Kasia: Prośba o wsparcie

Witam, jestem już przy końcu mojej Nowenny i niestety czuje się coraz gorzej i mam wrażenie że coraz więcej rzeczy mi się sypie w życiu.. Wiele osób pisze, że otrzymało łaskę spokoju i nadziei, ja niestety nie otrzymałam takich darów, a moja sytuacją związana z intencją, w której się modlę ani trochę się nie poprawiła – wręcz na odwrót. A modlę się praktycznie w każdej wolnej chwili Nowenną Pompejańską oraz innymi nowennami. Nie piszę tego aby zniechęcić do Nowenny osoby rozważające jej rozpoczęcie (wiem i wierzę że Maryja potrafi zdziałać cuda), ale aby prosić o modlitwę za mnie i o ewentualne wsparcie słowem od osób, które miały podobną sytuację. Nadal bardzo ufam Bogu i Maryi, ale poprostu powoli tracę siły do tego wszystkiego i nie wiem co robię nie tak. Chwała Panu

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Maja
Maja
24.08.19 19:14

Będę pamiatac w modlitwie.

Maja
Maja
24.08.19 19:15

Będę pamiętac w modlitwie

Kasia
Kasia
24.08.19 19:29

Kasiu, doskonale Cię rozumiem. U mnie w trakcie modlitwy aplikacja się nie włącza, a gdy skończę odmawiać nowennę z książeczki to aplikacja się naprawia, tata 2 krotnie wrócił pijany do domu, są awantury z domu, mama myśli głośno o rozwodzie, moje zdrowie się pogorszyło, pies się pochorował także jestem z Tobą. PS. Dzięki modlitwie do Ojca Świętego Jana Pawła II i świętej Rity mój pies wyzdrowiał. Na wizycie kontrolnej weterynarz oczy przecierał z zdumienia, że pies który na 99% miał nie przeżyć najbliższej nocy, teraz biega radośnie po podwórku, bawi się i jest zdrowy. Jutro jadę do kościoła zanieść intencje… Czytaj więcej »

Judyta
Judyta
24.08.19 19:35
Reply to  Kasia

Chodzi pewnie o dzieciatko koletanskie?

Kasia
Kasia
24.08.19 19:44
Reply to  Judyta

Tak

Agata
Agata
24.08.19 20:41
Reply to  Kasia

Kasiu prosze zaniesc moje prosby w intencji odrodzenia mojego malzenstwa i powrot meza do rodziny.

Klaudia
Klaudia
24.08.19 22:03
Reply to  Kasia

Proszę o modlitwę w intencji mojego uzdrowienia i ułożenia życia. Proszę Cię Kasiu zanieś moją prośbę. Z góry dziękuję.

Nadia
Nadia
24.08.19 22:38
Reply to  Kasia

Proszę przedstaw intencję uzdrowienia Małgosi z uciążliwej choroby.

Iwona
Iwona
24.08.19 23:38
Reply to  Kasia

Witaj. I jeszcze jesli moge prosic moja intencja. O rpzwiazanie trudnej dla mnie sprawy. Dziekuje Ci .

Gosc
Gosc
25.08.19 00:44
Reply to  Kasia

Kasiu, prosze i dołącz i moja prosbe o dobrego i pełnego pokory meza za przyczyną i na wzór sw.Jozefa. Dziekuje Kasia.

Anna Maria
Anna Maria
25.08.19 01:14
Reply to  Kasia

Kasiu proszę zanieść moją intencję o uzdrowienie córki z nerwicy natręctw oraz o zdrowie dla ciężko chorej mamy
Dziękuję

Maria
Maria
25.08.19 03:03
Reply to  Kasia

Kasiu jakbys mogla zaniesc moje intencje o zdrowie dla Mamusi i pomoc w znalezeniu pracy dla brata i w sprawie Bogu wiadomej. Dziekuje Ci bardzo i pomodle sie za Ciebie.

Marlena
Marlena
25.08.19 11:55
Reply to  Kasia

Kasiu prosze o modlitwe w intencji uratowania i odrodzenia malzenstwa z Janem i o jego powrot. Marlena i Jan

Magdalena
Magdalena
25.08.19 15:18
Reply to  Kasia

Kasieńko ja również proszę abyś i moją intencję wzięła że sobą. Chciałabym aby moja samotność w końcu się skończyła i mogłabym założyć szczęśliwą rodzinę. Pozdrawiam Cię serdecznie. Magdalena84

Aura
Aura
25.08.19 18:12
Reply to  Kasia

Kasiu proszę w intencji Łukasza o opiekę i boże błogosławieństwo. Niech Duch Święty otworzy jego serce aby się pojednał z Bogiem w sakramencie pokuty i pojednania.

Justyna
Justyna
24.08.19 19:43

Kasiu! Gdyby nasze życie porównać do długo niesprzątanej szafy to, żeby ułożyć wszystko na właściwym miejscu, trzeba zrobić wielki bałagan. Ubrania wykładamy na podłogę. I z wielkiej kupy chaosu segregujemy co zostawić, co oddać, co wyrzucić… tak samo działa Bóg. Żeby posprzątać w Twoim życiu musi trochę nabałaganić… ale wybacz Mu – inaczej się nie da! Trwaj na modlitwie!

Ona
Ona
24.08.19 20:57
Reply to  Justyna

Tak chyba właśnie jest jak pisze Justyna. Myślę, że warto pomóc Bogu w tym sprzątaniu i iść dobrej spowiedzi, może generalnej.

Ona
Ona
24.08.19 21:05
Reply to  Ona

U mnie w kościele przed Mszą jest odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego, bywam czasem, jak mogę, bardzo mi pomaga w różnych trudnościach oraz Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, modlę się też za innych, no i Msza SW oraz Komunia. Pozdrawiam serdecznie.

Dorota
Dorota
24.08.19 22:47
Reply to  Ona

Proszę Kasiu za moje intencje też, a ja pomodlę się za ciebie i za wszystkie intencje z naszego forum. Dziękuję bardzo jeszcze raz. Mnie też wszystko się wali na kupę, chociaż już od dawna odmawiam NP bez jednego dnia przerwy już od początku tego forum. Dzięki wszystkim którzy zostawiają świadectwa tutaj.

Ewa
Ewa
25.08.19 00:02

Kasiu, ja odmówiłam osiem NP i też różnie bywało. Ta pierwsza o ratowanie małżeństwa… niestety:(( Jesteśmy już po rozwodzie. Mąż, który mnie kochał…nagle przestał. Wiem, że nie ma rozwodów kościelnych, więc nadal modlę się i ufam iż jeszcze wszystko wróci do normy. Jeśli mogę prosić to zanieś moją intencję do Dzieciątka Koletańskiego o nawrócenie męża do Boga, Kościoła, głęboką przemianę jego serca, otwarcie oczu na to co złe i szczerą spowiedź i jeśli to jest Wolą Boga powrót do mnie. Pomodlę się również w Twoich intencjach.

Ewa
Ewa
25.08.19 21:15
Reply to  Ewa

KASIU, modliłam się dziś na mszy w Twoich intencjach, dziękuję że zaniosłaś moje do Dzieciątka. Trwaj w modlitwie, nie rezygnuj mimo trudności. Przez krzyże doznajemy zbawienia, pamiętaj!!!

Maria
Maria
25.08.19 03:00

Pomodle sie za Ciebie, zawsze wszystko sie sypie to Szatana sprawka zeby Cie zniechecic, ale wytrwaj w Nowennie, pozniej sie wszystko ulozy, zobaczysz.

Monia
Monia
25.08.19 07:46

Niestety mam to samo 🙁 tez już powoli tracę nadzieję, ze kiedykolwiek w moim życiu zagości spokój i miłość. Bardzo trudno jest trwać na modlitwie i wierzyć, kiedy dzieje się w moim życiu tyle zła. Doskonale Cię rozumiem, będę o Tobie pamiętać w swoich modlitwach i gorąco wierzyć, że w końcu będziemy szczęśliwe. Trzymaj się!

Agnieszka
Agnieszka
25.08.19 08:49

Będę pamiętać o modlitwie za Panią .Miałam podobną sytuację nie podałam się jeszcze bardziej się modlilam i odmawiałam w tej intencji kolejną Nowennę i wszystko się zmieniło Matka Boża wysłucha mnie w takim momencie ze nigdy bym się tego nie spodziewała.Teraz czasem się śmieje 🙂 🙂 🙂 że postawiłam niebo na równe nogi bo odmawiając Nowennę zaczęłam jeszcze odmawiać Tajemnice Szczęścia,i modlitwy do Św.Rity do Św.Józefa,Św.Antoniego ,Św.Judy Tadeusza ,Św.Jana Pawła2.Podczas tych wszystkich modlitw czułam takie zniechęcenie nic się nie udawało,mialam koszmary w nocy byłam przerażona ktoś mnie tak zniechęcal aby przestać i nie modlić się, jest mi trudno to wszystko… Czytaj więcej »

Kasia
Kasia
25.08.19 09:04

Wszystkie intencje zostały zaniesione do Dzieciątka Jezus i sama dziękuję za modlitwę w swoich intencjach. 😉

Kasia
Kasia
25.08.19 18:53

Jutro 8 dzień nowenny i jest źle. Mój pies był chory, tata wrócił dwukrotnie do domu pijany, przez co musiałam dwukrotnie skrócić Nowennę. Wczoraj w trakcie prac polowych odmawiałam NP, to wszyscy coś ode mnie chcieli i ciągle mi przeszkadzali. Trzy miesiące temu miałam robione badania przewodu pokarmowego, dziś od rana jest źle, choć po tych badaniach lekarz wykluczył jakąkolwiek chorobę (nic groźnego nie wyszło, niczego nie wykryto), a dziś od rana wszystko się źle dzieje (jest ta sama przyczyną która to spowodowała badania w maju). Czy to szatan próbuje mi namieszać, żebym zwątpiła? Żebym się wystraszyła? Proszę o modlitwę,… Czytaj więcej »

Kinga
Kinga
25.08.19 19:42

Doskonale cię rozumiem. I chyba dzieje się tak, bo kiedy ktoś mi zaproponował Pompejankę, to ja odmowilam. Powiedziałam, że nie chce, bo nie dam rady.
W tym roku jest tak, że jedna zamówiłam, drugą przerwałam i jestem w trakcie trzeciej. Ale nie wierzę, że się uda… ☹️

Ewelina
Ewelina
26.08.19 10:58

Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa. I aby mój mąż Sławek mnie bardzo kochał. Dziękuję Ewelina

28
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x

PROMOCJA

nabożeństw miesięcznych

- z okazji zakończenia 

"Miesiąca z Maryją"

WIELKA