Nasza mała rocznica: 1000 wpisów!

1000-wpisów

DZIĘKUJEMY!

Każda strona bez gości jest martwa.

Naszą stronę ożywiają liczne świadectwa, komentarze i wzajemne wsparcie w modlitwie.

Napiszcie, co chcielibyście zobaczyć/zmienić na tej stronie.

Nowy wygląd? Dodatkowe opcje? Artykuły? Zdjęcia z Pompejów?

35
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
18 Comment threads
16 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
Marek (adm.)RenataBogusiadorotaiwona Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
wierząca
Gość
wierząca

Strona jest wspaniale prowadzona . Dziękuję

Anna
Gość
Anna

Życzę dużo szczęścia i łask Bożych dla osób tworzących tę stronę 🙂

Ania
Gość
Ania

Chciałabym w imieniu swoim a także zapewne innych odwiedzających tę stronę z całego serca podziękować! Strona prowadzona jest wspaniale! Nowenna Pompejańska ma niesamowitą moc i siłę rażenia, zespaja nas tutaj wszystkich w naszych utrapieniach, możliwość wymiany spostrzeżeń, odczuć a przede wszystkim mocy Bożej jest wprost niewyobrażalna! Chwała za to Panu i Mateńce, że łączą ze sobą ludzi którzy kompletnie się nie znają a łączy ich jedno miłość i wiara w Boga! Osobiście mieszkam poza granicami kraju jest to dla mnie niebywała okazja bliskości również z rodakami, co jest dla mnie niezmiernie ważne. Jeżeli mogłabym coś zasugerować to fajną dodatkową opcją… Czytaj więcej »

anna
Gość
anna

Wszystkiego najlepszego dla Was Kochani,którzy prowadzicie tę stronę,za Wasze wielkie serce 🙂

Daniel
Gość
Daniel

Pragnę i ja tutaj dołożyć podziękowania dla autorów tej strony i podzielić się pewną uwagą. Otóż jak pierwszy raz odwiedziłem tą stronę a było to w połowie września 2013roku mieliście około 600 wpisów (świadectw), teraz obchodzicie rocznicę 1000 wpisu. Także widać, że strona nabiera rozmachu i coraz więcej osób zagląda i odmawia NP. Ja skończyłem nie tak dawno swoją pierwszą nowennę i nie podjąłem się drugiej ale odmawiam inne modlitwy i codziennie zaglądam na tą stronę by szukać wsparcia i też cieszyć się z łask innych osób. To prawda, że użytkownicy tej strony tworzą ciekawą społeczność w różnym wieku i… Czytaj więcej »

Renata
Gość
Renata

Kłaniam się Tobie Królowo Różańca Świetego. Pozdrawiam wszystkich,którzy tutaj jesteśmy i choć się nie znamy,wspieramy modlitwą i życzę wielu łask.

Karolina
Gość
Karolina

Wielkie podziękowania dla twórców i administratorów tej strony. Bije od niej ciepło i światło. Dzięki też za Wasze świadectwa i komentarze – są one dla mnie wsparciem i podporą w trudnych chwilach.

Co bym zmieniła ? Na razie nic. Developerzy tej strony (mam na myśli „fasadę” i „wnętrze” ) widzę dają darę 🙂 Ale pomysł na przyszłośc z Np. photoblogiem z różnych wyjazdów może być ciekawy.

Czekam na kolejne 1000 wpisów i inne równie piękne rocznice.
Niech Wam wszystkim Bóg błogosławi !

PS. Baloniki są super 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Wspaniały wynik – widać jak bardzo ludzie potrzebują takiej drogi do Pana . Dla mnie samej odnalezienie tej strony było jak dar z Niebios , prawdziwa Łaska .
Osobiście myślę , że może przydałaby się taka rubryczka , miejsce na wpisywanie pomysłów na szerzenie Nowenny Pompejańskiej . Ta obietnica przecież dotyczy nie tylko jednorazowych czynów ale działalności długofalowej .
Zdjęcia z Sanktuarium w Pompejach też bardzo mile widziane : ) .
Ukłony dla Szanownej Redakcji za wspaniałą pracę : ) .

Marta
Gość
Marta

Wcale nie taka mała ta rocznica 🙂 1000 wpisów to bardzo dużo!!! Jeśli chodzi o to, czego brakuje to myślę, że przydałby się nowy dział – GALERIA. Miejsce na zdjęcia szczęśliwców, którzy byli w Pompejach i chcieliby się podzielić zdjęciami.

lucyna
Gość
lucyna

Codziennym rannym rytuałem jest odwiedzenie Tej strony. Modlitwa i świadectwa innych dają mi siły do życia. Z całego serca dziękuję za cały trud włożony w prowadzenie tak wspaniałej strony.Pozdrowienia dla Redakcji i Wszystkich ,którzy tu zaglądają.

Kasia
Gość
Kasia

Ja również chciałam podziękować za prowadzenie tej strony i całego dzieła Panu Markowi, Jego żonie, i osobom zaangażowanym, no i Wam wszystkim forumowiczom. Codzienna modlitwa NP i odwiedziny tej strony przez wiele miesięcy trzymały mnie przy życiu i chociaż w mojej sprawie nic się nie zmieniło jest nawet gorzej to własnie dzięki Maryi, Bożej Opatrzności i Wam żyję. No oczywiście też siłę dają mi mąż i syn. Ale dzieło szerzenia Nowenny Pompejańskiej i jego moc jest przeogromna. Pozdrawiam:-)

Barbara2
Gość
Barbara2

Gratuluję całej Redakcji ! Czasami zastanawiam się, co by się ze mną stało, gdybym nie trafiła na NP i tę stronę, z której garściami czerpię siłę i nadzieję do życia. Faktycznie nasza społeczność, to dość specyficzna „nawiedzona” i nastawiona na intensywną modlitwę Grupa, która jak te lecące baloniki, śle do nieba „zdrowaśki” do Matki Bożej. Wracając do propozycji, to kalendarz bardzo by się przydał, bo ostatnio miałam problem z ustaleniem Święta Niepokalanego Poczęcia (czy jest w niedzielę, czy jest przeniesione na poniedziałek), doszukałam się w końcu specjalnego dekretu i już wiem, że na pewno jest w niedzielę. Galeria też przydałaby… Czytaj więcej »

iwona
Gość
iwona

zaglądam tu codziennie , szukam świadectw o spełnieniu prośby, to bardzo pomaga , cieszę się razem z Wysłuchanymi i proszę Mateńke , aby wysłuchała Proszących , moja prosba jeszcze nie została wysłuchana , ale ciągle mam nadzieje i czuję ,że Maryja jest ze mna , odmówiłam dwie nowenny kilka miesięcy temu, Maryja pomaga mi na codzień , jestem ufna ,że w końcu będzie dobrze, że przestane sie bac jutra, dzis znów Maryja mi pomogła , wyciągnęła ręke , ale boję sie nadal. Ni e stac mnie na wyjazd Do Pompejów , ale / juz o tym wspominałam/ oglądałam filmik z… Czytaj więcej »

dorota
Gość
dorota

DZIEKUJEMY !!!!!!!!!!

Bogusia
Gość
Bogusia

Dziękuje za te stronę, znajduje tu wiele świadectw, które codziennie zbliżają mnie jeszcze bardzie do Najświętszej Panienki i dają siłę , aby radzić sobie z codziennymi przeciwnościami losu. Bogusia

anna
Gość
anna

Ja bym jeszcze umieściła wpis czytań na dany dzień -taka Ewangelia na każdy dzień

Renata
Gość
Renata

Witam,
Ja trochę nie na temat. Kiedyś można było kupić KRŚ w empiku teraz nie widzę tam Jej. Czy jest ona dostępna gdzieś czy tylko online u Was.
Bóg zapłać.

Barbara2
Gość
Barbara2

Empik w Galerii Sanowa w Przemyślu też nie ma.

Obrazki z nowenną pompejańską?

%d bloggers like this: