Danuta: Wiele lask

Modle sie w intencji macierzynstwa
Read More

Basia: Donoszenie ciąży

Ginekolog zalecił mi leżenie w ostatnich miesiącach ciąży. Cała rodzina zaanagażowała się w opiekę nad starszą córką i oboowiazki domowe bym mogła się do tego zastosowac. Leżałam całymi dniami, brałam leki rozkurczowe, a mimo to męczyły mnie mocne skurcze. Jednego dnia były tak mocne, że byłam pewna, że zaraz urodzę.
Read More

Ewelina: Otrzymane łaski i walka o spokój duszy

Nowennę zakończyłam dwa tygodnie przed porodem. Dzięki Matce Bożej czułam spokój, nie czułam strachu przed porodem. W dniu rozwiązania cały ten proces przebiegł bardzo łagodnie.
Read More

Agnieszka: modlitwa za syna

Witam wszystkich. odmówiłam 2 nowenny. Pierwszą o uwolnienie mnie ze stosowania przemocy względem mojego syna. Syn jest chory na zespół Aspergera i ADHD. Często jego zachowanie sprawiało, że traciłam panowanie nad sobą. Leczyłam się na depresje, dość długo. Chciałam wreszcie odstawić leki. Kiedy doktor zmniejszyła mi dawkę leku, nakrzyczałam na...
Read More

Olga: Wiele spraw przyjęło dobry obrót

Szczęść Boże. Właśnie jestem po półmetku mojej nowenny. Jak zaczęłam odmawiać pierwszą modlitwę dziękczynna, pomyślałam że muszę napisać coś na temat zmian, jakie zaczęły dziać się w moim życiu przez ostanie 27 dni. Otóż modlę się o coś czego jeszcze nie otrzymałam, ale głęboko wierzę, że Bóg, Matka Święta wie najlepiej, kiedy obdarować mnie tym, o co się modlę :)
Read More

Marianna: nawrócenie bliskiej osoby

Chciałam się podzielić moim świadectwem otrzymanych ŁAsk. Modliłam się w intencji bliskiej mi osoby w jednej intencji i otrzymała ta osoba wiele innych ŁAsk, przede wszystkim się nawróciła ponieważ była daleko od Kościoła i uzyskała nadzieje i wzgledny spokoj. Ta pierwotna intencja jeszcze „się nie spełniło” ale pozostawiam w Wszystko w Rękach MAryi, ufam Jej i dalę modlę sie Różańcem…:) Dziękuję za wszystkie dotychczasowe Łaski:)
Modląca:)

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marianna: nawrócenie bliskiej osoby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Nawrócenie to wielka łaska…

Amelia
Gość
Amelia

Dobrze, że bliska Ci osoba nawróciła się! To niesamowite, ile może zdziałać wiara i modlitwa. To bardzo podnoszące na duchu. 🙂

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?