Marysia: Wiele łask i to nie „tylko” w miłości

Witajcie :) Jest to moje pierwsze świadectwo, choć nowennę odmawiam od 2 lat. W tym czasie odmówiłam parę nowenn pompejańskich, już nawet nie pamiętam ile dokładnie, ale jakoś nie kwapiłam się żeby się tym dzielić z szerszym gronem niż moi znajomi jednak od pewnego czasu czułam że powinnam napisać moje pierwsze świadectwo, ponieważ jestem do tego zobowiązana Matce Przenajświetszej a już parę nowenn odmówiłam Dzisiaj poczułam że to jest ten dzień.
Przeczytaj całość

M: Nowenna Pompejańska to najlepsza terapia na wszystko!

Nowenna Pompejanska to najlepsza terapia na wszystko, najcudowniejsza modlitwa jaka znam.Jestem w trakcie odnawiania drugiej Nowenny,pierwsza była w intencji mojego męża. W trakcie jej odnawiania czułam wielki spokój wewnętrzny,w domu panował spokój,miłość i wzajemne zrozumienie.
Przeczytaj całość

Lucyna: Udana operacja mojego brata

Chcialam podziekowac najuko chanszej Matence za kolejna wysluchana modlitwe. Tym razem modlilam sie o udana operacje rekonstrukcji czaszki mojego brata Jerzego.Moj brat przezyl powazny wypadek i wierze ,ze zyje dzieki najukochanszej Matce ,ktora zawsze wysluchuje prosb i opiekuje sie swymi dziecmi. Przeczytaj Lucyna: Udana operacja mojego brata
Przeczytaj całość

Marzena: Doświadczyłam łask, o które nawet nie prosiłam :)

Polecam moim bliskim i znajomym tę modlitwę i mówienie o niej sprawia mi przyjemność :) Jeżeli odkładasz rozpoczęcie NP, to nie zastanawiaj się dłużej, po prostu zacznij ją odmawiać, bo na prawdę warto :)
Przeczytaj całość

Paweł: Maryjo dziękuję z całego serca

Dużo modliłem się w tej intencji, ale bez większych rezultatów. Szperając i szukając w Internecie pomocy, znalazłem informację o Nowennie Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Ania: dużo się wydarzyło w czasie tej intencji

Ja nie wiem co mam pisać, za 20 dni kończę intencję w sprawie chłopaka z którym się rozstałam w momencie kiedy zaczynałam intencję. Proszę Mateńkę aby dała mi kierunek działania czy ten mężczyzna jednak wejdzie na moją drogę Boga i miłości .Byłam z nim 5 mc i nagle odsunął mnie. Ja odeszłam, urwałam kontakt mimo że serce bolało.

wiem że brakuje mu kontaktu ze mną, ale czekam aż Maryja tym poprowadzi. Ufam jej dozgonnie. Bardzo bym chciała aby to wszystko się wyprostowało. Nie wiem tak naprawde jak to dalej się potoczy. Ale wierze w to ze Matula oszlifuje tą relację jeżeli ten człowiek chodź mnie darzył jakimś uczuciem.

Czasem mam dosyć modlenia się w tej intencji bo tracę wiarę ale właśnie w tedy kiedy mną sterują takie emocje , nie poddaje się i zmieniam kierunek myślenia. Poniekąd dużo się wydarzyło w czasie tej intencji.

Jest to bardzo silna modlitwa:) polecam wszystkim. Bóg z wami.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?