Monika: modlitwa o uzdrowienie i prośba o modlitwę

Moją pierwszą Nowenne Pompejańską zaczęłam odmawiać krótko po tym jak dowiedziałam się, że moja mama ma raka. W czasie modlitwy mama przeszła zabieg usunięcia guza i okolicznych węzłów chłonnych chociaż nic nie wskazywało na to, że są tam przerzuty (lekarz podjął decyzje w trakcie operacji). Wszystko poszło bez żadnych komplikacji, mama szybko doszła do siebie i czuła się dobrze. W przedostatni dzień odmawiania modlitwy okazało się, że mama ma przerzuty do węzłow chłonnych co mnie strasznie załamało, pomyślałam nawet, że zrobiłam coś źle skoro Matka Boska mnie nie wysłuchała, ale teraz wiem, że tak miało być i tak naprawdę mama jest już zdrowa bo nie ma w sobie raka a chemie musi wziąć zapobiegawczo i predzej czy później zapomnimy o chorobie i wszystko będzie dobrze 🙂 poza tym bierze ją też po to żeby mieć pewność że nigdzie już nowotwór sie nie zagnieździ. jutro pierwsza chemia także wszystkich którzy chcą pomóc proszę o modlitwę 🙂

w czasie odmawiania modlitwy byłąm nieraz rozdrażniona i odczuwałam brak koncentracji ale też wszystko zaczynało się mi dobrze układać i otrzymałam łaski o które nawet nie prosiłam. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona i wiem, że z Bożą pomocą mozną wszystko. Dzisiaj zaczynam odmawiać kolejną Nowenne, też w intencji mojej mamy i polecam ją wszystkim! każdy kto ją odmawia zostaje wysłuchany.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

71
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
55 Wątki komentarzy
16 Wątki z odpowiedziami
7 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
48 Autorzy
eniaGrzegorzAniairenaRadek Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Kochana Pani Barbaro proszę napisać co u Pani słychać

Marcin
Gość
Marcin

Proszę o modlitwę za mnie by Bóg uwolnił mnie od mojego zniewolenia .bym był męski i odważny i żył jak Bóg tego chce .

Bartek
Gość
Bartek

Szcześć Boże, proszę o modlitwę za dobrego człowieka, mojego tatę, który ciężko zachorował i czeka go skomplikowana operacja. Proszę z całego serca

Kasia
Gość
Kasia

Pomodlę się za Twojego tatę. Dziś Maryja ochroniła mojego tatę przed groźnym wypadkiem na drodze krajowej. Masz ode mnie cały różaniec (5 tajemnic). 😉 Z Bogiem Bartku.

Radek
Gość
Radek

Obiecuję modlić się…

irena
Gość
irena

bartku pomodlilam sie za twoim tata

Kasia
Gość
Kasia

Bartku, jak będzie po operacji to napisz jak sytuacja.

Ania
Gość
Ania

Polecam nowennę pompejańska !!!

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach.

Panie Boże – obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie!

Bóg zapłać wszystkim

Grzegorz

enia
Gość
enia

Pomodlę sie za Ciebie

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Bóg zapłać. Ja za Panią również

Jak obronić się przed złem?

Jak objawienia św. Michała wpłynęły na nasze losy

Jakie orędzie dał nam - Polakom?