Bartłomiej: Bezinteresowna opieka

Po raz kolejny składam świadectwo. Obecnie odmawiam 8 nowennę. Jej intencje oddalem w calosci naszej kochanej Mamusi. Zaczne od tego ze mój synek który miał uczulenie na wiele produktów i refluks żołądkowo – przełykowy jest zdrowy (z tego co obserwujemy to raczej w calosci) w jego intecji odmówiłem 2 nowenny. W ich trakcje miałem myśli żeby się nie martwic bo będzie on zdrowy:) Minelo kilka miesięcy i rzeczywiście synek jest zdrowy, je wszystko czego nie mógł wcześniej i przybiera na wadze. Zaznacze tutaj ze nie stało się to od razu tak jak byśmy tego nie raz oczekiwali. Trwalo to kilka miesięcy ale jest zdrowy:) Przy obecnej nowennie mam oczywiście wiele trudności wynikających z braku czasu, zniechęcenia. Czasami nawet nachodzą mnie myśli ze to przecież „nie ma sensu” Oczywiście sa to potrzepty zlego i nawet jak nie mam sil to i tak odmawiam mimo wszystko. Najcieższą intencja jaka miałem była: za osoby niewierzące w mojej rodzinie aby się nawrócily” Wtrakcie tej nowenny zdarzalo mi się ze odmawiałem ja za leżąco bo już tak nie miałem sil. Wszystko się waliło. Często kłóciłem się z żoną. W pracy problemy. I wieczorem po całym dniu „przebojów” nie miałem po ludzku już sil. Ale się udało. Jedna z poprzednich intencji było także: to aby zona w trakcjie ciąży nie wymiotowala. Oczywiście tez przestala:) Można powiedzieć ze to wszytsko to przypadki. Ze synek wyzdrowiał bo wyrósł , ze dolegliwości zony skonczyly się bo tak jest itp. ale ja wiem swoje i naprawdę to tych wszystkich nowennach które odmówiłem wiem swoje i wiem ze to wszytsko dzieje się naprawdę ze Mamusia wzywa nas dzisiaj z większą moca niż kiedyś. Ze wszyscy musimy sięgnąć po różance, niekoniecznie nowennę pompejańska ale po prostu za różaniec i pomóc Mamusi zmiażdżyć glowę złemu… Oddajcie się pod Jej opieke i nie bójcie się….chwała Jezusowi jedynemu Panu i Zbawcy.

11
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
11 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
ArturKrystynaKatarzynaEwaMarzena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Tina
Gość
Tina

Piękne świadectwo. Z Panem Bogiem

Karolina
Gość
Karolina

Proszę o modlitwę bym wytrwała do końca jestem w części dziękczynnej 6pompejanki.Modle się za moja rodzinę też o przemianę serca meza.Chwilami mam wrażenie że jest gorzej.Uruchamia mi się niechęć do męża ,diabeł podrzuca bolesne sprawy , krzywdy wyrządzone przez meza. klocimy się o byle co

Beata
Gość
Beata

Zazwyczaj jest źle ale jak ukończy Pani Nowenne to jeśli taka wola Boga wszystko ułoży się tak jak Pani prosiła albo tak że będzie Pani zadowolona i odczuwała ulgę…ja modliłam się za poczęcie Dziecka- 12 latnie mogłam.zajść…..a dzisiaj obok nas mały urwis biega

Karolina
Gość
Karolina

Chwała Panu za cud poczęcia.

Bartlomiej
Gość
Bartlomiej

Nie poddawaj sie tak jest. Ja tez z zona klucilem sie o wszystko i o nic. Tak musi byc. Wierz w to ze Bog ma ostatnie slowo. . .

Kama10@interia.
Gość
Kama10@interia.

Modlitwa do Ducha Świętego jest o wiele potezniejsza Polecam spróbować

Artur
Gość
Artur

Która to modlitwa?

Marzena
Gość
Marzena

Proszę o zdrowie dla mnie Marzeny i mojego męża Przemysława po operacji rakowe bez żadnych przezotow Bóg zapłać ❤️

Ewa
Gość
Ewa

Piękne świadectwo Bartłomieju, jesteś wspaniałym mężem i ojcem – CHWAŁA PANU!

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Mężczyzna z różańcem i zanoszący modlitwy z oddaniem Bogu…dopóki tacy Mężczyźni są na świecie jeszcze jest szansa na dobro!z Bogiem i wielu łask Bartłomieju!

Krystyna
Gość
Krystyna

Oby takich mężów było jak najwięcej! Szczęść Wam Boże!

Obrazki z nowenną pompejańską?