Agata: 2 razy wysluchana

Pierwszy raz odmowilam noewnne w 2012 roku. Modlilam sie o znalezienie mieszkania (bardzo mi wtedy na tym zalezalo). Mimo poszukiwan nie moglam znalezc nic godnego uwagi.
Read More

Sandra: WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Podczas Nowenny miałam chwile załamania, płaczu ale się nie poddałam i modliłam się codziennie.
Read More

Iwona: Najświętsza Matko dziękuję i ciągle czekam ufając…

Od kilku lat staramy się z mężem o dziecko, przeszłam już dwie operacje, podczas pierwszej operacji usunięto mi jeden jajowód, szansa na dziecko zmalała więc o 50%, modliłam się do Najświętszej Matki, by ten jajowód, który został, żeby był drożny.
Read More

Marta: wyśmiałam wtedy to „klepanie” zdrowasiek

Mam nadzieję, że to świadectwo komuś doda nadziei i otuchy.
Read More

Barbara: Mieliśmy z mężem wielkie problemy finansowe

Może ktoś kto ma podobne kłopoty lub inne i traci nadzieję bo wciąż jest coraz gorzej i mimo modlitw wszystko idzie w odwrotnym kierunku zaufa Bogu jak ja
Read More

Ania: dużo się wydarzyło w czasie tej intencji

Ja nie wiem co mam pisać, za 20 dni kończę intencję w sprawie chłopaka z którym się rozstałam w momencie kiedy zaczynałam intencję. Proszę Mateńkę aby dała mi kierunek działania czy ten mężczyzna jednak wejdzie na moją drogę Boga i miłości .Byłam z nim 5 mc i nagle odsunął mnie. Ja odeszłam, urwałam kontakt mimo że serce bolało.

wiem że brakuje mu kontaktu ze mną, ale czekam aż Maryja tym poprowadzi. Ufam jej dozgonnie. Bardzo bym chciała aby to wszystko się wyprostowało. Nie wiem tak naprawde jak to dalej się potoczy. Ale wierze w to ze Matula oszlifuje tą relację jeżeli ten człowiek chodź mnie darzył jakimś uczuciem.

Czasem mam dosyć modlenia się w tej intencji bo tracę wiarę ale właśnie w tedy kiedy mną sterują takie emocje , nie poddaje się i zmieniam kierunek myślenia. Poniekąd dużo się wydarzyło w czasie tej intencji.

Jest to bardzo silna modlitwa:) polecam wszystkim. Bóg z wami.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!