Szczęść Boże ! Rok temu dzieliłem się radością o łasce szczęliwej operacji , którą przechodziła synowa. Dziś chcę podzielić się radością iż Matka Boża wysłuchał naszych modlitw i synowa powiła APOLONIĘ!
Wielka łaska i radość. Choć zawsze możńa powiedzieć ,że może byłoby i tak bez modlitwy. Jednak przygoda z różańcem i wiele innych łask za pośrednictwem tej modlitwy utwierdzają w wierze. Bóg zapłać za piękną stronę ROSEMARIA i wszytkie informacje. Bóg zapłać wszystkim , którzy także modlili się w moich intencjach.
Zobacz podobne wpisy:
Agnieszka: Nasza wojowniczka Wiktorcia
10 krótkich świadectw nowenny pompejańskiej
Obrazki z Nowenną Pompejańską za darmo!
Medalik pompejański
Dziwne kobiety w Polsce muszą przechodzić operację, mają trudności z zajściem w ciążę, urodzić jedno dziecko przy czym w ciągu 10-12 lat kobiety muzułmańskie rodzą bez problemu od 5 do nawet 8 (a czasami! więcej) dzieci!
Panie Jacku! Zycze wielu dzieciom takich dziadkow jak pan,,, Dla pana i wnuczki duzo zdrowia i radosci oraz Blogoslawienstwa Bozego na kazdy dzien,,, Szczesc Boze.
Gratuluję Wnusi, życzę Jej radosnego i szczęśliwego dzieciństwa.
O gustach się nie dyskutuje, widać Rodzicom takie imię się podobało, a może ma imię na pamiątkę św.Apolonii , dziewicy, męczennicy.Pozdr.M
Apolonia . Pola 🙂
Dziadkowie nie mają wpływu na wybór imienia dla swoich wnuków.
Pola 🙂 Ładnie brzmi.
A innego normalnego imienia temu dziecku dac nie mozna bylo? Bo tak nazywa sie stacja kolejowa w stolicy Portugali….
Przeciez Tobie nie musi sie podobac to imie,,, Jest sw Apolonia, sprawdz sobie,,, Ladne imie.
Nie jest to kwestia czy mi sie podoba czy nie, a kwestia jest, ze w jezyku polskim niektòre imiona dziwnie brzmia, najslynniejsza Apolonia byla Apolonia Chalupiec a i tak szybko zmienila imie i nazwisko na Pola Negri. Teraz w Polsce Alany , Patryki inne, u nas alan to niestety rasa psa.
Gościu, nazwa tej stacji w Lizbonie pochodzi właśnie od Św. Apolonii, której relikwie są czczone w Portugalii, podajże w Porto o ile dobrze pamiętam. Św. Apolonia to zacna i starożytna Święta patronka m.in. dentystów .