Ula: Z BOŻĄ POMOCĄ MOŻNA WSZYSTKIEGO DOKONAĆ

Dokładnie tydzień temu tj. Wielki Piątek zakończyłam swoją 3 Nowennę Pompejańską. Obecnie jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny i jeśli Pan Bóg pozwoli to chciałabym odmawiać tę wspaniałą modlitwę do końca moich dni. Dwie pierwsze Nowenny odmówiłam w intencji bliskich mi osób, natomiast 3 Nowenną modliłam się za siebie, o...
Przeczytaj całość

Honorata: uzdrowienie z nowotworu

W ostatnim dniu nowenny 5 listopada odebraliśmy wynik badań histopatologicznych i jak lekarz powiedział jest OK. Pracodawca zaraz po diagnozie przywrócił też syna do pracy .
Przeczytaj całość

Hania: Opieka Matki

O nowennie słyszałam od mamy i siostry, jednak było to dla mnie zbyt trudne, aby rozpocząć. Zdecydowałam się w grudniu. Obiecałam Matce Najświętszej, że odmówię dwie nowenny jeśli będę w ciąży, bo wszystko na to wskazywało. Jedną odmówię o szczęśliwe rozwiązanie a drugą o łaskę nawrócenia dla najbliższych. Przeczytaj Hania:...
Przeczytaj całość

kb: Zauważam zmiany

Dziękuje Ci Matko Boża z Pompejów za wszelkie łaski które za twoim pośrednictwem doświadczam od kilku miesięcy właśnie zaczęłam wyraźnie dostrzegać jak bardzo działasz. Kiedy zaczęłam odmawiać nowennę dzieją się niesamowite rzeczy.
Przeczytaj całość

Bożena: Ratunek dla syna

atka Boska wie jaki jest najlepszy czas na zmiany, dlatego üfam, że pomoże mojemu zagubionemu w życiu dziecku.
Przeczytaj całość

Marta: Prośba o dar macierzyństwa

Witam Kochani!
Czytając Wasze piękne świadectwa postanowiłam podzielić się łaskami jakie otrzymałam dzięki Nowennie. Obecnie odmawiam Ją po raz trzeci i mimo, że moja prośba nie została jeszcze spełniona, czuję ogromną pomoc i wsparcie Matki Przenajświętszej, i za te otrzymane już łaski każdego dnia dziękuję. Modlę się o cudowny dar macierzyństwa. Zanim zaczęłam „przygodę” z Nowenną nie byłam zbyt religijną osobą, żyłam daleko od Boga, teraz nie wyobrażam sobie dnia bez modlitwy.

Tak wiele dobrego modlitwa uczyniła w moim życiu. Przede wszystkim przestałam obsesyjnie myśleć o dziecku, zadręczać się i obwiniać ciągłymi niepowodzeniami. Dzięki Maryi stałam się radośniejsza, spokojna i pełna nadziei że wszystko dobrze się ułoży. Nauczyłam się cierpliwości. Głęboko wierzę, że moja modlitwa zostanie wysłuchana. „Im bardziej jest cenna łaska, którą chce nam dać, tym więcej opóźnia się z daniem jej.”

Nie ustawajcie w Modlitwie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Marta: Prośba o dar macierzyństwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ilona
Gość
Witaj Marta- nie ustawaj w modlitwie, pomodlę się dziś za Ciebie. Wiem co przechodzisz – sama przez to przeszłam, ale nie znałam wtedy Modlitwy Pompejańskiej. Modliłam się o dar macierzyństwa a usłyszałam „tylko in vitro”. Więc zaczęłam się modlić o dar pogodzenia się z wolą Bożą. W tym czasie zmarł nasz ukochany papież. To było moje pierwsze nawrócenie. Modliłam się gorąco o drogowskaz. Złożyliśmy dokumenty o adopcję i znów się modliłam o przyspieszenie (czekaliśmy ponad dwa lata). Naszego synka poznaliśmy w specjalny sposób (jest w tym wiele znaków od Boga) i od 6 lat jesteśmy szczęśliwymi rodzicami, mimo że z… Czytaj więcej »
Marta
Gość
Dziękuję Ci Ilono za Twoje słowa i Modlitwę. Piękna jest Twoja wiara. Mogłoby się wydawać, że człowiek w ciężkich i trudnych chwilach powinien się poddać, zrezygnować, a tu przez problemy umacnia się nasza wiara, powraca do Pana Boga, całkowicie się Mu oddaje. Wiem, że wiele może się jeszcze wydarzyć w moim życiu, być może będzie całkiem inaczej niż pragnę w tej chwili, ale mam ogromny spokój w sercu, jestem pewna że czuwają nade mną Bóg i Najświętsza Panienka. Nie do opisania jest siła i moc Modlitwy. Zgodzę się z Twoimi słowami: „Nasze modlitwy zawsze zostają wysłuchane tylko nie zawsze w… Czytaj więcej »
Majka
Gość

Nie martw się, wszystko w rękach Najświętszej Panienki, czyli nie może być lepiej 🙂 Poza tym, pomyśl sobie jak długo św. Elżbieta czekała na Jana, albo Anna i Joachim na Maryję. Ich pokora i cierpliwość zostały bardzo hojnie przez Boga wynagrodzone. 🙂 Pozdrawiam

Obrazki z nowenną pompejańską?