Ewa: Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba

Nowenna daje wyciszenie, nadzieję, że będzie dobrze, spokój serca, wiarę w miłosierdzie Boże. Trwanie w modlitwie do Matki Bożej jest jak budowanie drabiny do nieba, aż do końca swoich dni, na razie dobrze mi z tym.
Read More

Beata: radykalna poprawa, mimo że dotychczas wszystko zawiodło

Dzis może nie jest jeszcze całkiem dobrze, ale po raz pierwszy od dawna widze radykalna poprawe, mimo że dotychczas wszystko zawiodło.
Read More

Tomasz: To modlitwa dla biednych jak kiedyś słyszałem

Chciałbym złożyć świadectwo .Odmawiam już czwartą NP. , Jak odmawiałem pierwszą otrzymałem łaski spokoju .To było bardzo dla mnie ważne .
Read More

Lidka: Módlcie się i nie przestawajcie ufać!!!!!

Witam, Chciałabym ze wszystkimi podzielić się otrzymaną łaską. Odmawiałam nowennę w intencji znalezienia dobrej, ciekawej i dobrze płatnej pracy. Podczas odmawiania drugiej nowenny w tej samej intencji dostałam pracę. Pracuję od tygodnia i jestem z niej bardzo zadowolona. Jestem przeogromnie wdzięczna mojej ukochanej Mateczce. Wiem, że to tylko dzięki niej....
Read More

Anna: pomoc w uzdrowieniu z depresji

Depresja to trudna choroba i zrozumieć może ją w pełni tylko ten, który ją przechodził. Od 5 lat miałam z nią problem. Brałam leki psychotropowe, a kiedy tylko z nich "zeszłam" po jakimś czasie znów musiałam do nich wracać. Ciągle czułam jakiś niewyjaśniony lęk, niepokój, brak pewności siebie. Miałam wrażenie,...
Read More

Urszula: łaska zmiany dla dzieci i pracy

W intencji moich dwóch synów odmawiałam kolejno dwie Nowenny. Obaj synowie zmienili miejsce zamieszkania, nawet miejscowość oraz pracują. Wcześniej nic nie zapowiadało , że będą nawet tak odważni, aby ruszyć w świat. Ale najważniejsze, że pokonali strach, zapragnęli zmiany i życia. Niestety ich wiara chyba jeszcze w rękach Maryi, niechętnie chodzą do kościoła, ale wiem, że to też się zmieni.Dziękuję MATKO UKOCHANA

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Urszula: łaska zmiany dla dzieci i pracy"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ala
Gość

Mnie NP nauczyła, że strach nie tylko warto pokonać ale jeszcze (o ironio) pokochać.

Marek (adm.)
Admin

Prosimy o świadectwo 🙂

Urszula
Gość
Urszula

Na dzis to jest moje świadectwo w tej intencji. Jak niespodziewanie i różnie zmienia się życie , jak Pan nas prowadzi, aby doprowadzić wreszcie tam, gdzie powinnismy trafić.Zarówno w tym i w następnym życiu. A w Maryi nadzieja na pokonanie zła, które wciąz sie czai. . .

A może tak…

…nowenna pompejańska

na CD lub mp3?