Lila: Panie Ty nie chcesz śmierci grzesznika,ale żeby się nawrócił.

To matka Królowa Różańca Świętego z Pompejów ocaliła go,gdyż odmawiam w jego intencji "Nowennę Pompejańską. Dziękuję Ci Mateczko mama.
Read More

Monika: Zostałam wysłuchana

Trzeci raz odmawiam nowennę pompejańską. Dwukrotnie w intencji mojego syna, a teraz o dobrą i stabilną pracę dla męża. Sama nie wiem dlaczego, ale zostałam wysłuchana.
Read More

Natalia: Dziękuję Ci Moja Matko

Kochana Matko Najświętsza, bardzo dziękuję Ci za opiekę jakiej doświadczam od Ciebie przez całe życie i szczególną pomoc i łaski jakie mi okazałaś podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej.
Read More

Agnieszka: W intencji nawrócenia ze złej drogi

Na nowennę pompejańską trafiłam całkowicie przypadkiem, a przynajmniej tak mi się wydawało. W Internecie zobaczyłam zdjęcie kalendarzyka nowenn, a temat mnie zainteresował. Miałam duży problem z osobą mi bliską, zeszła na złą drogę. Jak tylko przeczytałam czym jest ta modlitwa i zobaczyłam te wszystkie intencje, wiedziałam, ze nie zobaczyłam tego zdjęcia przypadkiem.
Read More

Anna: Na drugi dzień po badaniu zaczęłam odmawiać Nowennę

Na Nowennę trafiłam w internecie, gdy szukałam modlitw w intencji poczętego dziecka. Jestem w ciąży, to będzie moje 3cie Dzieciątko... będąc na usg lekarz stwierdził u Synka niedomykalność zastawki serca, bardzo sie tym przejęłam i bałam sie o zdrowie Maleństwa.
Read More

Suplika do Królowej Różańca Świętego

W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Czcigodna Dziewico Zwycięska, Pani nieba i ziemi, na imię Której cieszą się niebiosa i drży piekło, o chwalebna Królowo Różańca Świętego my oddane Twoje dzieci, zgromadzeni w twoim Sanktuarium w Pompejach w tym uroczystym dniu (tj. 8 maja i w pierwszą niedzielę października), wylewamy uczucia naszego serca i z ufnością synowską przedstawiamy Ci nasze troski. Z tronu łaskawości, gdzie zasiadasz Królowo, zwróć o Maryjo, Twoje litościwe spojrzenie na nas, na nasze rodziny, na cały świat. Niech wzbudzą w Tobie współczucie zmartwienia i cierpienia, które zaprawiają goryczą nasze życie. Zobacz, o Matko, ile czyha na nas niebezpieczeństw duszy i ciała, jak wiele uciska nas nieszczęść i udręk.
O Matko, wybłągaj dla nas miłosierdzie u Twego Syna Bożego i pozyskaj Twoją łaskawością serca grzeszników. To są nasi bracia i Twoje dzieci, za które Jezus Chrystus zapłacił swoją Krwią, a którzy zasmucają najczulsze Twoje serce. Okaż się wszystkim, że jesteś Królową pokoju i przebaczenia.

Zdrowaś Maryjo!

To prawda, że my pierwsi, chociaż jesteśmy Twoimi dziećmi, nie przestajemy przyczyniać się naszymi grzechami do krzyżowania Jezusa i wciąż na nowo przebijamy Twoje serce.
Wyznajemy, że zasłużyliśmy na najcieższe kary, lecz wspomnij, że na Golgocie wzięłaś razem z Krwią Przenajświętszą testament umierającego Odkupiciela, który ogłosił Cię Matką, naszą Matką grzeszników.

A więc Ty, jako nasza Matka, jesteś naszą Orędowniczką, naszą nadzieją. a my, jęcząc, wyciągamy do Ciebie błagalnie nasze ręce i wołamy do Ciebie: Miłosierna!
O dobra Matko, zlituj się nad nami, nad naszymi duszami, nad naszymi rodzinami, nad naszymi krewnymi, przyjaciółmi, nad naszymi bliskimi zmarłymi, a nade wszystko nad naszymi nieprzyjaciółmi i nad tylu ludźmi, którzy chociaż noszą imię chrześcijan, to jednak wciąż obrażają łaskawe Serce Twojego Syna. prosimy Cię dzisiaj o miłosierdzie dla zdeprawowanych narodów, o miłosierdzie dla całej europy, dla całego świata, aby pełen skruchy powrócił do Twojego Serca.

Miłosierdzie dla wszystkich, o Matko Miłosierdzia!

Zdrowaś Maryjo!

O Maryjo racz nas przychylnie wysłuchać! Jezus Chrystus złożył w Twoje ręce wszystkei skarby swoich łask i swego miłosierdzia.

Ty zasiadasz po prawicy swego Syna, Dziewico królewska i ukoronowana, jaśniejąca nieśmiertelną chwałą ponad wszystkie chóry Aniołów. Ty rozpościerasz swoje panowanie tak daleko, jak daleko siegają niebiosa, i Tobie są poddane ziemia i wszystkie stworzenia.
Tobie została udzielona wszechmoc przez łaskę nad Sercem twojego Syna i dlatego możesz nas wspomagać. Jeśli Ty nie chciałabyś nas wspomagać, ponieważ jesteśmy synami niewdzięcznymi i niegodnymi Twojej pomocy, nie wiedzielibyśmy do kogo mamy się zwrócić. Twoje matczyne serce nie dopuści do tego, żebyśmy, Twoje dzieci zostali zgubieni.

Dziecię, które widzimy na Twoich kolanach i mistyczna korona różańca, którą dostrzegamy w Twojej ręce, napełniają nas ufnością, że będziemy wysłuchani. Pokładamy całkowicie zaufanie w Tobie, oddajemy się, jak słabe dzieci, w ramiona najczulszej spośród Matek i dzisiaj właśnie oczekujemy od Ciebie upragnionych łask.

Zdrowaś Maryjo!

Prośmy Maryję o Jej błogosławieństwo.

Prosimy Cię teraz, o Królowo, o ostatnią łaskę, której nam nie możesz odmówić w tym tak uroczystym dniu (tylko 8 maja i w pierwszą niedzielę października).

Udziel nam wszystkim Twojej niezmiennej miłości i w sposób specjalny Twojego macierzyńskiego błogosławieństwa.

Nie odejdziemy od Ciebie, dopóki nas nie pobłogosławisz. Błogosław o Maryjo w tej chwili Ojca św. Do dawnych blasków Twojej Korony, do zwycięstwa Twojego Różańca, ze względu na które zostałaś nazwana Królową Zwycięską, dołącz jeszcze i to o Matko: daj zwycięstwo religii i pokój wspólnocie ludzkiej. Błogosław naszych biskupów, kapłanów a szczególnie tych wszystkich, którzy gorliwie zabiegają o sławę Twojego sanktuarium. Błogosław wreszcie wszystkich złączonych z Twoją świątynią w Pompejach i tych, którzy zabiegają i troszczą się o nabożeństwo Różańca świętego.

O błogosławiony Różańcu Maryi, słodki łańcuszku, który nasz wiążesz z Bogiem w związku miłosci, który jednoczysz nas z aniołami. Wieżo zbawienia przeciwko napaściom piekła! Najpewniejszy porcie dla rozbitków, nie opuścimy Cię już nigdy.
Ty będziesz nam umocnieniem w godzinie konania, tobie poślemy ostatni pocałunek życia, które będzie gasnąć.

Ostatnim słowem naszych warg będzie Twoje słodkie imię, o Królowo Różańca świętego z Pompejów, o Matko nasza droga, o Ucieczko grzeszników, o Pani pocieszycielko strapionych.

Bądź wszędzie błogosławiona dzisiaj i na zawsze na ziemi i w niebie. Amen.

Witaj, Królowo, Matko miłosierdzia,
Życie, słodyczy i nadziejo nasza, witaj.
Do Ciebie wołamy wygnańcy, synowie Ewy.
Do Ciebie wzdychamy, jęcząc i płacząc na tym łez padole.
Przeto, Orędowniczko nasza, one miłosierne oczy Twoje na nas zwróć.
A Jezusa, błogosławiony owoc żywota Twojego, po tym wygnaniu nam okaż.
O, łaskawa,
O, litościwa
O, słodka Panno Maryjo.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

332 komentarzy do "Suplika do Królowej Różańca Świętego"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Grzegorz
Gość
Grzegorz

Maryjo Królowo Różańca Świętego proszę Cię o pomoc w rozwiązani tak wielu problemów trudnych i zagmatwanych relacji w rodzinie ,chorób ,trudności materialnych.Proszę Cię Matko Kochana o siłę i wytrwałość w wypełnianiu codziennych obowiązków.MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY BĄDŹ NASZĄ NIEUSTANNĄ WSPOMOŻYCIELKĄ

Agata
Gość

Królowo Różańca Świętego! Błagam o przemianę całego zła w mojej rodzinie we wszystko co dobre i co jest z wolą Bożą…

wiesia
Gość
wiesia

Królowa Różańca Świętego, Nasza Królowo, Nasza Matko, proszę Cię otocz mojego syna opieką, przemień jego serce, obdarz go mądrością i szerokim strumieniem łask. Proszę Matko, z tak wielką ufnością pochyl się nade mną, proszę o siły, łaskę zdrowia, spokój w rodzinie. Proszę za słowami św Ojca Pio, żebym Cię mogła Panie Jezu KOCHAĆ, a przez ręce Maryi Twojej Matki otrzymać łaski o które z ufnością proszę. AVE MARYJA!

Marzena
Gość
Marzena

Królowo Różańca Świętego dziękuję za wszystkie otrzymane łaski,przepraszam za wszystko czym Cię obraziłam i zasmuciłam.Matko Różańcowa proszę Cię o wysłuchanie moich próśb jakie do Ciebie zanoszę.Oddaję się Mateńko Ukochana pod Twoją macierzyńską opiekę całkowicie i na zawsze.Oddaję też Tobie najlepsza z matek moją całą rodzinę,moje dzieci i proszę o zdrowie dla mojego kochanego męża miej go w swojej opiece. Dziękuję

magda
Gość

Królowo Różańca Świętego Tobie zawierzam całą moją rodzinę błagając w tym tak uroczystym dniu o pojednanie męża z dziećmi,o Boży Pokój i wypełnienie się woli Bożej w nas. Dziękuję

tropiciele
Gość
tropiciele

Matko, Królowo Różańca Świętego spraw żeby mój syn dobrze napisał egzaminy maturalne, a córka dobrze ukończyła szkołę. Bóg zapłać

Alicja
Gość
Alicja

Mateńko dziekuje za wszelkie laski i spokoj ktory mi dalas ,dziekuje za prowadzenia w zyciu.prosze wysluchaj mych próśb z 3 nowen składanych tobie w intencji wiadomej,miłości.O łaskawa ,o litosciwa Panno Maryjo! Chwała Tobie!

trackback

[…] proboszcza, aby np. na nabożeństwie majowym odmówił tę piękną modlitwę wraz z wiernymi! Tutaj znajduje się tekst Supliki do bezpłatnego […]

Wojtek
Gość
Wojtek

O Maryjo cudowna pocieszycielko błagam Cię o zlitowanie w tej trudnej dla mnie chwili.
Oddaje Tobie swoje cierpienie i mam wiarę że mnie nie opuścisz. Tylko w Tobie moja nadzieja a z miłości do Ciebie czerpie siłę na dzień dzisiejszy i nastepne. Błagam zwróć sie do Jezusa ukochanego syna a naszego Boga z prośba kojacą moje rany. Proszę nie opuszczaj mnie.

Krzysiek
Gość
Krzysiek

O Najświętsza Matko Boża Maryjo uwielbiam i błogosławię Cię w sercu i całym moim życiu, króluj w sercu i życiu moim, małżonki w małżeństwie i rodzinie, w całej Polsce i świecie. Nie opuszczaj nas Matko Boża Maryjo!

Aneta
Gość

Maryjo okaz mi Miłosierdzie ,okaz mi litość Maryjo nie radze sobie ze swoim życiem jest mi ciężko ,placzaco
Maryjo Pomóż mi podaj mi swoją dłoń
Maryjo dziekuje Ci ze byłaś przymnie za łaski pocieszenia
wybacz że nie umiałam dziękować Ci za małe prośby ale uwierz i tak się czuje samotna nie potrzebna nikomu
A ja nie mam cierpliwości i sił

Basius
Gość
Basius
Królowo Różańca Świętego dziękujemy Ci za łaski jakie wypraszasz nam u Swego Syna, przepraszamy za wszystko czym obrazilismy Cię i sprawli przykrość. Prosimy otul nas płaszczem Swojej macierzynskiej opieki i wstawiaj sie za nami u Swego Syna Jezusa Miłosiernego, do którego prowadź nas trzymajac za ręce. Naszą szczególną intencją jest byśmy z mężem mogli zostać rodzicami zdrowych synków bliźniaków, w której to intencji modlę się Pompejanką po raz 25. Obiecuję, że odwiedzę Cię Matko w Pompejach, żeby podziękować Ci osobiście za wysłuchanie mojego błagania i za CUD którym zechce obdarzyć nas Jezus. Zanurzam moją rodzinę w Sercu Miłosiernego Boga i… Czytaj więcej »
Elżbieta Łojszczyk
Gość

O Maryjo, Królowo Różańca Świętego, Mateńko Najukochańsza dziękuję Ci za Twą obecność w naszym życiu i proszę bądź z moją rodziną w każdy czas. Wspieraj w pokonywaniu codziennych trudności. Bądź naszą Wspomożycielką. Zawierzam siebie i moich bliskich twemu Niepokalanemu Sercu.

Ufająca
Gość
Ufająca

Najświętsza Panienko, Matko Boża Niepokalanie Poczęta, proszę, oręduj w moich intencjach u Swego Syna Jezusa Chrystusa. Niech Bóg Ojciec będzie uwielbiony w Synu Swoim. Uproś łaski, o które pokornie Cię proszę. Dziękuję już dziś za wysłuchanie. Ty Matko Boża wiesz jak wierzę i ufam Słowu Bożemu. Wbrew nadziei, wierzę nadziei. Bądź uwielbiony Boże Ojcze Wszechmogący w Trójcy Jedyny! Kocham Cię Mamo!

Anna Jarosz
Gość

Matko mimo moich upadkow, nieprawosci, zawisci i dobrowolnych od Ciebie odejsc jesli nie Ciebie to kogo mam blagac. W kim jesli nie w Tobie i Twym synu, w Waszej milosci nieskonczonej pokladac mam ufnosc i nadzieje? Prosze o laske poczecia ale wedlug Waszych a nie ludzkich praw. Prosze o to by moj maz doswiadczyl ze wszystko tylko od Was zalezy ale tez ze jesli sie mocno wierzy to wszystko moze sie zdarzyc- nawet wbrew naturze!!!! Kocham Cie mamo!!!!

Elzbieta Korczynska
Gość

Maryjo ulecz mnie i darz łaskami oraz błogosław i chroń od zła moją rodzinę.Módl się za nami !

Joanna
Gość
Joanna

Maryjo, proszę, niech mój ukochany wróci, wierze, że możesz tego dokonać, wiesz jak bardzo go kocham

Bożena
Gość
Bożena

Królowo Różańca Świętego! Błagam Cię o przemianę całego zła w mojej rodzinie we wszystko co dobre i co jest z wolą Bożą.

Ania
Gość

Maryjo Kochana Matko błagam Cię pomóż mi naprawić błędy które popełniam, nie opuszczaj mnie w Tobie widzę tylko ratunek błagam pomóż mi Matulko

Ania
Gość

Matulko proszę pomóż mi za Twoim wstawiennictwem naprawić błędy które popełniam, proszę niech nikt z rodziny nie odwraca się ode mnie, proszę i błagam pomóż mi Matulko jesteś jedyną moja nadzieją

1 5 6 7

Obrazki z nowenną pompejańską?