Małgorzata: nawrócenie syna

Nowennę pompejańską odmawiałam kilka lat temu w intencji dorastającego syna, z którym mieliśmy dużo kłopotów. Złe towarzystwo, zawalony jeden rok nauki, potem kolejny… Powroty do domu nad ranem, alkohol, nawet narkotyki. Błagałam Matkę Bożą, żeby go ratowała. W tej chwili syn jest nie do poznania, skończył szkołę, wybiera się na studia, a co najważniejsze – wrócił do Boga, modlitwy, praktyk religijnych. Jest dla mnie wielkim wsparciem. Dziękuję Mateńce Najświętszej za jego nawrócenie i wyrwanie go ze szponów zła.

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 4
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Magda: Jestem Jej bardzo wdzięczna

Witam wszystkich odwiedzających tę stronę.Na nowennę pompejańską trafiłam przez internet i jest ze mną kilka lat.Przez nowennę wyprosiłam u Maryi łaskę pracy dla mnie i mojego męża.Obecnie modlę się za dusze w czyśćcu cierpiące gdyż one potrzebują naszej modlitwy mam nadzieję że im pomogę bo często śnią mi się moi bliscy zmarli.
Przeczytaj

Danuta: Pomoc Matki Bożej

Szczęsć Boże.Chciałam podzielić się z wami jak poprzez odmówienie Nowennya Pompejanskiej otrzymałam pomoc od Najswiętrzej Panienki .Mam problemy, które narastają z dnia na dzien .O Litanii przeczytalam w internecie.Z początku nie wierzyłam ,że to cos pomoze , ale byłam tak zdesperowana ,ze rozpoczełam tę trudną modlitwe.Z dnia na dzień było coraz gorzej , ale się nie poddawałam.Otrzymałam pomoc.Dziekuję Ci Maryjo.
Przeczytaj

Dorota: Modliłam się o uzdrowienie małżeństwa, które przechodziło poważny kryzys

Moja przygoda z nowenną pompejańską zaczęła się w maju 2015 r. Od tego czasu moje życie się zmieniło.Jestem w trakcie odmawiania 5 nowenny.Pragnę złożyć świadectwo otrzymanych łask mojej 3 i 4 NP.Modliłam się o uzdrowienie duszy, czyste serce, uwolnienie od zła męża i siebie oraz o uratowanie naszego małżeństwa, które przechodziło poważny kryzys.
Przeczytaj

Anonim: Nawrócenie ateistów

Długo zwlekałem z napisaniem mojego świadectwa o nowennie pompejańskiej, dlatego, że nie mam zaufania do internetu i na samą myśl, że będę coś musiał tam "wpuścić" napawało mnie stresem i lękiem, ale Matka Boża uspokajała mnie i zachęcała, gdy się do niej modliłem. Zacznę od tego, że przez jakieś trzy lata miałem problem z masturbacją i pornografią. W październiku 2 lata temu na nabożeństwach różańcowych modliłem się o dobrego spowiednika, który pomoże mi wyjść z tego uzależnienia. Prośba została spełniona i dzięki strofowaniom jak i zachętom do pracy nad sobą, a także koronce do Bożego miłosierdzia po każdym upadku (a także sporadycznym modlitwom do Maryi), w trzy miesiące zwyciężyłem słabość, z którą samotnie zmagałem się przez 3 lata.
Przeczytaj

Monika: Perspektywa zarobku

Moje pierwsze spotkanie z nowenna było rok temu ,ale ofiarowałam ją za zmarłego męża -wiec nie mogłam odczuć łaski cudu po jej zmówieniu.Kolejną nowennę rozpoczęłam jak w roku poprzednim od -1 listopada wraz z wszystkimi z ojcem Adamem Szostak.
Przeczytaj

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JaninaMagdaKrzysztof Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Chwała Panu :). Dzieki za to świadectwo.

Magda
Gość
Magda

A powiedz mi droga Małgorzato czy długo czekałaś na poprawę syna? Pytam dlatego,ze właśnie wczoraj skończyłam Nowennę w intencji mojego 15-letniego syna. Modliłam się o mądrość dla niego i poprawę ocen. W gruncie rzeczy to dobre dziecko lecz nie bardzo się chce uczyć, siedziałby tylko przed komputerem. Nie mam sił już do niego tylko Facebook i koledzy.

Janina
Gość
Janina

Chwala Panu! Milo to slyszec.Matka Boze zawsze pomaga jezeli modlimy sie z wiara i szczerze.