Iwona: Wdzięczna Matce Najświętszej

Jestem bardzo wdzięczna Matce Najświętszej za opiekę nad moim mężem, w jego intencji odmówiłam nowennę o uzdrowienie jego wzroku, nastąpiła poprawa.
Read More

Agnieszka: OTRZYMANA ŁASKA PRZEMIANY

Chciałabym podzielić się swoim świadectwem. Trzy lata temu zostawił mnie mąż. Jesteśmy po rozwodzie, mąż ma swoje życie (dziecko i inną kobietę). Nie mamy ze sobą kontaktu. Byłam rozpaczy, chciałam ratować swoje małżeństwo, ale mąż stał się zatwardziały i nie działały na niego żadne słowa. Odszedł, a wszystko co robił,...
Read More

Agnieszka: chcę podziękować

Chcę podziękować Ci Matko Boża Pompejańska za łaskę dobrych wyników które robiłam w dzień przed zakończeniem nowenny. Są lepsze niż po wyjściu ze szpitala. O ile będzie możliwe postaram się w dalszym ciągu odmawiać w tej samej intencji wierząc że jednak jest ratunek w Tobie.
Read More

Ola: Praca dla męża

ochani, zawierzajcie się Matce Bożej, bez względu na Wasze sytuacje. Maryja posiada ogromną moc, nie do odrzucenia. Chwała Tobie Panie i Przenajświętszej Trójcy za okazanie Tak Wielu Łask Maryi, który nas teraz może obdarzać.
Read More

Dorota: nowenna w intencji kochanki męża

Poświęciłam moje życie Bogu. I On wie co dla mnie najważniejsze. Wiem że z najgorszego dla nas bagna Bóg wyciągnie dobro. I nasz Pan nie da nam większego krzyża niż nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć. W tedy tego nie rozumiałam. Błagałam Go by pomógł mi go nieść, upadałam pod jego ciężarem ale On mnie podnosił i niósł ten krzyż ze mną.
Read More

Iwona: Dziękuję za zdany egzamin syna

W maju syn zdawał maturę, później w czerwcu miał egzamin zawodowy. Niestety wyszedł z niego załamany, powiedział nam, że jest pewny iż nie zda. Widziałam ile go to wszytko kosztuje i było mi go tak bardzo żal, bo przez cztery lata szkoły przykładał się do nauki zawodu. Kiedy syn oswajał się z myślą o niezdanym egzaminie ja postanowiłam odmówić nowennę, prosząc Maryję o szczęśliwy finał. Syn mówił do mnie: mamo jak zdam to będzie naprawdę cud! Część błagalną skończyłam 25 sierpnia a 29 sierpnia dostał wiadomość, że egzamin zdał pozytywnie. Płakaliśmy z radości dziękując Najświętszej Panience za wysłuchanie mojej modlitwy i za cud. Chciałam nadmienić, że Nowennę odmawiam już czwarty raz i czuję nieustanną opiekę Matczki. Warto zawierzyć siebie, swoich najbliższych i wszystkie sprawy Maryi. Dziękuję Ci Matko za Twoją miłość!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!