Stefania: Studia i egzamin

Zaczęłam wymarzone ale bardzo trudne studia na jednym z lepszych uniwersytetow. Szybko okazało się ze mam małe szanse na zdanie jednego przedmiotu, co uniemożliwialoby dalszą naukę. 1 listopada zaczęłam odmawiać nowennę. Jednocześnie moja sytuacja na studiach pogarszala się z każdym tygodniem.
Read More

Malgorzata: Łaska już w pierwszym dniu odmawiania Nowenny!

Ale to nie wszystkie łaski jakimi zostalam obdarzona spokój w sercu radość z życia za to wszystko pragne podziękować Najukochanszej Matuchnie
Read More

Wysłuchana prośba

Tak się na szczęście nie stało, a ja mam pewność, że jest to zasługą Matki Bożej, której za wszystkie otrzymane łaski, wiarę i mój wewnętrzny spokój ogromnie dziękuję.
Read More

Katarzyna: Matka Boża jest miłosierna

Witam wszystkich. Chcę się z wami podzielić łaską otrzymaną za wstawiennictwem Matki Bożej. Dwa tygodnie temu zakończyłam odmawianie nowenny i łaska o którą prosiłam Matkę Bożą została mi udzielona. Modliłam się o uzdrowienie z mojej choroby. Przyznam się, że podczas modlitwy straciłam nadzięję i wiarę w uzdrowienie, Przeczytaj Katarzyna: Matka...
Read More

Maria: uspokoiłam się i myślę, że ten spokój udziela się mojemu dziecku

Witam wszystkich czytających świadectwa. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Królowa Różańca Świętego. Swoją pierwszą nowennę zakończyłam 23 sierpnia br. ale już w czasie odmawiania części błagalnej doznałam wielu łask.
Read More

Patrycja: Matura i studia

Witam. Moja przygodę z Nowenną rozpoczęłam w marcu. Modliłam się razem z mamą w intencji zdania matury i dostania się na medycynę. Jest to kierunek na który potrzebne są wysokie wyniki. Uczyłam się dużo ale jednego byłam pewną sama nie dam rady. Zaczne od tego że dzięki nowennie pokochałam modlitwę różańcowa. Zrozumiałam że dzięki niej można Maryję o wszystko poprosić za wszystko podziękować. Teraz odmawiam różaniec każdego dnia. Oprócz tego modlitwa nauczyła mnie zaufania i beztroskiego oddania się Maryi. Zrozumiałam że nasza Mama chce dla nas wszystkiego co najlepsze my zaś mamy tylko Jej wierzyć. Podczas nauki do matury miałam wiele chwil załamania, myślałam że nie dam rady. Ale po chwili przypominałam sobie słowa „jeszcze nidy nie słyszano aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z różanicem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał byc przez Ciebie opuszczony”
W lipcu było kilka przyjec na studia. Na początku nigdzie się nie dostałam. Płakałam ale po chwili zrozumiałam że Nowenna to przede wszystkim wiara do końca. Skoro Maryja obiecała pomóc to na pewno dotrzyma słowa. I tak też stało moje marzenia się spełniły. Muszę jeszcze wspomnieć że moja mama modliła się Nowenna Pompejańska za chłopaka który tracił słuch. W tym momencie jego wadą się zatrzymała i nie postępuje dalej. Chłopak słyszy. Jestem wdzięczna całym sercem Pani że dała nam tak potężna broń jaką jest ta Nowenna. Chwała naszej Królowej na wieki.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Patrycja: Matura i studia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotrek
Gość
Piotrek

Przecież to oczywiste,że Matka Boska pomoże,ale trzeba pamiętać,że samo się nie zaliczy.Mam nadzieje,ze dalej będziesz się modliła.
I gratuluje.

Obrazki z nowenną pompejańską?