Małgorzata: Moja mama ma dobre wyniki. Modlitwa działa!!!!

To kolejne, drugie świadectwo, po pierwszym, które ukazało się 26 czerwca tego roku. Dziękuję Przenajświętszej Matce Bożej Różańcowej za łaskę, jaka na nas spłynęła.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Odmawiając Nowennę jestem lepszym człowiekiem

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się w październiku 2014. To był czas kiedy borykałem się z brakiem kompetentnych ludzi do odpowiedzialnej pracy. Ciesze się, że dzisiaj mogę zaświadczyć, że Matka Boża mnie wysłuchała i pisać o problemach w czas przeszłym. Dziękuję Ci Królowo Różańca Świętego. Na początku bałem się, że nie...
Przeczytaj całość

Kinga: Nie zwlekajcie!

Pisze ta nowennę bo chciałabym zachęcić wszystkie osoby, które zwlekają z jej rozpoczęciem lub maja wątpliwości co do jej spełnienia. Otóż, usłyszałam o nowennie dosyć przypadkowo, rok temu. Byłam akurat w okresie bardzo złego stanu psychicznego. Moje życie wydawało mi się bezsensowne, Czułam, ze pod każdym względem stoję w miejscu, nic mi się nie układało, wszystko było na opak. Czułam się porażką, gorsza od innych, bo nic mi się nie udawało, zaczynając od niedostania się na studia po utratę przyjaciół i bliskiej rodziny.
Przeczytaj całość

Krystyna: Początkowo wydaje się to… trudne

Wszystkich zachęcam do tego. Początkowo wydaje się to trudne, ale jest to kwestia organizacji czasu. Czy jedna godzina dziennie to aż tak dużo?
Przeczytaj całość

Marta: Po nowennie

Kilka dnia temu zakończyłam odmawianie Nowenny Pompejańskiej. Decyzja o jej rozpoczęciu była poprzedzona przemyśleniami i niechęcią
Przeczytaj całość

Barbara: nie umiem już bez niej żyć!

Nowennę odmawiałam 3 razy oprócz spokoju jaki otrzymywałam podczas modlitwy wszystkie moje prośby zostały wysłuchane

5 zakończyłam kolejną o dobre wyniki rezonansu kontrolnego wczoraj wynik dobry wszystko oki choć lekarz podejrzewał zmiany w węzłąch 🙂 Od wczoraj zaczęłam też nową nowennę bo nie umiem już bez niej żyć 🙂

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Barbara: nie umiem już bez niej żyć!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anulka
Gość
Anulka

Cieszy mnie fakt że zostałaś wysłuchana… to wlewa nadzieję tym którzy wątpią..że zostaną wysłuchani

n.
Gość

Ja niestety dzis ja stracilam 🙁
Do tej pory bylam pelna optymizmu i wiary,codziennie odwiedzam tą stronę.Motywowały mnie wysluchane intencje.Nie rozumiem dlaczego wolą Boga jest moja klęska,bo to wlaśnie następuje.
Kiedy będzie ten najlepszy moment? Boże gdzie jesteś???

n.
Gość

Skoro Bóg mówi ” wzywaj mnie w dzień utrapienia swego,to wyrwę Cię,a będziesz mnie czcił” ,to dlaczego mnie nie chce wysluchac?
Skoro przebacza i pomaga nawet najgorszym grzesznikom,to powinien widzieć mój szczery żal za grzechy i chęć zadoscuczynienia.
Przecież wie,że w mym sercu nie ma podstępu,tylko szczera wiara,nawrócenie,które jest z głębi duszy .Pragnę byc godnym,dobrym katolikiem .Chcialam tylko by pomógł mi wybrnąć.

iwona
Gość

Warto odmawiać nowennę pompejańską,każda prośba jest wysłuchana, uwierzcie,tylko czasami trzeba trochę poczekać.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!