Izabela: Maryjo, Ty się tym zajmij!

Zawdzięczam ten cud Matce Najświętszej
Read More

Tomek: Koniec z nieczystością – antidotum!

Bóg jest Dobry - brzmi jakże oczywiście
Read More

Agnieszka: Modlitwa o światło

Nowennę Pompejańską odmówiłam już 2 raz. Zaczęłam ją odmawiać w lipcu, miesiącu, w którym nie przewidziałam,że tyle będę mieć zajęć,aż sam Pan Bóg wie tylko, że kosztowała mnie modlitwa dużo wyrzeczeń.
Read More

Zuza: musicie wierzyć

14 listopada koncze moja Nowennę Pompejańską. Modle sie o milosc.Wiem,wiem naczytalam sie tu,ze takie intencje sa "banalne","malo wazne""glupie"i co najgorsze"malo mozliwe do wymodlenia"Nie zgadzam sie z tym,ale nie bede tlumaczyc dlaczego bo nie mam talentu do pieknego wypowiadania sie.Tak szczerze to jest beznadziejnie,jest tak zle,ze juz tylko czekam zeby skonczyc...
Read More

Joanna: Modlitwa ubogaca każdy mój dzień

Kolejny raz odmawiam nowennę. Za każdym razem proszę o inną łaskę. Żadna z tych konkretnych, o które prosiłam nie została jeszcze wysłuchana, ale mam nieustające poczucie opieki Matki Bożej. Moja rodzina i ja otrzymaliśmy wiele innych łask, które w moim przekonaniu są dowodem i świadectwem, że jestem słuchana.
Read More

Joanna: Bóg rozwiązał nasze problemy

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek , gdzieś znalazłam link do  strony internetowej na jakimś plotkarskim portalu… i tego własnie mi trzeba było. Choc sama o tym jeszcze nie wiedziałam. Mój mąż i ja od dłuższego czasu nie moglismy się porozumieć, do tego zbliżała sie trudna dla nas sprawa w sądzie i w  sumie tak jak wszyscy wokół nam mówili , bylismy na przegranej pozycji. Mielismy bardzo małe szanse na wygraną… i wtedy ja postanowiłam się modlić o to by Maryja wybłagała
nam łaske pomyślności w  sądzie . Jednak  nowennę przerwałam , mimo,że byłam już  w połowie drogi, niestety poród nie pozwolił mi kontynuowac  dalej mojej modlitwy. Po wyjsciu  ze szpitala rozpoczęłam Nowennę na nowo. Błagałam przez wstawiennictwo Maryi  , Boga o pomoc  w  rozprawie sądowej, by roztrzygnieto wynik na naszą korzyść…modliłam sie na samej rozprawie, a nowenne skonczyłam odmawiać dzien po. Na rozprawie mimo, ze bez prawnika , reprezentowaliśmy samych siebie, choc druga strona  miała młoda i ambitną panią prawnik, Bog tak pokierował całą sprawą , ze tak naprawde wszystko roztrzygnieto mozna powiedziec , ze nawet lepiej niż na naszą korzyść. Bóg sam wiedział co dla nas jest najlepsze i tak to wszystko ułozył, ze druga strona biorąca udzial w procesie nie dość , ze zgodziła się na  nasze warunki , to jeszcze jakby dołożyła rozwiązania, których sie nie spodziewaliśmy, a które były na naszą korzyść. Wyglądało to tak jakby zawiązał tej drugiej stronie oczy, a ona podpisała wszystko i zgodziła sie na wszystko, choć wcześniej nie chciała ustąpić ani nie chciała słyszeć o żadnych ustępstwach, czy wzajemnym dogadaniu się.
Wierzę , ze za wstawiennictwem własnie Maryi przez Nowenne Pompejańską Bóg pokazał , ze wysłuchuje próśb maluczkich. Od tamtego czasu Bóg rozwiązał nasze problemy…ale to On jest tym , który jest kluczem do wszystkiego. Przez Nowenne wprowadził pokój i miłość w  naszej rodzinie .Bogu Chwała!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?