Patrycja: Wiedziałam, że to zasługa Maryi!

Swoje świadectwo o nowennie pompejańskiej (a w zasadzie o dwóch) piszę ze sporym opóźnieniem. Mam jednak nadzieję, że Maryja od początku wie, jak wdzięczna jestem Jej za okazane łaski. Wszystko zaczęło się 22 stycznia 2016 r., kiedy na świat przyszedł mój siostrzeniec, Karol.
Read More

Magdalena: Nasza córeczka – wielki cud

Witam wszystkich, dzięki Nowennie, Najświetszej Panience mamy nasz wielki cud Naszą Zuzię, 3 lata temu straciliśmy nasze pierwsze dziecko ogromna tragedia poronienie w 6 tygodniu, pisałam o tym w świadectwie moje małe cuda.
Read More

Kinga: Modlitwa za mamę

Szczęść Boże , chciałam złożyć świadectwo , modliłam się w intencji mojej mamy aby otrzymała potrzebne łaski od Matki Bożej które dla niej będą najbardziej potrzebne, mama jest bardzo kochaną osoba ale i również doświadczona przez życie dlatego nie wiedziałam która Łaska będzie dla niej najbardziej potrzebna Przeczytaj Kinga: Modlitwa...
Read More

Aneta: Moje poszarpane życie odzyskuje normalność

Dziękuję Bogu za Krzyż, który mi zesłał, bo bardziej zbliżyłam się do Niego.
Read More

Mariusz: Tylko Maryja i Jezus

Odmówiłem w tym roku 3 Nowenny. Za każdym razem ostatniego dnia części błagalnej każdej nowenny decydowały się moje losy odnośnie sytuacji w pracy oraz sytuacji finansowej( na lepsze). Ten kończący się rok był niesamowity , było tyle zwrotów akcji w pracy i w życiu , że mógłbym napisać scenariusz do niezłego filmu. Od sytuacji beznadziejnych do nagłych zwrotów o 180 stopni. Trudno mi w tej chwili zliczyć ile tego było.
Read More

Monika: dostąpiłam niesamowitych łask

Mam 20 lat, jestem studentką. Odmawiałam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską do 8 czerwca.W NP prosiłam o dar miłości, o to bym nauczyła się prawdziwie kochać, bym potrafiła całkowicie zdać się na wolę Boga i nie rozpaczać z tego powodu, że już długi czas jestem sama. Już na samym początku odmawiania Nowenny czułam niesamowity spokój, którego wcześniej w sobie nie miałam. Dostąpiłam niesamowitych łask, zaczęłam się bardziej powierzać Bogu i Mu ufać. Muszę powiedzieć, że moje różańce często były odmawiane w pośpiechu, często bez zrozumienia, ale pomimo to otrzymałam i tak bardzo wiele. Poznałam chłopaka i krótko od rozpoczęcia Nowenny spotykam się z nim. Pan za wstawiennictwem Maryi wysłuchał moich modlitw. Dodatkowo dziś skończyłam sesję, myślałam że egzaminy będą niezdane, bo nie miałam dużo czasu na przygotowanie się do nich, jednakże gdy otrzymałam wyniki okazało się, że zdałam wyżej niż przypuszczałam. Muszę zaznaczyć, że modliłam się o zdanie egzaminów i całkowicie powierzyłam się woli Boga. Planuje zacząć moją drugą NP w intencji mojego chłopaka, prosząc o jego powrót do Boga i ożywienie wiary.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Monika: dostąpiłam niesamowitych łask"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Weronika
Gość
Weronika

Bogu niech będą dzięki, że tak młode osoby odmawiają różaniec. Powodzenia Moniko.

Asia
Użytkownik

Kochani, mam do Was pytanie. Jak Wy interpretujecie miary w Biblii? Intencja jest naczyniem, które należy wypełnić modlitwami, postem itd. Jeśli w odpowiedzi od Boga otrzymało się fragment dotyczący naczynia, które należy wypełnić ”2 lub 3” miarami, jak to rozumieć? Miary te uznać za Nowenny Pompejańskie, czy za nowenny 9-dniowe? Z góry dziękuję za pomoc. 😉

Gosia
Gość

Hm…, ja raczej nie skupiam się na detalach w otrzymanym słowie i pewnie na te miary nawet nie zwróciłabym uwagi. Szukam przesłania i sensu w całym fragmencie a nie w liczbach, cyfrach itp.

kamila
Gość
kamila

Ja modlę sie teraz w pewnej beznadziejnej dla mnie sprawie, przestalam już wierzyć że Bóg mi pomoże. W tej sprawie chyba już nic nie da sie zrobić . Jak na razie nic nie zmierza ku mojej prośbie , a wręcz przeciwnie- psuje sie coraz gorzej i sprawa jest da mnie beznadziejna, mimo to modlęsie dalej. Jestem zalamana, bo jeszcze nigdy nie modlilam sie tak gorąco i wytrwale

kamila
Gość
kamila

Zostawiam maila, mam nadzieję że ktoś do mnie napisze dajma915@interia.pl

jadwiga
Gość
jadwiga

Kamilko
Beznadziejne sprawy są dla nas.Dla Boga nie ma nic niemożliwego.Ale zaufaj Jemu,bo tylko On wie, co dla Ciebie dobre.Może troszkę pokory,może cierpliwości.Być może modlitwa zmieni Twoje myślenie i potrzeby?

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.