Iza: Warto wytrwać pomimo trudności

To moja 4 nowenna i myśle ze najtrudniejsza. Modliłam sie o sile i cierpliwość oraz o unormowanie snu mojego dziecka. W trakcie odmawiania działy sie rożne rzeczy: 2 razy urwał mi sie różaniec w tym jeden koralik zginął, córka spała beznadziejnie do tego ciagle płakała, ktoś przerysował mi samochód, nieporozumienia z mężem itp.
Przeczytaj całość

Monika: Wysłuchana modlitwa o to, by mąż miał stałą pracę

Na wysłuchanie tej modlitwy Maryja nie kazała nam długo czekać
Przeczytaj całość

Alicja: CUD POJEDNANIA

Odmawiałam nowennę pompejańska już kilka razy... zawsze została ona wysłuchana .ale teraz ta ostatnia zmotywowała mnie do dania Wam świadectwa. Miałam pewne problemy natury damsko-męskiej nie mogłam porozumieć się z osoba na której mi zależało. Ciągle pojawiały się nowe trudności. Ofiarowałam nowennę w intencji wzajemnego pojednania. I kiedy w ostatnim...
Przeczytaj całość

Kasia: Wymodlona praca dla córki

SZCZĘŚĆ BOŻE CHCĘ ZŁOŻYĆ ŚWIADECTWO OBIECANE MATCE BOSKIEJ PIERWSZĄ NOWENNĘ ODMAWIAŁAM ZA MOJE DZIECI O POTRZEBNE DLA NICH ŁASKI W TRAKCIE ODMAWIANIA CZĘŚCI BŁAGALNEJ MOJA CÓRKA ZADZWONIŁA DO MNIE I POWIEDZIAŁA MI ŻE DOSTAŁA PRACĘ NAWET NIE WIECIE JAK MNIE TO UCIESZYŁO WIEDZIAŁAM ŻE MATECZKA NIKOGO NIE ZOSTAWIA W POTRZEBIE TERAZ KOŃCZĘ DRUGĄ NOWENNĘ I OD JUTRA ZACZYNAM JUŻ NIGDY NIE ROZSTANĘ SIĘ Z RÓŻAŃCEM. Matko Boska DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKIE ŁASKI ...
Przeczytaj całość

Maja: Moja pierwsza nowenna i blaganie o cud

Przyjaciolka Matka Boza pomoze mojemu dziecku odnalez dobra droge w zyciu a przedewszystkim odnajdzie Boga w swoim sercu .Brak mi sil i lez czasami na ta cala nasza sytuacje bo naprawde w naszym wypadku to jedynie cud spowoduje ze staniemy na nogi ale tak bardzo w to wierze i ze Nowenna Pompejska to teraz bedzie moja modlitwa codzienna chyba juz zawsze bo czuje sie wtedy taka silniejsza jak mam Rozaniec w rekach i moje lzy nie sa juz wtedy takie gorzkie
Przeczytaj całość

Krzysztof: przemiana wewnętrzna

Na początku chciałem Wam powiedzieć, że bardzo chętnie zaglądam do świadectw. Tchną one nadzieją i są potwierdzeniem tego jak Bóg i Matka Boża działają w naszym życiu. Jak nas prowadzą.
O sobie powiem tylko tyle, że jestem facetem ledwo po trzydziestce, który zbyt długo chodził w ciemności. Po raz pierwszy Nowennę Pompejańską odmówiłem w zeszłym roku, a dowiedziałem się o niej na jednym ze spotkań wspólnoty modlitewnej. Nieomal natychmiast zacząłem ją odmawiać. Tak się złożyło, że w 2012 roku odmówiłem w sumie 3. Modliłem się o ułożenie swoich spraw zawodowych i osobistych, rozeznanie swojej drogi, a ostatnią intencją była modlitwa o spotkanie tej właściwej osoby. W sumie bardzo prozaiczne sprawy, których nie miałem bądź nie widziałem. Nie wiedzieć czemu. W pierwszym dniu po nowennie spotkałem dziewczynę, której parę lat nie widziałem. Zamieniliśmy ze sobą kilka zdań, wymieniliśmy się nr telefonów. Czekałem na kontakt. Dodam, że wcześniej widywaliśmy się ze sobą, dużo rozmawialiśmy. Lecz na tym się skończyło. Cierpiałem z tego powodu, że nie potrafiłem powiedzieć co czuję, bojąc się zranienia. Między czasie bardzo często o niej myślałem, modliłem się za nią, nie potrafiłem zapomnieć. Od tego naszego spotkania minął już ponad rok, widzieliśmy się raz, rozmawialiśmy ze sobą może 3 razy przez telefon, kilka sms’ów. To wszystko. Cierpiałem z tego powodu, że tak trudno mi się z nią skontaktować. Lecz ta i inne sytuacje uświadamiają mi powoli jakie deficyty miłości mam w sobie, jak ja sam bardzo jestem poraniony. Widzę, że nie jestem w stanie teraz ofiarować siebie żadnej osobie, by to miało przyszłość. I dziękuję Bogu, że moje modlitwy nie są od razu wysłuchiwane.
Dzięki spotkanym Aniołom na swojej drodze od paru miesięcy uczęszczam na terapię. Dopiero teraz zaczynam mieć kontakt ze swoimi uczuciami!! Do tej pory byłem osobą bardzo zamkniętą w sobie, nie potrafiącą mówić o swoich uczuciach, oczekiwaniach, nadużywałem alkoholu, inne zniewolenia. Pomału zaczynają się oczyszczać rany z dzieciństwa, naprawiać relacje w rodzinie, następuje przemiana we mnie. Myślę, że to jest czas pracy nad sobą; długa droga przede mną,  dużo jeszcze bólu, cierpienia. Co prawda, żadna z moich intencji nie jest jeszcze wysłuchana, ale wierzę, że jestem na dobrej drodze i tak jest w tej chwili dla mnie najlepiej.
W tym roku jedną Nowennę Pompejańską  już zmówiłem. Do spółki z jednym z moich Aniołów, w jej intencji.
24 grudnia będziemy kończyć drugą w intencji miłości i silnej wiary w mojej rodzinie. Nie wiem co będzie, bo tu mam trudno szczególnie. Już pierwszego dnia zgubiłem dziesiątkę paciorków na której się modliłem.
Kiedyś trudnością dla mnie było odmówienie dziesiątki różańca, a dziś wręcz przeciwnie.
Królowo Różańca Świętego, Módl się za nami!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

8 komentarzy do "Krzysztof: przemiana wewnętrzna"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

wspaniala wiara Krzysztof i zaufanie…szukanie Bozej logiki, wskazowek i praca nad soba, a nie czekanie na gotowe..Bede wlaczac Cie do modlitwy za wszystkich odmawiajacych nowenne

Ewa
Gość

Ciekawe świadectwo i bardzo mi bliskie. Jestem osobą w podobnym położeniu. Rozpoczęłam terapię, podjęłam kolejną nowennę o podjęcie słusznej decyzji. Mam 30 lat i także wielki deficyt miłości. Działam kompulsywnie, gdy mówić o miłości… Gdy miałam 14 lat straciłam w wypadku tatę i może to powoduje, że zamykam się na szczęście, choć blisko mnie dobry człowiek….
Oby Matka miała nas w swej opiece i wyprostowała to, co pokrzywione…

Marta
Gość
Myślę, że bardzo dobrze zrobiłeś, że poszedłeś na terapię. To wielki krok do przodu! Przychodzi mi na myśl taka ogólna refleksja, że czasem trudno jest zbudować związek, jeśli nie jest się pewnym siebie. Np. dwie osoby, które bardzo chciałaby ze sobą być, ale każda czeka, że to ta druga osoba napisze, zadzwoni i żadne z nich nie robi nic tylko czeka. Kobiety chcą być zdobywane 🙂 Więc drodzy mężczyźni, jeśli podoba Wam się kobieta to zróbcie ten pierwszy krok. A wy dziewczyny nie bądźcie zimne jak lód, czasem wystarczy uśmiech, żeby dodać mężczyźnie odwagi. Z Bożą pomocą wszystko jest możliwe… Czytaj więcej »
Ona
Gość

Witaj, bardzo bliskie i mnie świadectwo 🙂 Pozdrawiam Ciebie Krzysztof i wszystkich modlących się Nowenną Pompejańską. Dużo sił, zawierzenia Maryi. Trzymam za Ciebie kciuki 🙂 Powodzenia.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Dziękuję wszystkim za te słowa.
….na Twoją cześć Królowo Różańca Świętego!

virgoa
Gość

piękne świadectwo! 🙂

Ela
Gość
Krzysztofie, jakbym czytała o sobie, swoim życiu, wierze, sytuacji. Też się modliłam o ułożenie spraw zawodowych, osobistych, rozeznanie drogi życiowej. Może coś tam się ruszyło, ale nie jest to takie proste. Mam wrażenie, jakbym nie zaczęła jeszcze żyć, a już wiedziała, że czeka mnie nowe życie, stare już odchodzi w przeszłość, nowe…Tylko jakie, czy lepsze oby na pewno od tego, które było dotąd?…Też podjęłam rok temu terapię, ale i tak nadal jest mi z tym ciężko. Trudno mi zaufać Bogu tak po prostu, też jestem poraniona i dopiero podobnie jak Ty niedawno odzyskałam kontakt z własnymi uczuciami. Pokręcone to jest… Czytaj więcej »
Ela
Gość

Sorry za szyk i składnie, ale tak mnie zafrapowało Twoje świadectwo, ponieważ spostrzegłam w nim wiele podobieństw do mojej sytuacji. W kwestiach sercowych tez nie jest to jeszcze czas na coś poważnego, chociaż metryka mówi co innego, ponieważ też skończyłam 30 lat, ale czuję, że to nie jest moment odpowiedni dla mnie, też muszę przejść jeszcze przemianę wewnętrzną. Cóż, jakoś inni mieli więcej szczęścia i nie muszą jej przechodzić. Wszystko im się jakoś układa, a Boga nie potrzebują, a nawet świadomi tego nie są, że Go potrzebują, i jest im dobrze tak, jak jest. Czasami kompletnie tego nie mogę zrozumieć…

Obrazki z nowenną pompejańską?