Mariola: Wymarzony dom

Nowennę skończyłam odmawiać w lipcu 2017 r. była to moja pierwsza Nowenna. Prosiłam o pomoc w sprzedaży mieszkań, żeby za uzyskane pieniądze kupić dom w którym zamieszkalibyśmy i całodobowo zaopiekowali się moją ponad osiemdziesięcioletnią mamusią.
Read More

Barbara: Zostałam babcią

Odmawiałam nowennę pompejańską 3 razy. Za pierwszym razem modliłam się o nawrócenie moich dzieci.Wiedziałam,że to tak nagle nie będzie widoczne.Ale miło byłam zaskoczona ,gdy niespodziewanie spełniły się moje inne marzenia. Wiedziałam,że to dzięki tej nowennie otrzymałam tę łaskę.
Read More

Bożena: Egzamin maturalny

Modlitwę pompejańską odmawiałam w intencji matury córki. Bardzo bałam się o wyniki z matematyki, ponieważ córka, mimo korepetycji, słabiutko radziła sobie z tym przedmiotem. Maturę zdała z lepszymi wynikami, niż się spodziewaliśmy, a dzisiaj jest studentką filologii angielskiej. Obecnie odmawiam kolejną nowennę. Przeczytaj Bożena: Egzamin maturalny
Read More

Anita: Jestem dobrej myśli i wiem że to wszystko zawdzięczam Matce Najświętszej.

Możliwe że odmówię następną intencję o wyleczenie z choroby psychicznej mojego rodzica, a potem chciałabym odmówić również nowennę o zdrowie dla mojego drugiego rodzica.
Read More

Marcin: Zablokowane pieniądze.

Chciałem sie podzielić świadectwem jak dzięki Nowennie udało mi się uratować ponad 40 tys zł zainwestowane w biznes internetowy.
Read More

Magda: W podziękowaniu za cuda

Zaczęłam odmawiać Nowennę w trudnym momencie mojego życia- kiedy byłam bezradna z powodu relacji z człowiekiem, który miał na mnie duży wpływ, niekoniecznie dobry i nie umiałam się z tego uwolnić o własnych siłach. Dzięki Matce Bożej bardzo dojrzałam przez czas odmawiania Nowenny.

Zaczęłam akceptować rzeczywistość taką jaka jest, Maryja wyprosiła u Boga łaskę uwolnienia mojego serca. Inaczej sobie wyobrażałam tę wolność, ale Pan lepiej wie czego nam trzeba.. I daje znacznie więcej niż prosimy, niż wyobrażamy sobie że da.

Chwała Panu!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Magda: W podziękowaniu za cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krzysztof
Gość
Krzysztof

Jestem w podobnej sytuacji , również rozstałem się z kobietą i to spory czas temu , bardzo cierpiałem z tego powodu , w tym czasie odmówiłem 3 NP w różnych intencjach (oprócz intencji o powrót ukochanej osoby), Matka Boża wysłuchała mnie. Pomodlę się za Ciebie abyś wytrwała w tym wszystkim bo to bardzo ciężkie .Pozdrawiam

Magdalena
Gość
Magdalena
Nowenna pompejanska naprawde pomagda, bo czlowiek nie jest w stanie przezyc zycia bez zadnych zranien. Mysle, ze nowenna uczy nas bysmy byli dobrzy dla innych, i nie robili innym tego co sami nie chcemy by inni nam robili. Nowenna pompejanska uczy zaufania Maryji, Maryja daje nam wiecej niz my ja o to prosimy. Ja na przyklad otrzymalam duzo dobrego, wokol mnie dzialy sie cuda, relacje z innymi sie poprawily, spotkalam wielu zyczliwych i przyjaznych ludzi. Moge Wam powiedziec, ze podjelam decyzje o wybaczeniu wszystkiego i wszystkim, ktorzy mnie kiedykolwiek zranili. My przeciez tez jestesmy grzesznikami, tez poprelniay bledy i ranimy… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?