Jak nas wesprzeć?

Fundacja Różańcowa
Dziękujemy za chęć wsparcia działań naszej różańcowej Fundacji.

Kwota ofiary jest całkowicie dowolna.

Przeczytaj, Dlaczego potrzebujemy wsparcia?

 

Prosimy o wsparcie choćby wdowim groszem naszych działań. Jest to możliwe poprzez wpłatę na konto bankowe o numerze:
86 7999 9995 0651 8035 8904 0001

Przelewy zagraniczne:
Kod BIC(SWIFT) – NBPLPLPW
IBAN – PL86799999950651803589040001

Tytułem: Rozwój działań w internecie albo Rozwój czasopisma KRŚ ew. inne cele, które prosimy podać.

Dane Fundacji:

„Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”
Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań

NIP: 7792415009, REGON: 302485268, KRS: 0000470749

Za pomocą poniższego formularza możesz wspomóc Fundację w jej działaniach poprzez bezpieczne przelewy on-line.


Zapłać szybko i wygodnie przez Transferuj.pl

 
 

Wpłata SMS Premium 10 zł + Vat.

SMS Premium

31 myśli na temat „Jak nas wesprzeć?

 1. wydaje mi się, że najprostszą a zarazem wygodną płatnością dla każdego, człowieka dobrej woli była by płatność ESM-sem, dostępną o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko mnie pozwolą fundusze, a mnie tam zawsze coś zbywa na telefonie, gorzej jest przejść do płatności bankowej. można też i innymi sposobami, lecz esemes jest prosty i wygodny, dla wdowiego grosza,a kogo stać niech puści więcej.

    • Też tak uważam – super pomysł, łatwy i dostępny praktycznie dla każdego i dający poczucie satysfakcji w byciu aktywnym w tej naszej wspólnocie, bez poczucia frustracji z niemożności aktywnego wspierania w zasadzie wolontariatowego przedsięwzięcia, jakkolwiek pochłaniającego środki finansowe, bo żyjemy w świecie materialnym. Po owocach nas poznacie – głównie modlitwa i tu zasługi ocenione nie będą przez ludzi, ale namacalny wkład i zaangażowanie – od tego zależy trwanie i rozwój tej strony – wszystkim nam potrzebnej, bo ubogaca nasze życie, jest motorem i nadzieją na lepszą przyszłość cały czas z Bogiem i Maryją……….

 2. Asiu , wpisz swoją intencję o modlitwę za Ciebie . Możesz to zrobić w okienku powyżej kolorze zielonym . Masz tam „Intencje modlitewne ” Dodaj swoją intencję . Jest bardziej widoczna , niż w komentarzach . Pomodlę się za Ciebie .

 3. Asiu, nie daj się, pomodlę się za Ciebie. Pamiętaj, że „Smutek serca łamie siłę”. Zawsze, gdy mam gorszy dzień, przypominam to sobie.

 4. Jak tylko dostane w koncu prace,o co modle sie Nowenna Pompejanska, bo tylko i az to mi zostalo.Po ludzku nie idzie, a z Boska pomoca przez wstawiennictwo Maryi Matki na pewno sie uda.Bardzo chetnie wespre co miesiac fundacje. Podziwiam to wspaniale dzielo!

 5. Nie wiem jak to jest, ale ja zawsze ostroznie podchodze do takich niby instytucji. Nigdy nie przelewam pieniedzy. Pracuje w Niemczech i place podatek na kosciol. Starczy

  • Drogi Tomku, racja, podchodzić trzeba ostrożnie. Jednak weź pod uwagę kilka spraw.
   Przede wszystkim Fundację i jej liczne strony prowadzą świeccy. Jakby poszli po najniższej linii oporu, to też wrzucaliby tylko na tacę, robili kariery albo myśleli tylko o tym, co ich dotyczy. Nie zajmowali by się rozszerzaniem różańca, nowenny, wychodzeniem z pomocą do potrzebujących – bo od tego są przecież księża, czyż nie? 🙂 Zobacz, jak Kościół zachęca świeckich do działania. Ale nie ukrywam, nie da się zrobić wiele, jeśli nie zapłaci się za serwer, który obsługuje tę i liczne strony, nie zapłaci rachunku za prąd i ogrzewanie, nawet w tak skromnych warunkach, w jakich pracujemy. Stać nas na niewiele, ale robimy – z Bożą pomocą – więcej niż możemy. Podkreślam: fundacja nie jest miejscem pracy zarobkowej dla jej zarządu. Rozlicza się przed Ministrem Finansów na zasadach pełnej rachunkowości. Koszty „reprezentacyjne” = 0 zł. Jako „prezes fundacji” wiem, że tytułten brzmi dumnie, ale nie oznacza żadnych korzyści finansowych. Przeciwnie, do tego się dopłaca i dokłada sporo pracy. Fundacja istnieje dopiero niecałe dwa lata, ale przez 12 lat regularnie pracujemy na chwałę Bożą dopłacając do tego i poświęcając wolny czas. Podam Ci taką statystykę. Przez ten czas odpisałem sam na 15.000 e-maili zapytań o pomoc ze strony o zagrożeniach duchowych. Jeśli przeliczyć by to na dni robocze, będzie to 468 dni pracy bezzarobkowej. Takie to są nakłady na tylko jedną stronę. Inny przykład: nie stać nas na regularne serwisowanie stron u informatyków, więc strony robię sam i też „skazany” jestem na administrowanie serwerem, o czym pojęcia nie miałem (Duch Święty pomnaża zdolności!). Czasopismo „Królowa Różańca Świętego” robimy sami, od podstaw, własnymi rękami, od redakcji, przez skład po pakowanie i wysyłkę. Zaczęliśmy od zera i nie otrzymaliśmy ani centa podatku z tego, co płacisz w Niemczech, ale korzystasz z tej strony. Więcej, podjęliśmy szereg inicjatyw w Niemczech, zupełnie nowych, z których korzysta wspólnota Kościoła, a których jakoś nikt tam nie chce ruszyć. – Mowa o inicjatywach wychodzących do osób zagrożonych duchowo, m.in. http://www.exorcismus.org, poza „standardowym” szerzeniu nowenny w języku niemieckim.
   Do tego doliczyć należy wiele innych inicjatyw, których – powtórzę – nie byłoby, gdyby nie garstka ludzi, którzy chcą zrobić coś więcej, niż tylko wrzucić datek na tacę albo zapłacić podatek kościelny. Gdyby nie darczyńcy, nie byłoby tłumaczeń na niemiecki, angielski, rosyjski. „Królowa Różańca Świętego” byłaby o 1/5 cieńsza, bez świadectw. Nie byłoby akcji szerzenia nowenny w więzieniach. Nie rozdalibyśmy dziesiątek tysięcy obrazków. Nic by nie było. jak to mówi sławetny Kononowicz 🙂 I dzięki tym z reguły bardzo niewielkim datkom jesteśmy w stanie pokryć koszty działania Fundacji. Podkreślam: dokładając do tego pieniądze i swój niemal cały czas. I tym Darczyńcom, którym nie jest obojętne, serdecznie dziękujemy. To garstka osób, to często darowizny złotówkowe, nierzadko wdowie grosze. Z każdego grosza jesteśmy wdzięczni – to dla nas jak kredyt zaufania.
   Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości – chętnie odpowiem. Zachęcam do zapoznania się z naszymi działaniami na http://www.pkrs.org.pl – tam jest tylko ich cząstka, brak czasu na uzupełnianie tej strony. W razie potrzeby kontaktu: kontakt@pkrs.org.pl

  • Panie Tomku ,Pan chyba trochę nie kuma o co tutaj chodzi..Ja proszę Pana płacę podatek na kośćiól niemiecki ,daję datki na polski kościól,daję datki na schronisko dle zwierząt ,płacę na organizację ,która pomaga uchodzcom i ofiarom wojny wspomagam Fundacje katolickie np jak ta.itp W stosunku rocznym to się uzbiera.Panski datek na kościół niemiecki to jest ;pikuś; i nie ma Pan się czy tutaj chwalić,skoro Pan nie rozumie intencji tej strony.Ja mam pieniądze,mam bardzo dobrze płatną pracę i uważam ,też ,że otrzymałam ją dzieki pomocy z Góry.Dlatego też dzielę się moimi pieniędzmi,bo mam dlug w stosunk do Nieba za tą pracę.

 6. Jednak jest taka możliwość – zwracam honor.Po pewnych poszukiwaniach znalazłem odpowiedni odnośnik dla karty Visa na stronie Waszej fundacji.
  Mimo to sądzę, że należy to uprościć i na tej stronie o nowennie pompejańskiej przy zakładce o wsparciu tu też powinna być wyszczególniona opcja możliwości płacenia kartami Visa lub Maestro. Lepsze to niż propozycja płatnych SMSów,a ludzie nie będą musieli szukać po rożnych linkach i odnośnikach , bo to zniechęca, zaś fundacja niepotrzebnie traci potencjalnych donatorów.

 7. Piękne to co napisał Pan Marek..dziękuję za ta piękna prace za to ze mogę codziennie czytać świadectwa…za wszystko.I pomogę jak tylko się da i ile się da..i zakupie mnóstwo obrazków aby szerzyć miłość do Królowej Różańca Świętego..

 8. Szczęść Boże. Wysłałam niewielką sumę pieniędzy i chcę wiedzieć, czy doszedł przelew przez transferuj.pl. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

 9. sanktuarium w Pompejach piękne i zachwycające powstało z drobnych datków a my nie utrzymamy strony internetowej która jest dla nas jak powietrze zaraz robię przelew 40 zł chociaż to niedużo to wierze że takich osób znajdzie się wiele i utrzymamy stronę na którą zaglądam codziennie i karmie się Swiadectwami. dziękuje za wasza prace niech Matka Boża Pompejańska będzie z Wami bo to wszystko na jej cześc Pozdrawiam.

 10. Chciałam podziękować Panu za pracę wykonywaną. Podziękowania te składam wszystkim osobom, które pracują przy obsłudze tej strony. Czytam teraz książeczkę Godzina Łaski dla Świata widziałam , że Pan redagował i robił zdjęcia. Dziękuje bo nie mam możliwości tam jechać a dzięki Waszemu dziełu mogę poznać historię objawień Matki Bożej. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Dziękuje. Proszę tez osoby , które nie mogą wesprzeć finansowo tej strony o modlitwę w intencji pracując przy niej osób. Pozdrawiam Życzę dużo łask od Matki Bożej za Wasze dzieło PA

A Ty co o tym myślisz? Napisz!