Arleta: Uzdrowienie z nałogu palenia

Piszę po raz drugi, pomimo iż już pięć razy modliłam się nowenną pompejańską. Nie po każdej jednak napisałam świadectwo. Poprzednio napisałam, że otrzymałam łaski, o które się modliłam. Tak, wszystkich moich próśb wysłuchała Matka Najświętsza. Ostatnią odmówiłam w intencji uwolnienia mojego męża z nałogu palenia papierosów. Mąż palił przez około 30 lat.Przeczytaj Arleta:...
Read More

Małgorzata: trzy nowenny

Odmówiłam trzy N.P., w tym jedną o uzdrowienie Mamy chorej na raka. W momencie kiedy zaczęłam odmawiać nowennę w jej intencji była już w ciężkim stanie, musiała przyjmować morfinę. Kiedy kończyłam nowennę czuła się już właściwie dobrze, a teraz dwa miesiące po jej zakończeniu na tomografii okazało się, że dwa...
Read More

Doli: szczęśliwa z Bogiem

Modląc się za innych Pan Bóg pokazał mi prawdę o sobie jak wiele muszę pracować aby zmienić swoje postępowanie.Nie należy działać emocjonalnie bo chwilę potem okazuje się że prawda jest inna nie należy dużo mówić o innych bo się ich krzywdzi(WIDZISZ DRZAZGĘ W OKU INNYCH A BELKI WE WŁASNYM NIE DOSTRZEGASZ)
Read More

Adam: Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.

Jutro kończę kolejną Nowennę Pompejańską. Tak jak w poprzedniej modliłem się w intencji poukładania mojego życia zawodowego i rodzinnego. Powierzyłem swoje życie Matce Bożej.
Read More

Tomasz: Dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe!

Nowennę Pompejańską odmawiam po raz czwarty. Do tej pory to moje pierwsze świadectwo. Dziękuję Najświętszej Matce Boskiej za wysłuchanie moich próśb i uwolnienie mnie z sideł masturbacji, pornografi, a nawet homoseksualizmu, co wydawało się niemożliwe, ale dla Naszej kochanej Królowej Różańca Świętego niemożliwe staje się możliwe dzięki tej cudownej modlitwie.
Read More

Kasia: moje spotkania z nowenną

Witajcie
dla mnie udało się odmówić nowennę 4 razy.
Moje prośby zostały wysłuchane 2 razy. Raz modliłam się w intencji mojej bratowej, żeby udało się jej ponownie zajść w ciążę bo wcześniej poroniła. Po kilku dniach od zakończenia nowenny dowiedziałam się że bratowa jest w ciąży. Za drugim razem modliłam się żeby mój drugi brat został ojcem. Byli już długo po ślubie, bratowa nie chciała mieć dzieci. Tą nowennę zakończyłam w lipcu i byłam bardzo niezadowolona z siebie, bo bardzo trudno mi było wytrwać w modlitwie. Byłam świadoma że odmawiałam ją „byle jak”, myliłam się, klepałam paciorki bez skupienia i byłam przekonana że na pewno nic z tego nie będzie. A mimo to…moja prośba została wysłuchana i to na drugi dzień brat zadzwonił że bratowa jest w ciąży 😉 Nie da się tego po ludzku wytłumaczyć. Dziś zaczęłam kolejną nowennę. Zawsze myślałam, że wskazane jest żeby nie modlić w swojej intencji bo Bóg i tak wie czego mi potrzeba tylko za innych. Ale dziś jestem w jakieś rozsypce, nie radzę sobie z pewnymi sprawami i postanowiłam tą nowennę odmawiać w swojej intencji. Chociaż nie wiem czy powinnam ;-(

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Kasia: moje spotkania z nowenną"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oliwia
Gość
Oliwia

Kasia jesteś wspaniałą siostrą 🙂 nie widzę nic złego w tym, abyś się modliła za siebie, ze mnie też taki egoista, że modlę sie teraz o rozwiazanie swojego problemu. Twoja modlitwa ma wielka moc, jak pokazało życie, więc Bóg z pewnością i Tobie pomoże i poukłada wszytko 🙂

nieznajoma
Gość
nieznajoma

No właśnie. A jak się do tego co napisała Kasia tj „byłam przekonana że na pewno nic z tego nie będzie. ” mają się słowa Jezusa „tylko wierzcie, ze otrzymacie”. W Dzienniczku mówi Św. Faustynie o tym, że najbardziej boli Go brak ufności. WIęc mamy kolejną zagadkę 🙂 .

adam
Gość

gdzie Ty nieznajoma widzisz zagadkę? pewnie,że Jezusa boli brak ufności, ale uważam, że różaniec to szczególna modlitwa, Maryja jest naprawdę Królową Nieba i Ziemi! por (Ap 12,1) (1Kr 2,19-20)

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!