Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w tygodniu w innym miejscu. Obie prace są w moim zawodzie – a nie pracowałam od 11 lat! Prosiłam konkretnie o pracę, ale otrzymuję o wiele więcej. Brak zdolności do podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia był jednym z wielu przejawów mojej choroby. Niedawno to zrozumiałam, więc kiedy modliłam się, prosząc o zatrudnienie, prosiłam jednocześnie o zarządzenie całym moim życiem, bo całe ono wymagało naprawy. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie łaskę uzdrowienia i uwolnienia.

Wszystkim chcę powiedzieć, żeby się nie poddawali i nie martwili, że nie potrafią ufać tak, jak powinni. Wystarczy, że się do tego przyznają, a Matka Boża się nie pogniewa, tylko wspomoże – zawsze.

Bóg zapłać za stronę www.pompejanska.rosmaria.pl – w trudnych chwilach bardzo mi pomogło jej czytanie. Niech Bóg błogosławi i Matka Boża ma w opiece wszystkich jej twórców, a także tych, którzy odmawiają nowennę. Będę prosić, aby wszyscy zostali wysłuchani, tak jak ja.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Opt In Image
Nie przegap zadnego swiadectwa!

Zapisując się do biuletynu będziesz otrzymywać co tydzień, w piątek, powiadomienia o nowych, wspaniałych świadectwach, przysyłanych przez naszych Czytelników! Wystarczy wpisać poniżej swoje imię oraz adres e-mail. Potwierdzenie zapisania przyjdzie na Twoją skrzynkę.

8 myśli na temat „Małgorzata: praca

 1. Małgosiu, popłakałam się czytając Twoje świadectwo, ale były to łzy szczęścia. Wiem jak trudny jest ten czas, bo ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i proszę Maryję o łaskę pracy. Wierzę Jej i ufam Jej, a Twoje świadectwo jest potwierdzeniem, że Maryja dotrzymuje danego słowa. Otrzymałam już od Maryi wiele łask, o których nawet nie marzyłam 🙂 Dziekuję Jej za to z całego serca. Mam nadzieję, że u mie też wszystko dobrze się ułoży…

 2. Małgosiu piękne świadectwo.Niech matczyna opieka Matki Bożej nie opuszcza Ciebie i przyczyni się do spełnienia wszelkich pragnień Twojej duszy i spełnienia wszelkich potrzeb ciała dając min łaskę zdrowia.Bardzo dziękuję za tak krzepiące słowa,Szczęść Ci Boże

 3. Wspaniale! Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem, powodzenia w pracy i wielu sukcesow zawodowych jak i w zyciu osobistym! :*

 4. Ja też odmawiałam NP kilka razy i prosiłam o wymarzoną pracę i Matka Boża z Miłosiernym Jezusem wysłuchał mnie,po niedzieli Miłosierdzia Bożego otrzymałam pracę o jakiej tylko śniłam,musimy zawierzyć bezgranicznie i uzbroić się w cierpliwość a w odpowiednim czasie otrzymujemy to na co zasłużyliśmy,nie rezygnujcie z modlitwy bo wiele łask otrzymujemy w tym czasie,życze wytrwałości w modlitwie i mocnej wiary w to o co prosimy że się spełni.

  • Wielka jest moc Boga ! Dziękuję za świadectwo , które potwierdza mój pogląd na ten temat . Jezus chce tylko abyśmy bezgranicznie zaufali Mu – jakże proste a zarazem często trudne ! Odmawiając drugą Nowennę w pewnej intencji wiem jedno -nastąpiła ogromna przemiana mojego życia , jestem innym człowiekiem – czuję ogromną Bożą Miłość i niesłychaną delikatność i dobroć Matki Bożej . Wsłuchuję się w siebie i naprawiam to co u mnie zepsute . Wiem , że jest to droga do otrzymania łaski spełnienia mojej intencji . I choć czas nagli ja mam zaufanie , że tak właśnie ma być :).
   Dlatego raz jeszcze ukłony i podziękowania dla Szanownej Redakcji 🙂 – poświęcając się tej stronę ratujecie ludziom życie !

 5. to świadectwo zmotywowało mnie do tego, aby również podzielić się świadectwem o otrzymanej łasce związanej z pracą.
  Wiem, że taki jest warunek po odmówieniu nowenny, ale jakoś to zaniedbałem i w najbliższym czasie zamieszczę świadectwo.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!