Malgorzata: zgoda w rodzinie

Zjedliśmy obiad i nikt już nie wracał do starych spraw. Dziękuję Ci Najświętsza Panienko za Twoją pomoc i wstawiennictwo.
Przeczytaj całość

Brygida: Matka Boża pomaga

O tej nowennie dowiedziałam się kilka lat temu. Pierwszą udało mi się odmówić. W kilku kolejnych nie udało mi się dotrwać do końca. W listopadzie o. Szustak OP zachęcał w internecie do wspólnego jej odmówienia. Postanowiłam spróbować. Modliłam się za brata, żeby przestał mi dokuczać, bo nie mogłam z nim już wytrzymać.
Przeczytaj całość

Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha

Odmówiłam już druga nowennę pompejańską i za każdym razem zostałam wysłuchana. Pragnę złożyć swoje świadectwo o skuteczności  tej nowenny pompejańskiej bo obiecałam to Maryi. Zanim urodziłam córkę oddałam ją w opiekę Matce Bożej, stale czułam obecność Jej w życiu mojego dziecka.Przeczytaj Grażyna: Matka Boża zawsze wysłucha
Przeczytaj całość

Krystyna: Natychmiastowa pomoc Matki Bożej – część 2

Niech będzie pochwalona Maryja Matka Miłosierna. Moi Drodzy, 6 czerwca dałam świadectwo o natychmiastowej pomocy Matki Bożej. Odmawiam druga Nowennę Pompejańską z prośbą o uwolnienie moich dzieci od depresji, od tęsknoty za Polską. Moje dzieci są za granicą. Córka nie dość, że ma depresję to nie ma pracy. I oto...
Przeczytaj całość

Wysłuchana: Przedłużenie umowy

Chcę gorąco podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby. Modliłam się o przedłużenie umowy o pracę dla męża. Zostałam wysłuchana – już dzień po zakończeniu nowenny mąż podpisał kontynuację umowy.Przeczytaj Wysłuchana: Przedłużenie umowy
Przeczytaj całość

Michał: z całego serca będa Ją wychwalał! – Uda na operacja

Szczęść Boże. Chciałem podzielić się świadectwem o łasce, którą otrzymałem od Matki. W listopadzie i grudniu modliłem się w intencji pracy dla żony. Na dwa tygodnie przed Bożym Narodzeniem odezwały się moje problemy krążeniowe na które choruje już od 20 lat a mam obecnie 30.

Nikt nigdy nie potrafił mi pomoc, zawsze brałem leki wręcz tonami a ból nie ustępował zaś żyły tylko puchły. Byłem w szpitalu ale jak żyje tylko leki dostałem, gdyż dokonca nie wiadomo czego szukać oraz limity się skończyły…. ale w razie czego (zator etc) miałem zgłosić się ponownie na izbę przyjęć i iść pod nóż. Byłem przerażony.

Brat polecił mi emerytowanego prof. Wystarczył jeden telefon i zaraz byłem przyjęty. Ów pan liczy sobie ponad 70 lat! Zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że będzie mnie operował, gdyż wie co mi jest. Dostałem skierowanie na operacje w prywatnym szpitalu ale w ramach funduszu zdrowia. Jednakże pierwszy wyznaczonym termin nie doszedł do skutku, gdyż wystąpiły nieoczekiwane przeszkody.

Postanowiłem poprosić Maryję o pomoc. O dziwo kolejny termin dostałem w lutym w dniu gdy odbywała się zamówiona msza zbiorowa w Pompejach. To nie mógł byc przypadek. Operacja była długa i ponoć ciężka ale obyło się bez najmniejszych komplikacji. Rany się zrosły bardzo ładnie, pozostał lekki ból, który z czasem mnie.

Modliłem się w intencji pracy żony (i robie to drugi raz) a Matka wiedziała czego mi potrzeba i mi pomogła. Z całego serca Jej dziękuję i będę Ją wychwalał za okazane mi miłosierdzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!