Monika: Maryjo, pod Twoją obronę nas oddaję

Witam, Od dłuższego czasu czuje potrzebę ale także i obowiązek napisania kolejnego świadectwa dotyczącego łask otrzymanych za pośrednictwem Najświętszej Maryi i dzięki Nowennie Pompejańskiej. Modliłam się już kolejny raz NP o łaskę pokoju, zgody i miłości w moim małżeństwie. Już jakiś czas dręczyły nas powtarzające się kryzysy, kłótnie, ciche dni. Bardzo łatwo przychodziło nam mówienie o rozstaniu.
Read More

Karolina: Fałszywa miłość

Szczęść Boże, nowennę zaczęłam odmawiać około dwa lat temu. Namówiła mnie moja siostra a wiązało się to z beznadziejną sytuacją walki mojego przyjaciela z nałogiem palenia. Ale zacznę od początku. Poznałam na wakacjach, jak mi się wówczas wydawało, super dobrego człowieka. Po pięćdziesiątce (starszy ode mnie 10 lat), kawaler, niezależny finansowo, szanujący moje wartości. Słowem ideał. Do tego chciał założyć rodzinę. Nigdy wcześniej nie myślałam o założeniu rodziny, wydawało mi się, że się do tego nie nadaję, a raczej wynikało to z tego, że wcześniej na swojej drodze nie spotkałam odpowiedniego faceta. Aż do czasu.
Read More

Anja: Cudowna modlitwa

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Ten czas z "Pompejanką" zmienił moje życie. Przez lata po bierzmowaniu byłam...daleko od Boga i od siebie, w moim życiu działy się różne rzeczy, nic jednak nigdy nie kończyło się dobrze.
Read More

Sylwia: Wymodlona ciążą w pierwszym cyklu starań ;D

Witam. Mam 32 lata i 4 letniego synka. O pierwszą ciążę starałam się kilka miesięcy, może to nie jest długo ale dla mnie było wiecznością. Kobiety, które starają się o dziecko wiedzą co się czuje gdy widzimy jedną kreskę na teście. Nie chciałam tego przechodzić po raz drugi, bałam się...
Read More

Elżbieta: Nowenna działa cuda!

O Nowennie Pompejskiej dowiedziałam się w najcięższym momencie mojego życia - kiedy czekałam na wynik hist- pat mojego syna. Odkąd urodziłam dzieci (mam 2 synów) codziennie odmawiałam za każdego z nich po jednej części różańca - błagałam Najświętszą Panienkę o opiekę nad nimi, o to żeby byli zdrowi, żeby nic im nie zagrażało, żeby bezpiecznie prowadziła ich przez życie.
Read More

Małgorzata: Bóg jest pełny miłosierdzia

o nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając Internet.
Odmawiałam ją w intenecji, a w zasadzie dwóch- bo jedna musiała wynikać z drugiej, żeby wszystko się udało, które, uwierzcie- były dla mnie szczytem marzeń, i tak naprawdę rozumiałam, że mogę tych łask nie otrzymać, i założyłam, że Pan Bóg wie i Maryja wiedzą lepiej, co będzie dla mnie dobre.
Najpierw, na początku odmawiania, zachorowałam, ale infekcja zniknęła po dwóch dniach. Potem wielokrotnie byłam wystawiana na próby- wydawało się, że nic się nie układa- wszystkim dookoła się układało, a ja miałam pod górkę. Bardzo trudno było w ostatnich tygodniach odmawiać modlitwę. Na początku intencja się nie spełniła- przyjęłam to bez żalu, tak, jak napisałam wcześniej- wierząc, że w Niebie wiedzą lepiej ode mnie. Dojście do tego momentu wymaga od człowieka pokory, a często ta pokora przychodzi u ludzi, którzy tak naprawdę już są wykończeni i dali za wygraną nieprzychylnym wydarzeniom. Ostatnio- a minął ok. 1,5 miesiąca od zakończenia Nowenny- wszystko się odwróciło i moje prośby zostały wysłuchane, chociaż szansa była, jak wygrana w toto-lotku. Wierzcie głęboko, bo Bóg jest pełny miłosierdzia. Piszę też do ludzi Młodych- nie wstydźcie się Boga, a on nie będzie wstydził się Was. Jako osoba 28-letnia sama wiem dobrze, jak czasem trudno w dzisiejszych czasach WIERZYĆ.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "Małgorzata: Bóg jest pełny miłosierdzia"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Piszę bo po przeczytaniu Twojego wpisu odczuwam chęć podzielenia sie przezyciami zwiazaanymi z odmawianiem nowenny pompejanskiej. Ja od wczoraj po raz drugi modle sie w tej samej intencji nowenną- mam wielką motywację i siły ale czasem jak wspomne sobie ze moze to nie zostać wysłuchane ból scicka mi serce. Jestem zdeterminowana bo ta intencja jest wszytskim czego pragne z życiu i nie ugne się i będe wlaczyla i modlila sie i nie chce wspomnienac ze po pierwszej nowennie nic sie nie dokonało a wlasciwie obecnie jest jeszcze gorzej . Gdy czytam te wszytskie spisy chcialabym zeby Maryja mnie wysłuchała.

dorota
Gość
dorota

ja wczoraj skonczylam moja 3 juz w tej samej intencji NP prosilam o dobry przebieg operacji i laske nawrocenia dla tej osoby ,moge powiedziec ze czesciowo zostalam wysluchana -operacja przebiegla pomyslnie ,teraz czekam na to drugie chyba najwazniejsze -na laske spowiedzi (ostatnia chyba przed 25 laty )i mysle ze to stanie sie wtedy gdy przyjdzie najodpowiedniejszy czas MB wie kiedy a ja poczekam.Dziekuje za wszystkie komentarze ktore nam wszystkim daja mnostwo sily . Zycze wszystkiego co najlepsze w nowym roku wszystkim ktorzy tu na ta strone zagladaja a szczegolnie dla Pana Marka

Joanna
Gość
Determinacja-silne pragnienie czegoś co wydaje Ci się nader ważne i konieczne do życia, jak tlen do oddychania. Dobrze że tak czujesz, bo z entuzjazmem się modlisz. Niewiadomo tylko, czy Twój zapał nie wygaśnie przy kolejnej lub koejnej itd. Obyś się doczekała spełnienia. Na pewno tak się stanie, jeśli to o co prosisz jest dla Ciebie dobre. A o tym może wiedzieć tylko sam BÓG. Więc może idź w stronę powierzenia Panu Bogu swoich pragnień i zaufania Mu i przyjmij z wdzięcznością wszystko pomniejsze co daje Ci każdego dnia. Nie trać wiary i zapału, bo jeśli się modlisz otrzymujesz wciąż i… Czytaj więcej »
Lidka
Gość

Odmawiam NP dzisiaj bedzie 4 dzień. Długo sie zbieralam do rozpoczęcia poniewaz to jest niesamowite wyzwanie żeby znaleśc czas na odmowienie tylu różanców . Juz widze zmiany , swoj einne spojrzenie na sprawy pewne. dziekuję za mozliwośc modlitwy

Lidka
Gość

dziekuję dziękuję dziękuje dziekuję mogłabym krzyczeć . Gdyby nie różaniec zwariowałabym , napewno . może zaczełabym pić albo nie wiem co . Jezu milosierny poprowadź sprawy moje wedlug swojej woli , Ty wiesz co bedzie dla mnie i mojej rodziny najlepsze . czuje sie cudownie odmawiajac NP. Serdecznie wszystkich pozdrawiam , bądźcie mili dla siebie ,kochajcie nieprzyjaciół

Obrazki z nowenną pompejańską?