ANA: modlitwa o szczęście córki

Odmówiłam 4 Nowenny teraz odmawiam 5 .Modliłam się o pracę do córki wiedziałam ,że ja dostanie prędzej czy póżniej .Wiedziałam ,że Maryja i jej Syn mają względem niej swoje plany , nie ma złego co na dobre nie wyjdzie .Jezdziła na rozmowy kwalifikacyjne ,które niby wypadały b. dobrze ,ale efektu...
Read More

Aleksandra: Kolejne łaski

Bog jest wielki i zawsze pomaga!
Read More

Marta: Zostałam wyleczona z alergii

atko Boska z Pompejów Ty wiesz że czekam jeszcze na spełnienie moich intencji.
Read More

Izabela: Łaska uzdrowienia ukochanej Mamy z nowotworu

To juz moje 4 swiadectwo w tej samej intencji. Mama przeszla chemioterapie teraz naswietlania... modlę się i błagam o łaskę uzdrowienia bo wciąż w nia wierzę...mimo że mówią iz z raka sie nie wychodzi🙁 mam nadzieję ze zostane wysłuchana.
Read More

Anna: modlitwa o chłopaka

Chciałam podzielić się moim świadectwem spełnienia obietnicy Nowenny Pompejańskiej. Moją drugą Nowennę zaczęłam odmawiać 25 grudnia 2011r w intencji poznania dobrego chłopaka i towarzysza życia. Wcześniej samotność była czymś, co bardzo mi doskwierało, lecz nie tak zwyczajnie..Przeczytaj Anna: modlitwa o chłopaka
Read More

Pop-Oratorium Miłosierdzie Boże Nuty+płyta CD

Muzykę do wierszy Św. Siostry Faustyny skomponował zamościanin Zbigniew Małkowicz, od lat związany z Poznaniem.
Kto śpiewa – dwa razy się modli. Prostocie słów tej wrażliwej, rozmodlonej dziewczyny towarzyszą teraz: melodia i rytm. Można nie pamiętać tekstu – tę modlitwę można nucić. Albo klaskać, krzyczeć, gwizdać i tupać. Jak przebojowa piosenka – przenika przez codzienną “harówę” na obrzeża świadomości.

[m2i_product_block sku=”Lumen-3″]

“Orędzie Miłosierdzia, które Jezus przekazał ludzkości poprzez św. Siostrę Faustynę, wieloma sposobami dociera do najdalszych zakątków świata. Pop – oratorium jest formą ewangelizacji trafiającą do serc wierzących i niewierzących, małych i dużych, pokornych i niepokornych, do wszystkich. Największa tajemnica naszej wiary, jaką jest miłosierna miłość Boga do każdego człowieka, jest mało popularna w świecie komercji, szybkiej konsumpcji i kultu wartości materialnych. Oratorium stanowi więc próbę przedstawienia i przypomnienia słuchaczom głęboko humanistycznego wzorca ludzkiej egzystencji, opierającej się na wartościach dobra, prawdy i piękna. W dzisiejszych czasach zmienności trwałych wartości, zagubiony w odmętach cywilizacji człowiek, który poszukuje stabilizacji i punktu odniesienia, właśnie w tym wzorcu może znaleźć oparcie i odpowiedzi na podstawowe pytania, związane z uzasadnieniem swojego istnienia. Inspiracją do powstania tego dzieła były teksty zaczerpnięte z Dzienniczka Św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Zbigniew Małkowicz, którego ujęła prostota i szczerość przekazu, zapragnął rozpropagować, poprzez formę słowno – muzyczną, przesłanie Miłosierdzia zawarte w Dzienniczku. Wyboru tekstów i ich opracowania na użytek oratorium dokonała Siostra M. Elżbieta Siepak ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia. Pomimo wielu przeciwności losu prapremiera dzieła odbyła się 22 lutego 2004 roku we Wrocławiu. Tekstom, zaczerpniętym z Dzienniczka, towarzyszy muzyka w bardzo różnorodnych stylach. „W utworze zawarłem elementy muzyczne z różnych stron świata, by w ten sposób podkreślić, że miłosierdzie Boże jest przeznaczone dla każdego, niezależnie od pochodzenia – mówi Zbigniew Małkowicz.”

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!