Julia: Maryja uzdrowiła moją psychikę z anoreksji

Prosze tylko o wsparcie i modlitwe.Od 10-dni zamawiam Nowenne i mam nadzieje ze ona uzdrowi moje zycie i ze Matka Boska pomoże mi. Jestem zadłużona po uszy, mam wrażenie ze nigdy z tego nie wyjde. Wpakowalam sie w bardzo duże problemy.
Przeczytaj całość

Barbara: Pomoc w szkole i na studiach

Chciałam dać świadectwo otrzymanych łask od NMP jakie uprosiłam dla moich synów. Odmówiłam 2 nowenny pompejańskie. Modliłam się o łaskę ukończenia I roku studiów dla starszego syna i pomyślnego ukończenia gimnazjum dla młodszego syna.
Przeczytaj całość

Dawid: Czas,pokora i wiara

Cieszę się, że i ja mogłem dostąpić tego zaszczytu napisania świadectwa o wysłuchanej modlitwie, uzupełnieniu pustki, szczęściu.
Przeczytaj całość

Nawrócona: Łaska odzyskania wiary

Okazało się, że Nowennę Pompejańską w mojej intencji odmawiała bliska mi Osoba. Dzięki temu nawróciłam się, odzyskałam wiarę i zbliżyłam się do Boga, a także do Maryi.
Przeczytaj całość

Uzdrowienie z raka płuc

Otrzymaliśmy następujące świadectwo od Doroty:

Pragnę podziękować Matce Bożej z Pompejów za uzdrowienie pani Adelajdy z raka płuc. Po wczorajszych badaniach PET SCAN i badaniach krwi nie ma ani jednej komórki rakowej w organizmie. Bardzo, bardzo dziękuje KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚW: Z POMPEJÓW i wszystkim, którzy modlili się za nią. Dzięki!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Uzdrowienie z raka płuc"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Proszący
Gość
Proszący

Pani Doroto, mógłbym prosić o kontakt pod adresem mailowym marcin.z_86@tlen.pl

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!