Bożena: Córka zaczęła normalnie żyć

Witam wszystkich czcicieli Trójcy Przenajświętszej. Chcę się podzielić swoim przeżyciem, a zarazem podziękować Przenajświętszej Matusi. Piszę w skrócie. Otóż, córka moja, mimo walki o uratowanie małżeństwa, została zmuszona wyrazić zgodę na rozwód (nie z jej winy, bo "były mąż" odszedł do kochanki i już jest po ślubie cywilnym). Moje dziecko załamało się, zamknęło w sobie, cierpiało.
Read More

Gosia: Modlitwa za dusze w czyśćcu cierpiące

Długo wahałam się, czy nie jest za wcześnie, aby pisać świadectwo. Ale skoro otrzymałam łaskę (choćby i "drobną"), to chcę się tym podzielić. Zacznę jednak od wcześniejszej nowenny (szóstej NP). Odmawiałam ją w intencji uwolnienia od uzależnień pewnej osoby. Wydawało mi się (i nadal wydaje), że wymagam dużo od Boga w tej sprawie, dlatego oprócz odmawiania nowenny składającej się z czterech części różańca, postanowiałam przez cały czas jej trwania odmawiać także jedną część różańca za dusze w czyśćcu cierpiące i jednocześnie prosić te dusze o wstawiennictwo i opiekę nad tą osobą.
Read More

Barbara: uzdrowienie na 3 płaszczyznach: fizycznej, psychicznej oraz duchowej

Świadectwo: odmawiając nowennę w intencji mojego uzdrowienia psycho – fizycznego i duchowego otrzymałam wiele łask. Trochę zajęło mi napisanie niniejszego świadectwa, lecz stwierdziłam, iż Matka Boża w pełni zasługuje na to, bym podzieliła się z innymi i opowiedziała o łaskach jakie od Niej otrzymałam. Wynika to chociażby z fragmentu modlitwy, jaką...
Read More

Atena: otrzymane łaski

Witam :) pragnę podzielić się z Wami łaskami, którymi obdarzyła mnie Matka Boska w czasie odmawiania i po zakończeniu Nowenny Pompejańskiej. Może zacznę od czasów, kiedy to o Nowennie Pompejańskiej jeszcze nie wiedziałam... Byłam osobą bardzo egoistyczną, myślałam tylko o sobie. Wszystko musiało być tak jak ja chcę i wtedy...
Read More

Ryszard: Czekam na wysluchanie mojej intencji

23 grudnia skończyłem 2 swoją nowennę pompejańską /4 tajemnice/ jak do tej pory moja intencja nie została wysłuchana – czekam, ale powoli wraca mi wiara do życia i może w lepsze jutro. Podczas odmawiana NP w jej trakcie odmówiłem nowennę do św. Rity w intencji pracy w ostatni dzień dostałem prace, nie rewelacja ale zawsze to coś już nie siedzę w domu i nie rozmyślam o złych rzeczach.

Ale czas jest nadal trudny, święta spędziłem w samotności z Jezusem i Maryją. Pierwszy raz w życiu sam ze sobą dzieliłem się opłatkiem oby już nigdy tak nie było i nikomu nie życzę. Ale może dzięki temu jestem z Jezusem i Maryją i próba moja trwa i odmawiam już 3 NP daje mi siły i wary w lepsze jutro. Trwać, wierzyć i żyć trzeba.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Ryszard: Czekam na wysluchanie mojej intencji"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Nie załamuj się Ryszardzie,niepowodzenia dają nam siłę i wiarę
trzeba wierzyć …bo jak wiesz Wiara czyni cuda….
Pozdrawiam serdecznie z Bogiem

JOANNA
Gość
JOANNA
Przed chwilą usłyszłam utyskiwania osoby zamężnej, żałującej że nie jest singlem. Trudno ludziom dogodzić, każdy znajdzie powód, żeby być nieszczęśliwym. Z Bogiem jedynie można zachować równowagę i dostrzegać pozytywy w tym , co się ma , ale jak wiemy wciąż coś nam podpowiada, żeby być niezadowolonym. Szukajmy równowagi w życiu – mamy od tego Maryję, Jezusa, Świętych i Aniołów – im się wyżalajmy i czerpmy siłę, by poddać się ich podźwignięciom. Jeśli to nie poskutkuje – wytoczmy wojnę szatanowi i stańmy z różańcem w ręku do walki – papież Franciszek rozdawał niedawno takie lekarstwo – dowiedziałam się o tym od… Czytaj więcej »
Iza
Gość

właśnie wiara czyni cuda…tak się zastanawiam nad tym dlaczego niektórzy odmawiają NP kilka razy w tej samej intencji? Przecież Maryja powiedziała ,,kiedy wszyscy wątpią, Ty wierz w to tym bardziej..”
Jezus czyniąc cuda powtarzał ,,idź, Twoja wiara Cię uzdrowiła”.
Zrozumiałym dla mnie jest że powodem powtórnego odmawiania nowenny w tej samej intencji było niedbałe jej odmawianie…

Obrazki z nowenną pompejańską?