Piotr: Wiem, że moja modlitwa nie będzie zapomniana

Szczęść Boże. To moje drugie świadectwo a 4 Nowenna Pompejańska. Chciałbym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami i poniekąd świadectwem tego jak wielką moc ma ta Nowenna…jak już wspomniałem przy pierwszym swiadectwie, 1 nowenne odmówiłem w momencie, gdy sytuacja w moim małżeństwie była ciężka i gdy chciałem uwolnić się od grzechu nieczystości…W wielką moc nowenny uwierzyłem w momencie, gdy podczas odmawiania działy sie w moim domu takie sceny nienawiści(ktòre wczesniej nie wystepowały w takim stylu)do mojej osoby ze strony żony(wyzwiska, awantury bez powodu itd..), że gdybym tutaj nie przeczytał Waszych świadectw, o tym że to „zły” szaleje i szuka różnych sposobów na przerwanie nowenny załamałbym się i przerwał…. i nie przerwałem, gdyż jest to moja 4 nowenna już i chociaż zdazają mi się upadki nieczystości jest ich coraz mniej!!i chociaż nie zostałem jeszcze wysłuchany w pozostałych intencjach TO WIERZĘ I WIEM, że moja modlitwa nie będzie zapomniana i nie pójdzie na marne!mimo wszystko odkąd odmawiam nowennę jestem bardziej spokojny i bardziej odporny na wszelkie próby doprowadzania do kłótni. My jako grzesznicy i niecierpliwi ludzie MUSIMY zrozumiec, że Matka Boża to nie jest magik, który spełnia nasze zachcianki!i mimo, że nie potrafimy często tego zrozumieć ONA najlepiej wie kiedy mamy otrzymać łaski albo i nie, gdyż Matka naszego Boga wie najlepiej czego nam potrzeba!nauczmy sie cierpliwości i wiary w to, że nie jesteśmy sami!Z Bogiem.

- nowenna pompejańska

od 31 maja

Przygotuj się razem z nami!

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nasze intencje modlitewne:

 
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Magdalena
Magdalena
17.03.18 18:50

W Ameryce zostały przeprowadzone badania na 20 000 małżeństw na temat kto jest bajbardziej zadowolony z seksu w małżeństwie. Okazało sie że były to pary katolickie i hasydzkie (ortodoksyjni żydzi). Po przeprowadzeniu bardziej wnikliwych testów okazało się, że w tych grupach był największy odsetek małżeństw, które poraz pierwszy współżyły seksualnie ze sobą po ślubie. W toku kontynuacji tych badań, okazało sie, że istnieje pewna korelacja pomiędzy szcześliwością pożycia małżeńskiego a stanem dziewictwa osób, ktore decyduja sie na stanowienie pary małżeńskiej. Zjawisko to nazwano MECHANIZMEM PIERWSZEGO KONTAKTU. Polega ono na tym iż, moment inicjacji seksualnej, ma kluczowe znaczenie na dalsze pożycie… Czytaj więcej »

Artue
Artue
17.03.18 20:04

Jak można uwalniać się od grzechu nieczystości jak to nazwałem nie wiem czemu porostu od seksu we własnym małżeństwie dziwne to a nawet nie zdrowe.

Ewa
Ewa
18.03.18 09:07

Piotrze, niech Maryja otacza Cię swoją opieką, wytrwałości w modlitwie życzę. Szczęść Boże Tobie i Twojej rodzinie

3
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x