Katarzyna: Na wszystko potrzeba czasu.

Chciałabym się z Wami podzielić swoim świadectwem na temat Nowenny Pompejańskiej. NP zaczęłam odmawiać w styczniu 2013 roku, teraz kończę już czwartą. Pierwszą Nowennę odmówiłam za mojego dobrego znajomego, żeby spotkał na swojej drodze dobrą dziewczynę, z którą będzie szczęśliwy i będzie kochany, bo czuł się bardzo samotny, nieszczęśliwy, a bardzo pragnął założyć rodzinę.

Po pół roku od ukończenia Nowenny poznał dziewczynę, widać, że jest szczęśliwy, wierzę, że to jest ta wymodlona przeze mnie u Mateczki Pompejańskiej. Drugą Nowennę ofiarowałam w pewnym sensie za uleczenie z choroby, bo od ponad 12 lat nieprzerwanie męczę się z trądzikiem, ani dermatolodzy, ani antybiotyki nic nie pomagało. Z tego powodu dopadały mnie już stany depresyjne.

Postanowiłam tę sprawę oddać Mateczce. Jeszcze może nie jest idealnie, ale Nowenna zdziałała cud, bo już nie jest to co było. Trzecia i czwarta Nowenna jeszcze czeka na realizację, ale Boga nie można pośpieszać, On wie najlepiej co jest dla nas dobre w danym momencie. Za dwa dni kończę swoją czwartą Nowennę i zaczynam swoją piątą Nowennę w intencji, którą zawsze odkładałam na później, bo nie byłam na sto procent pewna, że chcę tego o co bym prosiła.

Ale w tym momencie mam już pewność, że chcę założyć rodzinę. Widać musiałam z tą intencją poczekać na odpowiedni moment, gdy będę miała tą pewność , że naprawdę chcę tego o co proszę, że jestem gotowa na miłość, tak więc piątą Nowennę odmówię w intencji spotkania na swojej drodze dobrego mężczyzny, który pokocha mnie prawdziwą, szczerą miłością, którą ja będę potrafiła odwzajemnić i z którym stworzę szczęśliwą rodzinę. Jeżeli tylko moja intencja jest zgodna z wolą Bożą to wierzę, że wcześniej czy później Bóg postawi na mojej drodze takiego człowieka, bo przecież dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.

Limitowana wersja 

modlitewnika napisana

przez bł. Bartola Longo.

     Modlitwa z wiarą 

_____________________________

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o

Cierpiący w czyśćcu potrzebują naszej pomocy, ponieważ sami

już nie mogą naprawić zła, które popełnili w czasie ziemskiego

życia. Dopóki żyjemy na ziemi, możemy wspomagać ich modlitwą.

Koronka za dusze

w czyśćcu cierpiące