Ola: Wiele łask

Modlę się o kolejne łaski bo wiem że na Nią zawsze mogę liczyć nawet w sprawach dla mnie beznadziejnych.
Read More

Magdalena: Znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna !

Pierwszy raz odmówiłam Nowennę za znajomą,która poroniła kolejne dziecko i miała postawiona diagnozę,że prawdopodobnie nie uda się jej szczęśliwe rozwiązanie,ze względu na konflikt krwi. Zakończyłam modlitwę w czerwcu 2014 a w maju 2015 znajoma szczęśliwie urodziła zdrowego syna.
Read More

Ewelina: Wszystkie prośby zostały wysłuchane

Często czytam świadectwa innych osób, co napełnia mnie nadzieją, Bóg chce dla nas jak najlepiej, tylko musimy się modlić do Niego o właściwe pokierowanie naszym życiem. Dlatego także chciałabym się podzielić swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej usłyszałam od koleżanki cztery lata temu.
Read More

Beata: o życie wieczne dla mojego zmarłego znajomego

NP odmawiam od kwietnia 2014 roku. Obecnie jestem w trakcie 15 nowenny (parę razy odmawiałam po 2 nowenny na raz). Większość była w moich osobistych intencjach (ułożenie mojego życia) i te jak na razie się nie spełniły. Odmawiałam także nowennę za obcego chłopaka, który był porażony prądem o jego powrót...
Read More

Alicja: Problemy w rodzinie i brak pracy

Mam na imie Alicja Jestem mezatka od 19 lat Mamy dwoch synow Mieszkamy za granica ja z synami od dziewieciu lat a maz od dwunastu Chce zlozyc swiadectwo poniewaz mam takie pragnienie
Read More

Marta: Moja wysłuchana intencja

Od ponad roku odmawiam Nowenny Pompejańskie w intencjach swoich i łaski dla innych.Kolejną rozpoczęłam 1 maja prosząc o dobrą pracę i zgodę w pracy.Ponieważ pracę mam intencję sformułowałam nie bardzo rozumiejąc dlaczego tak? Teraz już wiem,że Duch Święty pomógł mi a Matka Przenajświętsza wysłuchała.Obecna praca była dla mnie (i nie tylko)bardzo stresująca,przełożeni traktowali pracowników nieludzko. 8 maja podjęłam decyzję o zamianie pracy w tej samej firmie lecz inni przełożeni.

Poprosiłam o przeniesienie.Dwa dni po skończeniu części błagalnej otrzymałam odpowiedź:zgoda na przeniesienie.Data 8 maja mówi sama za siebie.Dziękuję Matko Przenajświętsza za pomoc i wstawiennictwo u Twojego Syna.Ufam,że nie opuścisz mnie w „nowej pracy” a na wcześniejsze intencje przyjdzie odpowiedni czas.

Dla wszystkich strapionych zacytuję słowa błogosławionej Siostry Marii Karłowskiej:”Pokładaj zawsze nadzieję w Bogu,który chce ci pomóc-bo jest dobry i umie-bo jest mądry i może-bo jest wszechmocny”.Polecam także nowennę do błogosławionej Siostry Marii Karłowskiej.
Szczęść Boże.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.