Sylwia: Podziękowanie za zdany egzamin

Pragnę podziękować Matce Bożej Królowej Różańca Świętego za wysłuchanie mojej modlitwy i pomoc w zdaniu egzaminu zawodowego. To był dla mnie trudny czas i miałam sporo różnych "porażek" za sobą, ale zawierzyłam swoją sprawę Matce Bożej Królowej Różańca Świętego. Przed egzaminem, razem z rodzicami (i kilkoma innymi osobami) odmówiliśmy nowennę...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Wdzięczna za ŁASKI BOŻE

Moja rodzina doświadczyła wiele łask Bożych.Jedną z nich jest nasz dom,który kupiliśmy 2 lata temu,nie mając zbyt wiele pieniędzy.Nawet o takim nie marzyliśmy.Dzięki rodzinie i życzliwym osobom udało nam się tego dokonać.Co najciekawsze mieszkamy w pięknym domu,który stoi na przeciwko figurki Najświętszej Marii Panny Niepokalanie Poczętej.Cały czas odczuwamy jej opiekę.Przez...
Przeczytaj całość

Ewa: Przemiana

Piszę dzisiaj pod impulsem, ponieważ nie miałam tego w planie. Bardzo chciałabym zacząć następną nowennę bo naprawdę mam o co się modlić, ale brakuje mi sił, proszę Was wszystkich o modlitwę za mnie. Pierwszą nowennę jaką odmówiłam była w intencji mojego chłopaka- o jego nawrócenie, ale podczas lub po odmawianiu...
Przeczytaj całość

Ola: Matka podarowała mi najpiękniejszy dar

Od 16 roku życia choruje na zespół policystycznych jajników. Choroba powoduje m.in. niepłodność. Moim marzeniem zawsze było mieć dzieci. Zaraz po ślubie zaczęłam się starać o dziecko. Niestety jak okazalo sie mąż również miał problemy... Załamalam się. Miałam problemy psychicznie i fizyczne.
Przeczytaj całość

Lucy: Coś się dzieje – prośba o modlitwę

Postanowiłam modlić się NP w intencji chorego dzieciątka sąsiadki. Nowennę odmawiam dopiero 17 dni. Sąsiadka będąc w 7mies ciąży dowiedziała się nagle, że „ciąża jest do zakończenia”. Mózg się dobrze nie rozwinął, dziecko nie będzie żyło. Trudno jej było znieść końcówkę ciąży, brała relanium, żeby móc jakoś funkcjonować i spać w nocy, wróciła do palenia papierosów, bo żyła w przeświadczeniu, że dziecka nie będzie. Gdy się o tym dramacie dowiedziałam, zaczęłam się modlić (jeszcze nie nowenną) i usłyszałam taki wewnętrzny głos „dziecko będzie żyło”.

Pierwszym cudem wg mnie było to, że sąsiadka jechała na zabieg i nie doszło do niego, lekarze byli zajęci, „wypadła z kolejki” i wróciła do domu. Dwa tyg przed terminem porodu urodziła przez cesarskie cięcie, dziecko samodzielnie oddychało i piło. Zostało przewiezione do innego miasta do kliniki i przeszło operacje (ma rozszczep kregoslupa). Lekarze nie mogli powiedziecieć, czy będzie żyło dzień, miesiąc czy dłużej. Ale dzidziuś żyje! W tym tygodniu przejdzie drugą operację wszczepienia zastawek. Podobno wady wcale nie są takie jak podejrzewano, wodogłowie jest niewielkie.

Niestety jego mama musi jechać 3 godziny aby być z nim tylko 15minut:( Takie są tam procedury, a teraz boi się jechać, bo jest przeziębiona. Rozpoczęłam więc nowennę w intencji jego zdrowia. Usłyszałam w trakcie modlitwy, że będzie chodzić i tego się trzymam. Dziecko nie rusza nózkami, ale w rodzinie kuzynki jest przypadek dziecka, które po rehabilitacji samodzielnie chodzi. Wierzę, że i tu tak się stanie.

Kochani, bardzo proszę o wsparcie, bo moja sąsiadka bardzo potrzebuje modlitwy o wiarę, przeżyła w życiu tak wiele dramatów, straciła tragicznie brata, potem mamę, a później tatę. Tyle krzyży w tak młodym wieku, a teraz traci wiarę, bo ból jest tak wielki. Wokół mnie jest tyle dramatów, że nie mam czasu modlić się o siebie i moją rodzinę. Dzisiaj zły zaatakował, coraz więcej trudności przysparza modlitwa. Tutaj na forum są osoby modlące się o powrót męża, a ja nie umiem już dłużej wytrzymać pod jednym dachem z moim. Brakuje sił i chęci do życia, wyzwiska tak bardzo bolą. Proszę wspomóżcie modlitwą.Wiem,że to szatan tak mąci.

A moje świadectwo na dzień dzisiejszy jest takie, że z dzidziusiem jest coraz lepiej i dowiedziałam się niedawno, że jak wszystko po operacji pójdzie dobrze, to będzie mogło przyjechać do domu na początku sierpnia. Nowennę kończę 17 sierpnia.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

27 komentarzy do "Lucy: Coś się dzieje – prośba o modlitwę"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Polecam wszystkim Panią w ciąży modlitwę do Świętego Dominika i codzienne odmawianie różańca, nasze dziecko to uratowało.

Lucy
Gość

Mozna teraz sie zastanawiac czy to lekarze sie pomylili i ocenili stan plodu na duzo gorszy niz w rzeczywistosci a moze to cud- efekt sumy modlitw kilku osob… Dzieciatko ma juz chyba trzy tygodnie i jego stan jest coraz lepszy.
Swoja droga – zabieg zakonczenia ciazy w 29 tygodniu czy to nie jakis koszmar? Mordowanie dzieci… Nawet nie mialam pojecia, ze takie rzeczy sie legalnie dzieja w naszym kraju:(

Aga
Gość

Cóż ja tam wierzę w siłę modlitwy. 😉
Miałam mieć 2 rodzeństwa przed sobą, ale mama poroniła. Ja też zresztą miałam się nie urodzić, bo lekarze stwierdzili zanik kośćca (to było w ostatnim lub przed ostatnim miesiącu), a wcześniej uznali, że mnie mama poroniła. Na szczęście (podejrzewam wzmożoną modlitwę babci) urodziłam się cała i zdrowa 🙂

Zofia
Użytkownik

Lucy, jeśli nie masz czasu modlić się za swoją rodzinę, chętnie pomodlę się w Twojej intencji. 😉 Życzę wszystkiego dobrego. 🙂

krystyna
Gość
krystyna

proszę o modlitwę o cud uzdrowienia poczętego dziecka i o szczęśliwe rozwiązanie dla jego mamy

Lucy
Gość

Dziękuję Bogu za Was. Zofio i Jerzy – niech Bóg Wam wynagrodzi.

Zofia
Użytkownik

Lucy, nie ma za co. Należy sobie wzajemnie pomagać. 😉 Pozdrawiam. Codziennie będę pamiętać o modlitwie w Twojej intencji.

Zofia
Użytkownik

Lucy, będę wdzięczna, jeśli pomodlisz się w intencji rozwiązania mojego życiowego węzła, wiadomego Panu. Bóg zapłać. 😉

Lucy
Gość

O co mogę się pomodlić dla Ciebie Zofio?

Jerzy
Gość

To najpiękniejszy dar jaki można komuś ofiarować gdy się samemu cierpi a znajduje czas by modlić się za inne osoby. Nam szatan też bardzo starał się przeszkodzić w odmawianiu Nowenny ale się nie poddaliśmy. Ty też wytrwaj w modlitwie a na pewno otrzymasz łaski o które nie prosiłaś. Zaraz odmówię modlitwę w Twojej intencji, tego maluszka i jej mamy.

Lucy
Gość

Ja też dołączam do grona modlących się za Twoją Żonę. Będzie zdrowa – tak słyszę w sercu! Zobacz, już dzieją się rzeczy sprzeczne z logiką medycyny – Twoja żona wychodzi na spacery – to już jest mały cud. Ten bardziej spektakularny tez nadejdzie.

dorota
Gość
dorota

ja takze sie pomodle do OJCA PIO

Lucy
Gość

Serdeczne Bóg zapłać Doroto:)

Kasia
Gość

Dziękuję za świadectwo. To naprawde piękne i szlachetnie z Twojej strony.. Cuda się dzieją dzieki Nowennie Pompejańskiej !!!

Kasia
Gość

Ja również dołączam się do modlitw!! Niech Maryja ma was wszystkich w Swojej opiece Lucy.. Trzeba wierzyć, że wszystko ułoży się pomyślnie dzięki Maryi i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu, dzięki modlitwie nigdy nie jesteśmy sami !!

Ala
Gość
Lucy, w Twoim przypadku to też jak „o powrót męża” bo chyba kiedyś było z nim lepiej, był może innym człowiekiem skoro go poślubiłaś. Wierzę, że ten dawny mąż powróci, jeśli o to chodzi. Co do lekarzy to nie wierzę, żeby się pomylili, raczej stan musiał być wtedy ciężki. Wierzę, że dzięki modlitwie ta sytuacja się odwróciła. Dobro powraca. Zrobiłaś bardzo dużo dla tek osoby modląc się za nią. Nie jestem tu od radzenia, ale NP zabiera nam trochę czasu, często odbieramy go właśnie domownikom (bo przecież nie przerwiemy np. pracy). Czy mąż nie ma wrażenia, że jesteś myślami gdzie… Czytaj więcej »
Ania
Gość

Nich Ci Pan Bog Blogoslawi, jestes osoba o WIelkim Sercu i Glebokiej Wierze…

Katarzyna
Gość
Katarzyna
Opowiem Ci coś.., 15.czerwca 2013 roku, Jezus mnie uzdrowił. Odmienił całe moje życie, również mam męża z trudnym charakterem, mam 2 małych dzieci i od dzieciństwa dźwigam krzyż choroby alkoholowej moich rodziców. W moim życiu Jezus Chrystus wielokrotnie podawał mi swoją dłoń, jednak ja jej nie chciałam, odrzucałam Go..Choć byłam przekonana, iż jestem bardzo wierząca, jednak nie do końca zgadzałam się z Kościołem i sprawami czystości, przede wszystkim antykoncepcji. Jezus Chrystus, uzdrowił moje serce, na mszy ruchu Mamre w Częstochowie. Była to Msza z egzorcyzmem. Egzorcyzm podziałał na mnie, zostałam uwolniona z grzechów pokoleniowych i wielu innych. Mogłabym Ci opisać… Czytaj więcej »
Lucy
Gość

Kasiu, bardzo Ci dziękuję za to świadectwo. Kolega męża kiedyś namawiał go do udziału w takiej mszy, chyba nawet w tym samym miejscu – nieźle, co? Ja sama powoli dochodzę do tego, żeby w czymś takim uczestniczyć, choć przyznam -panicznie się tego boję. Boję się, że jak coś wylezie ze mnie złego, to żeby nie weszło 7 innych potem. Było o tym coś w Ewangelii, pamiętacie? Kiedyś coś takiego wyczytałam i okropnie się przestraszyłam.

urszula
Gość
urszula

Jesteś droga Lucy Wielka i wierzę, że tak jak Ty poświęcasz modlitwę dla nawet nie swego dziecka, na co nie stać wielu- tak Pan Bóg wynagrodzi Tobie Twoje ŁZY, TAK CZUJĘ.

Lucy
Gość
Serdecznie dziękuję za te wszystkie słowa otuchy. Urszulo, nie jestem wielka, jestem marnym robakiem, który ma czasem serce w skorupie jakiejś, co to za wiara, skoro boję się pokochać na maxa na nowo, gdzieś wyparowała cała siła. A co do nowenny – trwam, ale dwa razy „urwał mi się film” w trakcie odmawiania,a już był prawie koniec – potem te zaległe dziesiątki odmawiałam nazajutrz rano. Bywały myśli, że może już ta modlitwa przestała być ważna, że już nie mam siły (nowennę odmawiam najczęściej około północy, kiedy wszyscy śpią, mam 2 małych dzieci, jedno 14 mies. – wciąż niestety budzi się… Czytaj więcej »
Jerzy
Gość

Lucy – masz małe aniołki w domu więc czerp z niego wiarę bo nikt nie kocha tak bezinteresownie jak dziecko. Nie przerywaj nowenny, nie poddawaj się złemu. Modlę za Waszą rodzinę i Twoją intencję. U nas niestety nie jest dobrze i na 30.07 mamy wizytę w Instytucie Onkologi w sprawie chemii bo radioterapia niestety nie pomogła. Teraz tym bardziej musimy się o Cud modlić. W przyszłym tygodniu zaczynamy następną NP a już zły nam złe myśli podsuwa. Ale postanowiliśmy że się nie damy.

Asia
Użytkownik

Jerzy, odmówię ”Nowennę do św. Josemarii Escrivy za chorych” w intencji Twojej żony.

dorota
Gość
dorota

Jerzy zamowie msze sw. za twoja zone Tereske ,dam ci tu znac kiedy to bedzie , nie martwcie sie ,mam nadzieje razem z wami ze wszystko bedzie dobrze .

Lucy
Gość

Jak skończę tę nowennę, to następna będzie w intencji Twojej żony, Jerzy. Ja usłyszałam, że będzie zdrowa. Miejmy wiarę, jak ziarnko piasku – dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!

Kasia
Gość

Jerzy modliłam się wczoraj za Was przed cudownym obrazem Matki Boskiej Kalwaryjskiej w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zostawiłam też prośbę w skrzynce intencji m.in. w Waszej sprawie.

Lucy
Gość

Czy ktoś wie, jak się czuje żona Jerzego?

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!