Ryszard: Czekam na wysluchanie mojej intencji

23 grudnia skończyłem 2 swoją nowennę pompejańską /4 tajemnice/ jak do tej pory moja intencja nie została wysłuchana – czekam, ale powoli wraca mi wiara do życia i może w lepsze jutro. Podczas odmawiana NP w jej trakcie odmówiłem nowennę do św. Rity w intencji pracy w ostatni dzień dostałem prace, nie rewelacja ale zawsze to coś już nie siedzę w domu i nie rozmyślam o złych rzeczach.

Ale czas jest nadal trudny, święta spędziłem w samotności z Jezusem i Maryją. Pierwszy raz w życiu sam ze sobą dzieliłem się opłatkiem oby już nigdy tak nie było i nikomu nie życzę. Ale może dzięki temu jestem z Jezusem i Maryją i próba moja trwa i odmawiam już 3 NP daje mi siły i wary w lepsze jutro. Trwać, wierzyć i żyć trzeba.

POMPEJAŃSKIE

RÓŻAŃCE

z kamieni szlachetnych

jedyne

w Polsce!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
IzaJOANNAAnna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość
Anna

Nie załamuj się Ryszardzie,niepowodzenia dają nam siłę i wiarę
trzeba wierzyć …bo jak wiesz Wiara czyni cuda….
Pozdrawiam serdecznie z Bogiem

JOANNA
Gość
JOANNA

Przed chwilą usłyszłam utyskiwania osoby zamężnej, żałującej że nie jest singlem. Trudno ludziom dogodzić, każdy znajdzie powód, żeby być nieszczęśliwym. Z Bogiem jedynie można zachować równowagę i dostrzegać pozytywy w tym , co się ma , ale jak wiemy wciąż coś nam podpowiada, żeby być niezadowolonym. Szukajmy równowagi w życiu – mamy od tego Maryję, Jezusa, Świętych i Aniołów – im się wyżalajmy i czerpmy siłę, by poddać się ich podźwignięciom. Jeśli to nie poskutkuje – wytoczmy wojnę szatanowi i stańmy z różańcem w ręku do walki – papież Franciszek rozdawał niedawno takie lekarstwo – dowiedziałam się o tym od… Czytaj więcej »

Iza
Gość
Iza

właśnie wiara czyni cuda…tak się zastanawiam nad tym dlaczego niektórzy odmawiają NP kilka razy w tej samej intencji? Przecież Maryja powiedziała ,,kiedy wszyscy wątpią, Ty wierz w to tym bardziej..”
Jezus czyniąc cuda powtarzał ,,idź, Twoja wiara Cię uzdrowiła”.
Zrozumiałym dla mnie jest że powodem powtórnego odmawiania nowenny w tej samej intencji było niedbałe jej odmawianie…

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

%d bloggers like this: