Edyta: Wdzięczna za łaski

Wczoraj skończyłam kolejna nowenna. Intencja z jaką się modliłam nie została jeszcze wysłuchana ale otrzymałam wiele innych łask podczas odmawiania tej nowenna. Moje dzieci prosily mnie żebym nie paliła, ja także chciałam zerwać z tym nałogiem zarówno z powodów zdrowotnych jak i duchowych .
Read More

Anna: cud poczęcia

Witam wszystkich, którzy wierzą i czekają... Pierwszą NP odmówiłam w zeszłym roku w intencji poczęcia dziecka, kolejna NP była poświęcona intencji o zdrowie mojej mamy, która miała przeszczep szpiku. Dziś po pół roku od skończenia nowenny składam świadectwo. Przeczytaj Anna: cud poczęcia
Read More

Barbara: ogarnął mnie ogromny wewnętrzy spokój

O nowennie usłyszałam już jakiś czas temu, ale nie wierzyłam że uda mi się wytrwać w jej odmawianiu a jednak pewnego dnia całkiem spontanicznie zaczęłam się modlić.
Read More

Anna: Trudne początki Nowenny Pompejańskiej

Wiele razy zaczynałam Nowennę Pompejańską i za każdym razem po kilku dniach przegrywałam. Potem znów zaczynałam od początku i historia się powtarzała. Byłam zbyt słabej wiary, wydawało mi się, że moja prośba nie zostanie wysłuchana, że to wszystko jest bez sensu, że to głupota w naszym współczesnym świecie modlić się,...
Read More

EM: Modliłam się głównie o pracę i dobrego męża.

więc jak widać na moim przykładzie czasami trzeba trochę poczekać na łaskę.
Read More

Nabożeństwo pierwszych sobót z rozważaniami różańcowymi św. bp. JS Pelczara

Nabożeństwo pierwszych sobót z pięknymi rozważaniami różańcowymi św. biskupa Józefa Sebastiana Pelczara oraz z tajemnicami światła!

Uczestnicząc w nabożeństwie pierwszych sobót wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy swoje i świata. Rozmyślania różańcowe św. biskupa Pelczara pozwalają nam rozważać zbawcze dzieła Boże przy Sercu Maryi i stać się Jej pomocą w dziele zbawienia. Rozważania zostały uzupełnione o tajemnice światła. Książka zawiera także piękne ryciny i modlitwy, oraz wstęp o nabożeństwie.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Nabożeństwo pierwszych sobót z rozważaniami różańcowymi św. bp. JS Pelczara"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
trackback

[…] Fragmenty rozważań św. Józefa Pelczara pochodzą z ksią­żki „Nabożeństwo pierwszych sobót” […]

Obrazki z nowenną pompejańską?