiliśmy nowennę pompejańską . Było bardzo ciężko i często prawie zasypialiśmy z różańcem w ręku ale udało się. Nasza intencja była za zdrowie i uratowanie ząbków naszego synka. Nasz synek ma niecałe 2 lata i już ma próchnicę a przy jego stanie zdrowia nie można było stosować leczenia zachowawczego albo wyleczenie próchnicy albo wyrwanie ząbków. Żaden dentysta nie chciał się podjąć leczenia tak małego dziecka. Gdy zaczęliśmy odmawiać nowennę trafiliśmy na dentystkę, która dała nam nadzieję na leczenie. Później musieliśmy jednak jeden ząbek wyrwać. Przy leczeniu każdego zęba była groźba wyrwania jeśli próchnica zaszła za daleko. Każda wizyta to był stres. Ale się udało i dwie przednie jedynki mamy wyleczone. Został nam jeden ząbek do wyleczenia a pozostałe są zdrowe 🙂 To dla nas cud. Chociaż w życiu naszego synka tak krótkim ale wydarzyło się kilka cudów. To też dowód na działanie jego anioła stróża do którego codziennie się modlę.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Baranek Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Baranek
Gość
Baranek

Oby dalej tak się Wam wiodło jak teraz!