Aneta: modlitwa o dobre wyniki sprzedażowe

To moje kolejne świadectwo na tej stronie, drugą Nowennę Pompejańską odmówiłam w intencji pracy, abym miała w niej dobre wyniki sprzedażowe
Read More

Emilia: Wysluchana modlitwa po smierci brata

Matka Boza odpowiedziała na moja prośbę z dokładnością co do dnia. Ostatniego dnia części błagalnej nowenny dostaliśmy potwierdzenie identyfikacji DNA, ze to rzeczywiście on zginął w tym wypadku, a ostatniego dnia części dziękczynnej ciało mojego brata zostało przywiezione do kraju.
Read More

Ufająca: wa razy byłam pewna, że „rzucam” Nowennę w gniewie

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Chciałabym podzielić się świadectwem z dwóch odmówionych przeze mnie Nowenn Pompejańskich.
Read More

Beata: Warto odmawiać nowennę

Kochani,jak pewnie wiekszość o nowennie dowiedziałam sie przez przypadek.Zaczęłam odmawiac 2 nowenny jednoczesnie w intencji i dobrego głosu/śpiewam/ i zdrowia dla babci.Na poczatku czułam wielkie ciepło,wewnętrzne szczęście ,nie umiem tego opisac ,wiele sie we mnie zmieniło.Uwielbiałam odmawiac te modlitwe-mimo,ze nigdy przedtem nie odmawiałąm różańca.Zostałam po częsci wysłuchana,ale zdarzyło sie wiele...
Read More

Marzena: Żyć jak Maryja, zawsze zgodnie z wolą Pana

Już wtedy byłam w trakcie odmawiania nowenny i wiedziałam ,że nie mogę pracować poświęcając całego dnia na pracę bo w domu mam tęskniące dzieci. Pytałam wówczas Matki Bożej o to co powinnam uczynić, bo być może moim powołaniem jest pozostać w domu, z dziećmi. W ostatnim dniu nowenny otrzymałam telefon z propozycją pracy w której pracuje do dziś. Praca ta jest trudna i tak naprawdę wcale nie jestem w niej szczęśliwa ale dziękuję Bogu za nią bo tutaj zaczynam odkrywać jak ważna jest dla mnie rodzina.
Read More

Joanna: praca

Pragnę podziękować Matce Boskiej za Jej wstawiennictwo i pomoc. Potwierdzam, że ta modlitwa czyni cuda!!! To, że znalazłam pracę tak szybko, to cud. Jestem przekonana w 100%, że to tylko dzięki Matce Bożej tak się stało. Mieszkam w USA. Pracowałam w amerykańskiej fabryczce jako księgowa. Było tam też kilku Polaków, którzy pili w pracy. Jeden z nich mnie popchnął i wyzywał (w pracy!) i mój szef nic z tym nie zrobił. Więc postanowiłam odejść – tak nagle. Z dnia na dzień rzuciłam pracę i martwiłam się, że pozostanę bezrobotna przez wiele miesięcy lub lat, tak jak większość ludzi dzisiaj. Byłam przerażona tym, że będzie mi ciężko znaleźć nową. Tu też bardzo odczuwa się kryzys ekonomiczny i wielu dobrze wykształconych Amerykanów nie może znaleźć pracy, a co dopiero my, emigranci. Mimo że bałam się rzucić pracę z dnia na dzień, to czułam, że Matka Boska mi pomoże. Czułam, że był to głos Matki Bożej. Zdecydowałam się Jej zaufać.

W pierwszym dniu bez pracy zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską. W pierwszych dniach słyszałam wewnętrzny głos, żebym się nie martwiła, że jak będę odmawiać cztery różance dziennie, to dostanę pracę. Już po 11 dniach odmawiania modlitwy dostałam lepiej płatną i ciekawszą pracę w moim zawodzie. Wybrano mnie z 200 osób i to już po pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej. Czy to nie jest cud? Wysłałam moje CV tylko do 5 firm i dostałam tylko jedną odpowiedź – właśnie od nich. Zarabiam teraz trochę więcej, mam o wiele bliżej do pracy i jestem szanowana.

Od tamtej pory pragnę zachęcać ludzi do odmawiania różańca. Moja przygoda z różańcem zaczęła się w kwietniu 2012 r., kiedy trafiłam na stronę internetową www.pompejanska.rosemaria.pl. Matka Boża opiekuje się nami wszystkimi. Musimy się tylko zwrócić do Niej o pomoc. Zachęcam wszystkich do odmawiania różańca!

Królowa Różańca Świętego – czasopismo o różańcu – numer 2
KRŚ – Czasopismo o różańcu

 

Świadectwo ukazało się w czasopiśmie „Królowa Różańca Świętego” – poświęconemu różańcowi i nowennie pompejańskiej.

Odwiedź stronę naszego kwartalnika!

Zobacz też w naszym sklepiku.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Joanna: praca"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

I ot jest w tej nowennie piękne, Dzięki Ci Matko Boża z Pompei

Dośka
Gość
Dośka
Zaczęłam z pytaniem do samej siebie, czy dam radę. Daję. Nawet nie wiedziałam, że tak chętnie będę sięgała po różaniec trzy razy w ciągu dnia. To pierwszy cud – znalezienie czasu w moim chaotycznym życiu. Drugi cud, to wyciszenie jakie uzyskuję po każdej „zdrowaśce”. Na ten mój prawdziwy cud o który się modlę jeszcze czekam. Modlę się 33 dzień. Wiem Matko, że mnie wysłuchasz. Tak bardzo w to wierzę i z takim wytęsknieniem a jednocześnie z cierpliwością czekam. Ale już dziś chcę dać świadectwo tego, że różaniec działa cuda – takie malutkie, codzienne. Takie jak mój spokój, którego nie miałam… Czytaj więcej »
Aneta
Gość

u mnie mija kolejny tydzień i nic, cisza, ale będzie dobrze 🙂

lulu
Gość

u mnie też 🙁

Nikita
Gość
Nikita

Na razie nic, tylko na razie 🙂

Aneta
Gość

no pewnie, że tak Nikita 🙂 Dzięki 🙂

Obrazki z nowenną pompejańską?