Aneta: Łaska, której najbardziej potrzebowałam

Chciałabym napisać świadectwo po ponad dwóch miesiącach od ukończenia mojej pierwszej nowenny pompejańskiej. Zacznę od tego, że na początku 2017 roku leżałam zmorzona chorobą i bólem. To nie było nic poważnego, ale spędziłam 3 tygodnie w łóżku nudząc się jak mops. Żyłam wówczas w błędnym przekonaniu, że grekokatolicy i prawosławni to ta sama religia (wiem, wiem, nie jestem zbyt mądra :P). Ktoś mnie uświadomił, że tak nie jest i zaczęłam przeglądać strony typu: czym się różni jedna religia od drugiej.
Read More

Przemek: Nowenna o powrót do zdrowia.

W internecie przeczytałem o nowennie , więc postanowiłem sobie czemu nie. Warto spróbować. Kiedy skończyłem nowennę zdrowie może i nie powróciło jednak faktycznie jest już dużo lepiej. Astma mi nie dokucza , a dodatkowo arytmia się uspokoiła.
Read More

Ewelina: Wszystkie prośby zostały wysłuchane

Często czytam świadectwa innych osób, co napełnia mnie nadzieją, Bóg chce dla nas jak najlepiej, tylko musimy się modlić do Niego o właściwe pokierowanie naszym życiem. Dlatego także chciałabym się podzielić swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej usłyszałam od koleżanki cztery lata temu.
Read More

Patryk: Modlitwa przed ślubem

Trzy lata temu odmawiałem nowennę pompejańską do Matki Najświętszej. Modliłem się w trzech intencjach – to więcej niż przewidują założenia nowenny, a mimo to Maryja wysłuchała wszystkich moich próśb.Przeczytaj Patryk: Modlitwa przed ślubem
Read More

Magdalena: Dziękuję Matce Boskiej za pokój jaki odnajduję w sobie

JAK Juz sam tytuł mówi jest to moje juz kolejne świadectwo ,a zatem szóste .Cchciałabym Niezmiernie podziękować Matce Boskiej za pokój jaki odnajduje w sobie
Read More

Karolina: pomoc w trudnościach

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać następnego dnia po tym, gdy przeczytałam o niej po raz pierwszy. Nie zraziła mnie ilość części różańca świętego do odmawiania w ciągu jednego dnia. Czując niedosyt, czasami odmawiam jeszcze części światła. Jeżeli myślisz, że to nie dla Ciebie, bo nie masz czasu, to się BARDZO MYLISZ! Na modlitwę zawsze jest czas! Ja różaniec odmawiam nie tylko w kościele i domu, ale nawet idąc na autobus, w tramwaju, czy na nudnym wykładzie.

Po odmówieniu pierwszej nowenny, Najświętsza Panienka wyprostowała moją krętą i beznadziejną sytuację na studiach. Dokonała niemożliwego, do ostatniej chwili nie widziałam wyjścia z mojego trudnego położenia. Matka Boża cały czas miała mnie w swojej opiece i czuwała nieustannie.

Obecnie jestem w trakcie odmawiania już trzeciej nowenny. Wierzę mocno, że Maryja pomoże mi i w tych sprawach, które teraz omadlam.

Z całego serca polecam wszystkim tę piękną modlitwę.

Szczęść Wam Boże.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o