Iwona: Zaliczona matura ,zaliczony rok akademicki

Tam gdzie koncza sie nasze możliwosci zaczyna się Łaska Boża wiec warto wziaść do ręki różaniec i oddąć nasze sprawy Matce Bożej.
Przeczytaj całość

Hanna: Uzdrowienie z alkoholizmu

To już moje drugie świadectwo dotyczące wysłuchania intencji i otrzymania łaski za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny. Na początku tego roku, zupełnym przypadkiem odnowiłam starą znajomość z kolegą, którego bardzo miło wspominałam. Niestety okazało się, że od wielu lat jest alkoholikiem.
Przeczytaj całość

Anna: Dzięki wstawiennictwu Matki Bożęj tata wraca do zdrowia

Nie byłam pewna czy podołam, ale tak naprawdę była to ostatnia deska ratunku, gdyż stan Taty się pogarszał
Przeczytaj całość

Maria: XI i XV – nowenny za dusze czyśćcowe

XI Nowennę Pompejańską odmawiałam od 9.05.2017 do 1.07.2017 za dusze czyśćcowe. Odmawiałam wtedy 2 Nowenny jednocześnie. Było to dosyć męczące i postanowiłam, że w przyszłości będę odmawiać tylko jedną Nowennę. W czasie tej Nowenny w części błagalnej przyśnił mi się niby pogrzeb - chyba mojej mamy. Było na nim bardzo dużo ludzi. XV Nowennę Pompejańską odmawiałam od 18.10.2017 do 10.12.2017 również za dusze czyśćcowe, szczególnie za rodziców, bliskich, znajomych. Prosiłam również w tej Nowennie dusze w czyśćcu, aby wstawiały się za nas u Pana Boga o potrzebne łaski.
Przeczytaj całość

Wspaniała okazja by zacząć nowennę pompejańską!

To zdarza się tylko raz w roku!

Kto zacznie nowennę pompejańską 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, ten skończy ją 7 października, w święto Królowej Różańca Świętego.

Część błagalna skończy się 10 września.

Do dzieła 🙂

Pamiętajmy też, że pierwszy, historyczny cud Nowenny Pompejańskiej, jest związany właśnie z datą 15 sierpnia. Maryja powiedziała chorej Fortunatinie:

– W trakcie ostatniej nowenny pogorszy ci się tak bardzo, że lekarz potwierdzi beznadziejny stan. A gdy już wszyscy zwątpią w twoje wyzdrowienie, ty tym bardziej w to ufaj. 15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia, będziesz zupełnie zdrowa.

Przeczytaj całość…

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

16 komentarzy do "Wspaniała okazja by zacząć nowennę pompejańską!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Pomimo licznych obaw bo w pt mam zamiar udać sie na pielgrzymke na wielki odpust Wniebowziecia NMP to właśnie wczoraj sobie wyliczyłam że gdy rozpoczne NP 15 sierpnia to kończy sie również świętem Maryji Królowej Różańca Św.I odebrałam to jako znak żeby podjąć ten trud to bedzie moja 6 NP a więc do dzieła.Pozdrawiam 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

22 sierpnia kończę nowennę,ale serce mam pałające by zabrać się od 15 sierpnia za kolejną ,zatem proszę o modlitwę…Tym bardziej,że 7 październik to istotnie piękny dzień:)

Karolina
Gość
Karolina

Miałam zaczać Nowenne swoja juz 2 ale zwlekałam a teraz wiem ze zaczne ja 15 dzieki Waszym informacja ze zaczyna sie w tak piekny dzien i kończy rowniez w piekne swieto:)

z Panem Bogiem:)

Anna
Gość

Magdo zachęcam całym sercem,masz poparcie modlitewne z mojej strony 🙂

Kasia
Gość

tez bym chciala zaczac 15 ale ta ktora teraz odmawiam konczy sie 6 wrzesnia i nie wiem czy podolam 2 przez miesiac

Renata
Gość
Renata

No i cudnie! Na chwałę i cześć Królowej Różańca Św rozpocznę moją kolejną już nowennę,po dość długiej przerwie.

Anna
Gość

Mam takie ogólne pytanie. Zauważyłam, że wiele osób zaczyna odmawiać Nowenny w jakieś święto. Najczęściej Maryjne. Czy to wpływa na Nowennę? Czy wtedy modlitwa ma większą moc, czy w po prostu w ten sposób oddaje się cześć Maryi?

Anna
Gość
Witam, Jestem obecnie w trakcie poszukiwania pracy, brak reakcji ze strony potencjalnych pracodawców bardzo mnie dołuje,ma negatywny wpływ na moje małżeństwo. Któregoś dnia (połowa lipca) trafiłam na informacje dotyczące litanii czytając komentarze na jakimś modowo plotkarskim portalu, ktoś z komentujących wstawił tam w swoim komentarzu informacje o litanii. Na początku podeszłam bardzo sceptycznie z obawą,że pewnie strona kolejnych naciagaczy a nawet pomyślałam o sekcie.Jakiegoż zdumienia i nadzieji doznałam czytając i zapoznając się z Waszą strną. Uważam,że nie przydpadkiem trafiłam tutaj. Rozpoczynam odmawiać litanie 15.08. Jeśli nie znajdę pracy do końca roku będe musiała zmienić miejsce zamieszkania, niestety grozi nam rozłąka… Czytaj więcej »
Anna
Gość

Bo dobrze jest zacząć w święto Maryjne i napewno w ten sposób oddajemy Matuchnie swoją cześć

Anna
Gość

Ja swoja 1NP zaczęłam odmawiać 13 listopada ur.i tak sobie pomyślałam że to dzień Fatimski a potem dodatkowo sie okazało że za tą datą krył się jeszcze ważniejszy fakt a wiec 13 listopada to pamiątka przybycia obrazu KRŚ do Pompejów

Anka
Gość

I zaczęłam dzisiaj odmawianie NP w „Intencji dobrego i kochające męża oraz szczęśliwego ułożenia życia osobistego”…o efektach na pewno poinformuję 🙂 Równolegle odmawiam 2 NP rozpoczętą 29.07 tak więc będę potrzebowała wiele sił i wytrwałości…

Dorota
Gość
Dorota

Ja zaczęłam od 15 sierpnia odmawiać nowennę , w intencji zdania matury z matmy . Dzisiaj drugi dzień nie wiem czy uda mi się wytrzymać te 53 dni.
Pozdrawiam was serdecznie .

Asia
Użytkownik

Właśnie Dorotko! Uda się, zobaczysz. Codziennie modlę w Twej intencji. Pamiętaj, dla Boga wszystko jest możliwe. Mateczka ma Cię w opiece. 🙂

Magdalena
Gość
Magdalena

Ja rozpoczęłam 15 sierpnia NP ( 3 w jednym dniu)Nie mogłam jej nie rozpocząć.Przez pięć dni odmawiałam 3 nowenny a od 19 sierpnia już dwie. I powiem szczerze,że bardziej się ,,wyrabiałam” jak odmawiałam trzy. Wstawałam raniutko i jakoś mi się udawało. Kto rano wstaje…:))Modlę się o cudowną opiekę Mateczki Najświętszej i już od rozpoczęcia NP ją otrzymuję. Z Panem Bogiem.

Magdalena
Gość
Magdalena

I jeszcze jedno, uda Ci się Dorotko, uda! tylko wierz i ufaj.Wiem coś o tym.

katarzyna
Gość
katarzyna

odmówiłam dopiero pirwszy raz Nowenne Pompejańską,a już myślę o drugiej.Jest to cudowna modlitwa która polecam każdemu.Modliłam się o zdrowie dla mojej coreczki i juz zauważyłam zmiane,zmianę na lepsze.Jestem szczeslia że choroba ustepuje i że mogłamspotkaćtaką cudowną modlitwę

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!