Powrót męża

Za wstawiennictwem najswietszej Królowej Rozancowej z Pompejow nawrócił sie mąż koleżanki Paweł i zamieszkali po 14 miesiacach separacji ponownie razem

Bóg zaplać!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…

4
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
2 Wątki z odpowiedziami
1 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
AgataAnna.TeresaAgnieszkadorota Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
dorota
Gość
dorota

tak to jest cud ,bo bez modlitwy takie sprawy same raczej sie nie „naprawiaja „.

Agnieszka
Gość
Agnieszka

Bardzo dziękuję Ci Boże, że czynisz cuda. To mi daje nadzieję, że i mój mąż do mnie wróci, który zostawił mnie i nasze córeczki. Ja również odmawiam NP. Jest ona dla mnie jak ostatnia deska ratunku. Z ludzkiego punku nie mogę zrobić nic, jestem bezsilna, tu tylko Boska interwencja może sprawić, że uda się odnowić nasze małżeństwo, że Bóg dokona cudu przemiany mojego męża. Nie wiem czy to się stanie, bo tak jak piszecie Bóg ma dla nas swój plan. Jest mi bardzo cieżko dlatego mam nadzieję, że przetrwam ten kryzys dzięki Bożej pomocy. Pan mnie strzeże.
Chwała Ci Panie!

Agata
Gość
Agata

Ja tez mldle sie o cud uratowania mojego malzenstwa. Ale nie toziem jaki Bog moze miec dla nas plan, skoro jestesmy malzenstwem, to przeciez malzonkowie powinni byc razem. Sam Bog nas zlaczyl.

Anna.Teresa
Gość
Anna.Teresa

Oj żeby takich cudów było coraz więcej, ja również modlę się w intencji uratowania mojego sakramentalnego małżeństwa i nawrócenia męża. Jest to już kolejna nowenna, która uczy pokory, posłuszeństwa, wytrwałości. Z mężem już nie mieszkam 3 lata, tak więc tylko CUD musi się wydarzyć, który odmienni zły los i wszystkie urazy!

A kim dla Ciebie

Wejdź na maryjne

jest Maryja?

ścieżki wraz 

z księdzem Piotrem

i udaj się w niezwykłą

duchową podróż…