Dominik: Szatan zawsze kusił,zeby nie pisac

Pragnę podziekować Matce Bożej za otrzymane łaski,i zachęcam Was wszystkich,odmawiajcie codziennie różaniec! Matko Boża módl sie za Nami.
Przeczytaj całość

Basia: Liczne cuda Matki Bożej Pompejańskiej

Matko Boza Pompejanska pragne dzisiaj zlozyc swiadectwo Twej bezgranicznej mocy, lask i cudow ktore wypraszasz u Swojego Syna Jezusa Chrystusa.Piec lat temu Mama opowiedziala mi o Nowennie do Matki Bozej Pompejanskiej w intencjach niemozliwych. Od tamtego czasu odmowilam 11 Nowenn; kilka z nich bylo w intencji o nawrocenie, ale rowniez modlilam sie o czystosc serca, dary Ducha Swietego, uwolnienie od nalogu i o wlasne uleczenie
Przeczytaj całość

Upragnione dziecko

Oto świadectwo Kasi, które zostawiła dziś w komentarzach:  Ja o nowennie dowiedziałam się od koleżanki z pracy. Mieliśmy wtedy problemy żeby zostać rodzicami. Lekarze nie dawali nam praktycznie żadnych szans i wtedy to się stało :) W dniu którym zaczynałam odnawiać część dziękczynną okazało się, że jestem w trzecim tygodniu...
Przeczytaj całość

Monika: Maryja nas prowadziła

Kiedy mój tato ciężko zachorował na nowotwór zaczęliśmy go polecać  Mateńce Pompejskiej wiem że dzięki naszej modlitwie w sposób  cudowny był prowadzony przez Mateńkę wyciszony pomimo ogromnego cierpienia nowotwór postępował i dawał kolejne przerzuty był już płucach tato w sposób niewyjaśniony dla lekarza przymującego na oddziale intensywnej opieki zostaje tam...
Przeczytaj całość

Urszula: To siła różańca!

Zadzwonił telefon. Odebrałam i usłyszałam, że wynik moich badań jest zły, i że muszę zgłosić się do gabinetu lekarskiego. Pojechałam natychmiast. Podczas wizyty dowiedziałam się, że wynik badań musi jeszcze zostać dodatkowo potwierdzony analizą pobranych wycinków.Przeczytaj Urszula: To siła różańca!
Przeczytaj całość

Urszula: Kocham mój różaniec!

Tak właśnie, coraz bardziej kocham modlitwę różańcem , ale również inne modlitwy. Nie wiem, czy faktycznie moja intencja jest spełniona, ale szczerze ufam, że tak. Przez ostatnią nowennę zakończoną 30 stycznia przeżyłam trudne dni, wszystko szło wprost odwrotnie.

Życie momentami stawało sie koszmarem, ale pomyślałam, że Matka Boża nie opuści i tak pewnie musi być. Postanowiłam z całego serca wytrwać i w tej Nowennie, choć pierwszy raz przerwałam , nie wiem dlaczego i jak to się stało. W tej samej intencji- za mojego męża, rozpoczęłam ponownie.

Wiecie, naprawdę było żle, nawet jednego wieczora wracając z pracy nagle upadłam. Na kolana, a raczej mimo zimy to mi się nie zdarza. Ponieważ trzymałam w ręku mój RÓŻANIEC w kieszonce, za chwilę sprawdziłam, mimo bólu kolana, a różaniec był w kawałkach. W domu na szczęście miałam drugi, a przez drogę powiedziałam tak- nic z tego , i tak mnie nie odciągniesz , szatanie od modlitwy.

Tak też w trudach ukończyłam Nowennę. Dopiero w ostatnim tygodniu odzyskałam spokój, pojednałam sie z Bogiem po kilku miesiącach . Usłyszałam przez księdza takie słowa- Jezus ci dziękuje, że dziś do niego przyszłaś, nie zapominaj, że On nigdy Cię nie opuszcza, nigdy w to nie wątp. Uwierzcie, płakałam z radości.

Dzięki Nowennie Kocham coraz mocniej Boga, rozumiem coraz lepiej Jego działania, nawet w trudach czuję Jego Obecność. Żałuję, że 20 lat wcześniej nie potrafiłam sie tak modlić. To jest bardzo potrzebne, a intencji nie ma końca. Zawsze można tylko dziękowąc Maryi, która naprawdę nas prowadzi. A my przez Nią prowadźmy INNYCH.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Urszula: Kocham mój różaniec!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta
Gość
Elżbieta

Myślę Urszulo, że miłość do modlitwy, do różańca, jest łaską, a do tego aby tę łaskę przyjąć sercem potrzeba czasu?, doświadczeń?, trudów?…, ja dopiero na stare lata odkrywam radość spotkania Maryi na modlitwie i już nie myślę, dlaczego tak późno, ale cieszę się że zdążyłam,że dane mi jest doświadczyć Jej miłości i bliskości. Pozdrawiam 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!