Maria: Umorzenie długów

Pragnę podzielić się łaską jaką otrzymałam odmawiając nowenną pompejańską. Ja i moja rodzina byliśmy w trudnych kłopotach urzędowych. Po trzech latach, od śmierci męża poinformowano nas, że jesteśmy obarczeniu jego długami.
Read More

Baja: Ufam i wierzę w MOC RÓŻAŃCA Świętego

Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać w lipcu br. w intencji dla mnie bardzo ważnej , po ludzku beznadziejnej.Podczas jej odmawiania zły chyba mnie nie widział bo praktycznie wszystko układało się na pozór dobrze.Pod koniec tej nowenny Matka Boża zesłała dobrego Anioła, który za Jej przyczyną rozwiązał moją beznadziejną sytuację związana z...
Read More

Ewa: Zdrowy i wesoły synek

Dwa lata temu urodziłam synka w 6 miesiącu kiedy po 3 miesiącach pobytu w szpitalu wrócił do domu było bardzo cieżko płakał cały czas mało sypiał mial bóle brzuszka wtedy koleżanka powiedziała mi o NP żebym odmawiała ona właśnie odmawiała w mojej intencji żebym była silna i ja zaczelam odmawiać o zdrowie dla synka po zakończeniu odmawiania synek przestał mieć bóle.
Read More

Iwona: wysłuchana nowenna

Lekarz stwierdzil okolo 2 lat bedzie trwalo gojenie sie rany bardzo glebkiej.Ani leki nie pomagaly lekarze rozkladali rece.
Read More

Jula: Uleczona z depresji

Ostatnio w moim życiu dużo się działo jednakże podsumowując to wiara pomogła mi i stanęłam na nogo. Trudno opisać czasami co czujemy, jednakże postaram się opisać najlepiej jak umiem. W końcu dopadła mnie taka depresja przez przeciążenie psychiczne i sprawy z obecnym chłopakiem, że musiałam iść do szpitala spędziłam tam...
Read More

Małgorzata: praca

Chciałbym złożyć świadectwo – Matka Boża wysłuchała moją modlitwę i otrzymałam pracę, o którą prosiłam w nowennie pompejańskiej. Odmawiałam ją dwa razy; drugą skończyłam 11 października, a wczoraj, 23 października, otrzymałam wiadomość, że zostałam przyjęta do pracy na pełen etat. Dodam, że w międzyczasie zostałam zatrudniona na jeden dzień w tygodniu w innym miejscu. Obie prace są w moim zawodzie – a nie pracowałam od 11 lat! Prosiłam konkretnie o pracę, ale otrzymuję o wiele więcej. Brak zdolności do podjęcia jakiegokolwiek zatrudnienia był jednym z wielu przejawów mojej choroby. Niedawno to zrozumiałam, więc kiedy modliłam się, prosząc o zatrudnienie, prosiłam jednocześnie o zarządzenie całym moim życiem, bo całe ono wymagało naprawy. Matka Najświętsza wyprasza dla mnie łaskę uzdrowienia i uwolnienia.

Wszystkim chcę powiedzieć, żeby się nie poddawali i nie martwili, że nie potrafią ufać tak, jak powinni. Wystarczy, że się do tego przyznają, a Matka Boża się nie pogniewa, tylko wspomoże – zawsze.

Bóg zapłać za stronę www.pompejanska.rosmaria.pl – w trudnych chwilach bardzo mi pomogło jej czytanie. Niech Bóg błogosławi i Matka Boża ma w opiece wszystkich jej twórców, a także tych, którzy odmawiają nowennę. Będę prosić, aby wszyscy zostali wysłuchani, tak jak ja.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Małgorzata: praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Chwała Panu!

Karolina
Gość
Karolina

Małgosiu, popłakałam się czytając Twoje świadectwo, ale były to łzy szczęścia. Wiem jak trudny jest ten czas, bo ja również odmawiam Nowennę Pompejańską i proszę Maryję o łaskę pracy. Wierzę Jej i ufam Jej, a Twoje świadectwo jest potwierdzeniem, że Maryja dotrzymuje danego słowa. Otrzymałam już od Maryi wiele łask, o których nawet nie marzyłam 🙂 Dziekuję Jej za to z całego serca. Mam nadzieję, że u mie też wszystko dobrze się ułoży…

Magdalena
Gość
Magdalena

Małgosiu piękne świadectwo.Niech matczyna opieka Matki Bożej nie opuszcza Ciebie i przyczyni się do spełnienia wszelkich pragnień Twojej duszy i spełnienia wszelkich potrzeb ciała dając min łaskę zdrowia.Bardzo dziękuję za tak krzepiące słowa,Szczęść Ci Boże

21_michal
Użytkownik
21_michal

Gratulacje! 🙂

trzaska
Gość
trzaska

Wspaniale! Bardzo sie ciesze Twoim szczesciem, powodzenia w pracy i wielu sukcesow zawodowych jak i w zyciu osobistym! :*

maja33
Gość
maja33

Ja też odmawiałam NP kilka razy i prosiłam o wymarzoną pracę i Matka Boża z Miłosiernym Jezusem wysłuchał mnie,po niedzieli Miłosierdzia Bożego otrzymałam pracę o jakiej tylko śniłam,musimy zawierzyć bezgranicznie i uzbroić się w cierpliwość a w odpowiednim czasie otrzymujemy to na co zasłużyliśmy,nie rezygnujcie z modlitwy bo wiele łask otrzymujemy w tym czasie,życze wytrwałości w modlitwie i mocnej wiary w to o co prosimy że się spełni.

Agnieszka
Gość
Agnieszka
Wielka jest moc Boga ! Dziękuję za świadectwo , które potwierdza mój pogląd na ten temat . Jezus chce tylko abyśmy bezgranicznie zaufali Mu – jakże proste a zarazem często trudne ! Odmawiając drugą Nowennę w pewnej intencji wiem jedno -nastąpiła ogromna przemiana mojego życia , jestem innym człowiekiem – czuję ogromną Bożą Miłość i niesłychaną delikatność i dobroć Matki Bożej . Wsłuchuję się w siebie i naprawiam to co u mnie zepsute . Wiem , że jest to droga do otrzymania łaski spełnienia mojej intencji . I choć czas nagli ja mam zaufanie , że tak właśnie ma być… Czytaj więcej »
Paweł Wiszniewski
Gość
Paweł Wiszniewski

to świadectwo zmotywowało mnie do tego, aby również podzielić się świadectwem o otrzymanej łasce związanej z pracą.
Wiem, że taki jest warunek po odmówieniu nowenny, ale jakoś to zaniedbałem i w najbliższym czasie zamieszczę świadectwo.

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?