Monika: To Maryja mnie prowadziła i pomagała

Witam. Prosiłam Maryję o zdrowie dwa lata leczyli mnie lekarze gastrolodzy i nie było poprawy w końcu trafiłam cudem do pewnej pani doktor która dietą i suplementacja postawiła mnie na nogi.znając szczegóły tej historii wiem że to wszystko nie było przypadkiem tylko dzięki modlitwie bo odkąd zaczęłam odmawiać nowennę Maryja prowadziła mnie i pomagała.
Przeczytaj całość

Aga: Uwierzmy Naszej Matce

Kochani, o Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez 'przypadek' chociaż mówią że u Boga nie ma przypadków.Była to moja pierwsza nowenna, na pewno nie ostatnia.Było mi i jest trudno w życiu,ale wierzę że Maryja czuwa nade mną i moją rodziną, pomimo tego, że łaska o którą prosiłam jeszcze nie spłynęła na moją rodzinę.
Przeczytaj całość

Bernadeta: Łaski dla syna i jego rodziny

Nowennę pompejańską odmówiłam kilka razy: prosiłam o dobrą pracę dla syna i niedługo trzeba było czekać - syn pracuje, jest zadowolony. Następną nowennę odmówiłam z prośbą o zdrowie dla syna, tzn. żeby choroba nie powróciła z którą zmagał się przez parę lat - ze zdrowiem nie ma problemy.
Przeczytaj całość

Ewa: Modlitwa wysłuchana

Pragnę złożyć świadectwo uzdrowienia męża z poważnej choroby. Mąż zachorował w grudniu 2015roku. Przebieg był ciężki,różnie moglo być. Stan zdrowia się poprawiał bardzo powoli aż wystąpiły komplikacje prowadzące do zabiegu operacyjnego. W kwietniu 2016 przed operacja zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską.
Przeczytaj całość

Monika: Wierzę, że Maryja zawsze jest z nami

Jedną z nowen odmówiłam w intencji mojego synka, który miał pewne problemy z czynnosciami fizjologicznymi.
Przeczytaj całość

Bożena: początki nowenny pompejańskiej

Witam, chciałam podzielić się z Wami moimi odczuciami. Nowennę zaczęłam odmawiać w grudniu 2013 r. Teraz jestem w trakcie odmawiania części dziękczynnej. Na samym początku w trakcie jej odmawiania, nie mogłam się skoncentrować. Tysiące myśli błądziły mi po głowie. Wtedy chciałam szybko ją odmówić, ale usta same mi zwalniały. Tak jakby ktoś dyktował mi tępo. Myślę, że to Matka Boska. Na modlitwie trzeba się skupić i tak teraz próbuję to robić. Po pewnym czasie wieczorami kiedy kładłam się spać, miałam wrażenie,że nie jestem sama w pokoju. Tak jakby ktoś stał za mną. Bałam się do tego stopnia, że wstawałam i nakładałam na szyję krzyżyk, który noszę w trakcie dnia. Wtedy się uspokajałam. Teraz jest już dużo lepiej, jestem spokojniejsza. Mniej przejmuję się codziennymi sprawami. Dalej czekam na spełnienie mojej intencji i głęboko wierzę, że tak się stanie. Pan Bóg wie, co dla mnie najlepsze i ufam,że wybierze dla mnie właściwą drogę. Mimo,że jeszcze nie skończyłam odmawiać pierwszej nowenny, myślę o kolejnych. Różaniec staje się dla mnie częścią dnia i chcę żeby tak zostało. Napiszę jeszcze jak mi idzie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Bożena: początki nowenny pompejańskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość
Bożena
Gość
Bożena
Witam, dalej odmawiam nowennę, chociaż jest coraz ciężej. W ostatnich dniach z byle powodu, chce mi się płakać. Nie wiem z czego to wynika. Zawsze wydawało mi się, że jestem silna. A teraz drobna sprawa i muszę się kontrolować, żeby nie wybuchnąć. Modlę się o dobrego męża, odwzajemnioną miłość. Moja prośba jeszcze się nie spełniła, ale wierzę, że tak będzie. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale raczej mam powodzenie. Tylko nie mogę się przełamać, żeby się z kimś związać. Coś wewnętrznie ,mnie blokuje. Jak byłam dzieckiem prosiłam o urodę, głupie to było. Ale nie rozumiałam wtedy co jest ważne.… Czytaj więcej »
olivka niebieska
Gość
olivka niebieska

Koniecznie szczerze sie wyspowiadaj z wrozenia kartami tarota, wiare ww wrożby i wszelkie inne, ktore Ci leza na serduszku.
Poczujesz prawdziwą ulge. Mnie pomogło. Pozdrawiam cieplutko.

Obrazki z nowenną pompejańską?