K.: Chłopak na studniówkę

Moja intencja może wydać się komuś śmieszna jednak dla mnie problem ten był ważny i postanowiłam odmówic modlitwę w takiej intencji mianowicie nie miałam z kim iść na studniówkę i modliłam się bym kogoś sobie znalazła. Już pierwszego dnia nowenny nawiązałam kontakt z pewnym chłopakiem.
Read More

Wiola: Nowenna pomaga mi trzymać się w tym życiu na właściwej drodze

Właśnie zakończyłam odmawianie mojej 3 Nowenny Pompejańskiej. Pierwszą nowennę rozpoczęłam na początku lutego i była ona w intencji pracy, druga w intencji uzdrowienia duchowego mojego męża
Read More

Monika: Nie potrafiłam przebaczyć mężowi

Modliłam się nowenną pompejańską i stał się cud . W moim sercu zagościła miłość do męża , nadzieja , szczęście ,spokój.
Read More

Monika: Szczęśliwe rozwiązanie

Urodziłam zdrowego ślicznego synka! 😊 Maryjo dziękuję Ci z całego serca! 😍
Read More

Barbara i Stanisław: Podziękowanie rodziców

Pragnę złożyć świadectwo i bardzo podziękować Królowej Różańca Świetego za otrzymane łaski i dary. o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2013 r. Od tego czasu odprawiłam 7 razy nowennę, polecając różne intencje - zawsze odmawiam 4 części różańca. Dziękuję za ocalenie małżeństwa syna, za jego trzeźwość.
Read More

Franciszka: sprawy powierzone Matce Bożej: rak, borelioza i sprawa mieszkaniowa + dobra rada dla Kuby

Witam! Nowennę odmawiam od prawie roku. Najpierw modliłam się o uzdrowienie z raka złośliwego z przerzutami, mojego męża.Świadectwo napisałam tu kilka dni temu. Potem modliłam się o sprawę mieszkaniową syna. Zaraz na początku odmawiania tej nowenny, sprawa zakupu mieszkania zaczęła się krystalizować. Po wielu pertraktacjach i przeszkodach, syn w końcu  kupił mieszkanie. Następnie modliłam się o uzdrowienie mnie z boreliozy.Po ukąszeniu kleszcza, w moim ciele było skażenie, przekraczające 5- krotnie normę.Mimo leczenia, pozostawało niezmienne.
Zaczęłam więc odmawiać nowennę w tej intencji.

Po pewnym czasie zrobiłam ponownie badanie i okazało się, że tym razem wskaźnik normy, jest przekroczony tylko 2 razy.
Nie znam się za bardzo na tych wynikach, ale chyba ten ostatni wynik nie był zły, bo lekarka wyznaczyła mi kontrolną wizytę dopiero za pół roku. Czuję się ogólnie dobrze. Matko Boska z Pompejów, dziękuję za otrzymane łaski.

Może słów kilka do załamanego p. Kuby.
Bardzo go rozumiem.
Rozumiem także jego wzburzenie, że inni modlą się o „pierdoły”, bo i mnie chwilami dopadały podobne myśli.
Wobec takich problemów jak choroba nowotworowa, czy brak pracy, to faktycznie taki problem jak brak męża, czy żony, to błahy problem.Jednak dla tych osób widocznie to ważna sprawa i nie nam to oceniać.

Aby nasza modlitwa była szczera i skuteczna, nie możemy wywierać presji na Boga, nie możemy żądać czegoś, a jedynie pokornie prosić.
Bóg widzi więcej i dalej, więc Mu zaufaj. Zobaczysz, że znajdziesz pracę, tylko bądź cierpliwy . Dla Boga, nie ma spraw niemożliwych!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Franciszka: sprawy powierzone Matce Bożej: rak, borelioza i sprawa mieszkaniowa + dobra rada dla Kuby"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość
Pod koniec grudnia zaczęłam odmawiać nowennę z prośbą o uzdrowienie mojego brata ze schizofrenii, zakończyłam ją około 20 stycznia, w tym czasie dzialy się ze mną dziwne rzeczy i na zewnątrz w kontaktach z innymi, stałam się obiektem ataków fizycznych i słownych, bałam się że rozpęta się piekło i mój brat z którym mieszkam coś mi zrobi jednak było inaczej to ja bardziej cierpiałam niż on, pomijając ostatnie dni kiedy połamał moje drzwi do pokoju…może to za wcześnie ale mam wrażenie że został uzdrowiony, oczywiście sposób bycia i życia oraz słownictwo nie zmieniło się le widzę że jest inaczej, przede… Czytaj więcej »
Ania
Gość

To niesamowite, ale ja również doznałam uzdrowicielskich mocy… Miałam ciężka depresje na którą nic nie pomagało, aż pewnego dnia zobaczyłam „światło” i wszystko zaczęło się zmieniać… zmieniać na lepsze!

Jacek
Gość
Chciałbym dać świadectwo łaski jakiej doświadczyłem od Królowej Różańca Świętego. W kwietniu 2012 roku dowiedzieliśmy się że nasza córka ma olbrzymiego guza w śródpiersiu. Przeszła jedną operację ale konieczna była kolejna ponieważ nie udało się w całości usunąć zmiany. Przed drugą operacją przeczytałem o Nowennie Pompejańskiej i postanowiłem modlić się o szczęśliwe zakończenie choroby a przede wszystkim o to żeby moja córka przeżyła operację ponieważ zabieg miał być bardzo rozległy i w sąsiedztwie ważnych narządów i dużych naczyń krwionośnych. Córka szczęśliwie przeszła operację nie było żadnych powikłań i szybko wróciła do zdrowia. Nie udało się niestety w całości usunąć zmiany… Czytaj więcej »
Krystyna
Gość
Krystyna
Od kilku lat modlę się odmawiając Nowennę Pompejańską (może już ze 4 razy) W ostatnim dniu części dziękczynnej przy pierwszym odmawianiu stało się to, o co prosilam -ratunek dla mojej firmy, a więc i mojej rodziny.Kolejne intencje dotyczyły rodziny – jej problemów a takze po 2 latach wrocil wĄTEK FINANSOWY FIRMY. Dżwigan na moich ramionach dużo – wlasnie kłopoty finansowe firmy i kłopoty rodzinne. Czuję wręcz ciężar obolałych ramion. Czasami popadam w zwątpienie: czy ja nie proszę z natręctwem? z podpowiedzią? (zrób mi tak, a tak), czy z pokorą? Dni uciekają, a jest coraz gorzej… Tak chwile takie są, ale… Czytaj więcej »
Mada
Gość
Droga Krystyno, jak czytam Twój list to trochę jak patrzyłabym na moje życie. Dokładnie to samo… i tak już blisko 8 lat jak nie problemy w firmie to choroby, problemy finansowe, rodzinne… teraz w rodzinie jest dobrze ale za to wszytko inne kuleje, problemy finansowe, urzędowe, sądowe itp., a ja z nadzieją, wierzę, ufam i działam. Wiem, że będzie dobrze z ufnością zaczynam każdy dzień i z ufnością kończę. Też mam dosyć bo wpadam czasami w lęki ale zbieram się czytam, modlę się i do przodu. Od wielu miesięcy nawet nie narzekam albo zdarza mi się to rzadko, nawet nie… Czytaj więcej »

Obrazki z nowenną pompejańską?