Maria: Dzięki Panu Bogu i Maryi stan dziecka się poprawił

Nowennę pompejańską odmawiam od 1 roku z krótkimi przerwami w intencji wcześniaka, który urodził się bardzo chory.W 6 dniu odmawiania nowenny pompejańskiej stan dziecka się pogorszył i był krytyczny. Lekarze nie dawali szansy na to ,że dziecko będzie prawidłowo się rozwijać.Przeczytaj Maria: Dzięki Panu Bogu i Maryi stan dziecka się...
Przeczytaj całość

Joanna: Operacja mojego synka powiodła się

O Nowennie Pompejskiej przeczytalam 3 dni przed operacja mojego synka. 54 dni wydawaly mi sie strasznie dlugie jednak fakt ze moje dziecko musialo przejsc 3 operacje tego samego biodra zmotywowaly mnie do modlitwy.Przeczytaj Joanna: Operacja mojego synka powiodła się
Przeczytaj całość

Kamila: Awans w pracy

Swoje świadectwo pragnę złożyć gdyz modląc sie obiecałam Matce Bożej , że to zrobię Otóż od lutego tego roku zaczęłam prace w Państwowym żłobku na stanowisku pielegniarki . Jednak dowiedziawszy się, że etaty pielegniarek pracujacych na grupach bedą przekształcane w etaty opiekunek zmartwilam sie ponieważ równało by się to z...
Przeczytaj całość

Estera: wciąż grzęzłam coraz bardziej w to „bagno”

Zachęcam wszystkich do trwania w modlitwie, a tych którzy się wahają, do rozpoczęcia. Ta modlitwa ma niezwykłą moc i siłę, naprawdę, spróbujcie a przekonacie się sami.
Przeczytaj całość

Monika: Prośba o zdrowie

został mi tydzień do końca nowenny jak tylko skończę napewno zacznę następną.
Przeczytaj całość

Karolina: pomoc w trudnościach

Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moim świadectwem. Nowennę zaczęłam odmawiać następnego dnia po tym, gdy przeczytałam o niej po raz pierwszy. Nie zraziła mnie ilość części różańca świętego do odmawiania w ciągu jednego dnia. Czując niedosyt, czasami odmawiam jeszcze części światła. Jeżeli myślisz, że to nie dla Ciebie, bo nie masz czasu, to się BARDZO MYLISZ! Na modlitwę zawsze jest czas! Ja różaniec odmawiam nie tylko w kościele i domu, ale nawet idąc na autobus, w tramwaju, czy na nudnym wykładzie.

Po odmówieniu pierwszej nowenny, Najświętsza Panienka wyprostowała moją krętą i beznadziejną sytuację na studiach. Dokonała niemożliwego, do ostatniej chwili nie widziałam wyjścia z mojego trudnego położenia. Matka Boża cały czas miała mnie w swojej opiece i czuwała nieustannie.

Obecnie jestem w trakcie odmawiania już trzeciej nowenny. Wierzę mocno, że Maryja pomoże mi i w tych sprawach, które teraz omadlam.

Z całego serca polecam wszystkim tę piękną modlitwę.

Szczęść Wam Boże.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!