Sara: MOJE UPRAGNIONE 2 DZIECKO

DŁUGO ZWLEKAŁAM Z NAPISANIEM TEGO SWIADECTWA.MOZE DLATEGO IŻ BARDZO NIE LUBIĘ PISAC.ALE OBIECAŁAM MATCE NAJSWIETRZEJ, ZE BEDE ROZSZEZAC NABOZENSTWO KU CZCI MARYI.W WIEKU PRAWIE 40 LAT URODZIŁAM DRUGIE DZIECKO-SYNKA.PIERWSZY -SYN MIAŁ 12 LAT.Przeczytaj Sara: MOJE UPRAGNIONE 2 DZIECKO
Przeczytaj całość

Filip: Przejaw cudu

W poniedziałek zdałem ostatni egzamin ustny i jednocześnie ostatni egzamin w mojej sesji maturalnej. Zdałem pomimo, że niezdanie było bardzo prawdopodobne.
Przeczytaj całość

Aleksander: Po każdej nowennie moje życie staje się lepsze

Odmawiając Nowennę może się okazać że nie otrzymujemy tego o co prosimy. Mi Bóg bardzo pomógł w życiu chociaż modliłem się o małżeństwo. Zrozumiałem jednak że każdy z nas musi nieść jakiś Krzyż w swoim życiu i być może że w moim przypadku tym Krzyżem jest samotność. Trzeba zawsze ufać Bogu bo on wie najlepiej co jest dla nas dobre i kiedy przyjdzie odpowiedni czas. To moja niepierwsza Nowenna a po każdej moje życie staje się lepsze
Przeczytaj całość

Andrzej: Uzdrowienie z choroby nowotworowej

Blisko półtora roku temu maj 2016 wstrząsnęła mną i moją żoną zła wiadomość nowotwór złośliwy pęcherza moczowego, guz 3cm. W wieku 33 lat mając dwoje małych córeczek podjąłem walkę z chorobą. Trafiłem do szpitala w Warszawie na Pradze wycięto mi guza.
Przeczytaj całość

Krysia: Łaski dla brata

Pragnę złożyć świadectwo.Odmawiam Nowennę Pompejańską od 2013 r jedna po drugiej z małymi przerwami,w różnych intencjach.Dzień bez różańca wydaje mi się jakiś pusty.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Podołam wszystkiemu jeśli całkowicie zawierzę moje życie Panu i Matce Przenajświętszej

Szczęść Boże! I ja pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych od Mateczki. Dziś przypada ostatni dzień NP i do dzisiaj jeszcze myślałam że nie będę miała o czym pisać, nie dość że nic w moim życiu nie zmieniało się na lepsze to wręcz przeciwnie, wszystko szło w złym kierunku, sytuacja stawała się nie do wytrzymania. Długo walczyłam o swój związek Ale w ostatnim czasie znęcanie się psychiczne nade mną przybrało niespotykane dotąd rozmiary. Nie miałam siły odejść powodowana strachem ze nie dam sobie rady, nie miałam siły przechodzić po raz kolejny przez przeprowadzkę, samotność, strach o przyszłość i zawsze w końcu ulegalam i zostawalam w tej toksyczne relacji. A dziś po kolejnych wyzwiskach po prostu się spakowalam i odeszlam z wielkim spokojem w sercu. Nie boję się już o przyszłość wiem że nie jestem samą, że podolam wszystkiemu jeśli całkowicie zawierze moje życie Panu i Matce Przenajswietszej! Dziękuję za spokój w sercu i pewność, że będzie dobrze, że jest tam dla mnie plan przyszykowany z góry i w końcu będę szczęśliwa ja a przede wszystkim mój najdroższy najukochanszy synek. Dziękuję MAteczko!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Agnieszka: Podołam wszystkiemu jeśli całkowicie zawierzę moje życie Panu i Matce Przenajświętszej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Martyna
Gość

Agnieszko niech Matka nasz ukochana Cie prowadzi w życiu zyczę dużo wytrwałości aby Twoje i synka życie ułożyło się pozdrawiam

aneta
Gość

Pani Agnieszko czytając pani swiadectwo wydawalo mi się ze to ja pisze o sobie tyle ze ja nie mogę się jeszcze zdecydować i dalej tkwie w tym chorym związku.Pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo długo nie mogłam odejść, ciągle martwiłam się o finanse, o samotność, o to jak dam sobie radę…Decyzja zapadła w ciągu pięciu minut po kolejnych wyzwiskach, nawet przez chwilę sie nie bałam i do teraz się nie boję bo wiem, że nie jestem sama! Ale wiem o czym Pani pisze, ten strach jest paraliżujący…

agata
Gość

z całego serca życzę wytrwałości w podjętej decyzji dużo siły czerpanej z modlitwy i wiary. Nie jesteś sama z pewnością, trzymaj się tej myśli a w Twoim życiu pojawi sie radość!!!!

Ela
Gość

Doskonale. Pierwszy krok zrobiony, teraz juz bedzie tylko lepiej. Glowa do gory. Zaufaj tak jak ja naszej Mateczce, nie zawiedziesz sie. Pozdrawiam.

Ania
Gość
Agnieszko, ja mimo tego, że odeszłam nadal trwam w toksycznym przekonaniu i modlę się o szczęście rodziny. A wiesz co jest najśmieszniejsze- że my kobiety się zmieniamy, a oni nie. Mój mąż nie ma ani wiary ani szacunku ani rozumu. Dziś kolejny raz przekonałam się, że lepiej mi w życiu z Panem Bogiem niż z nim. W sumie odkąd odeszłam nigdy mnie nie zawiódł. A mój mąż non stop. I z pomocą bożą jestem spokojna, kocham Boga i mimo, że mam chorych synów to sobie radzę i wiem, że nie jestem sama. Mam wiarę i siłę. A że prośba mojej… Czytaj więcej »
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Aniu też modliłam się o miłość, jestem sama i mi też jest lepiej z Bogiem niż z jakimkolwiek mężczyzną 😉 Jeśli taka jest wola Boża wytęskniona miłość przyjdzie a jeśli nie, wierzę, że Pan da mi tyle siły aby samotność nie stała się nigdy moim ciężarem! Dziekuję za komentarz. I też mam świetnych rodziców, zawsze mogę na nich liczyć

Nina
Gość
Agnieszko ja też jestem po rozstaniu z meżem i dopiero po 10 miesiacach dostrzegam toksyczność jego a przede wszystkim jego matki. Trzy odmówione NP otwierają mi oczy i rozum że żyjąc wśród ludzi którzy nie wierza w Boga a tylko szukają dowodów przeciwko niemu gdzieś ta moja własna więż z Panem została zerwana. Z perpektywy czasu zauważam jak bardzo przejęłam jednak sposób myslenia od meza. I jestem głęboko przekonana że Pan postawił na mojej drodze synka którego mąż chciał zabić przez aborcję i wtedy dopiero mocno i twardo opowiedziałam się za tym w co wierzę. Powoli odnajduję siebie i jestem… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Masz rację…. na pewno z pomocą Bożą dasz radę, jestem tego pewna, trzymaj się i módl, bo tylko w modlitwa zwycięża!

Obrazki z nowenną pompejańską?