Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny

Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W czasie życia Waszego tu na ziemi serca Wasze zajmowały się czule cierpieniami waszych bliźnich, a Wasze ręce nie ustawały nigdy w niesieniu im pomocy. Ponieważ w niebie Wasza potęga i miłość większe jeszcze się stały, aniżeli tu były na ziemi, więc błagajcie za mnie Matkę Różańca Świętego i Jej Boskiego Syna; wielka jest bowiem ufność moja, że za Waszą przyczyną otrzymam łaskę, którą tak wielce uzyskać pragnę. Amen.

Autor: Bartolo Longo

30 myśli na temat „Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny

 1. Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny modlcie sie za mna, by Krolowa Rozanca Swietego wysluchala mojej prosby i wyciagnela mnie z obecnego utrapienia, prosze o dar cierpliwosci i ukojenia duszy.Krolowo Rozanca Swietego, modl sie za nami!

 2. Święta Katarzyno ze Sieny i Ty Święty Dominiku wyproście mi łaskę o którą błagam przenajświętszą Królową Różańca Świętego!

 3. Św. Katarzyno z Sieny i Św. Dominiku,wyproście mi i moim najbliższym łaskę wyjścia z długów o co usilnie błagam Królową Różańca Świętego.

 4. Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny, Wy dobrze znacie moją potrzebę i cierpienie moje.Proszę wstawcie się za mną do Królowej Różańca Świętego , o rozwiązanie moich problemów. Już bardzo długo proszę Mateczkę a wszystko się dzieje odwrotnie.

 5. Św.Dominiku i Św.Katarzyno z Sieny wyproście mi u Królowej Różańca Świętego łaski o które się modle.Proszę o łaskę powrotu Agnieszki do domu,do rodziny i o łaskę uwolnienia Mateusza z nałogu.Błagam wysłuchaj mej prośby Maryjo.

 6. Święty Dominiku udziel cudu uzdrowienia poczętego dziecka ma pół serduszka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla jego mamy

 7. Święty Dominiku proszę o cud uzdrowienia mojej najukochanszej córeczki z która jestem w 32 tyg ciazy ….noszę Twoj pasek i modlę sie do ciebie codziennie
  Amen

 8. Drogie Panie ciężarne!Ja taż miałam I ciążę zagrożoną!W 5 m-cu.Ńawet juz łożysko się odklejało,dziecko ochrzciłam z wody.Życie córeczki wisiało na włosku.Różaniec mój i obu Babc sprawił,że wbrew przewidywaniom moje dziecko urodziło się prawie w terminie(w 35 tyg.),z 10 punktami w skali Apgar!Trzeba różaniec wziąc do ręki i nie wypuszcza,a CUD SIĘstanie i wszystko się dobrze dla dziecka skończy.

 9. Św.Dominiku i Św.Katarzyno ze Sieny proszę Was o wstawiennictwo do Matki Naszej Królowej Różańca Św. o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny o łaskę nawrócenia i trwałej trzeźwości dla męża oraz dla naszych synów .Proszę o wyjednanie mi umocnienia wiary zdrowie i spokój wewnętrzny oraz rozwiązanie problemów finansowych.Sama nie potrafię dobrze się modlić dlatego bardzo proszę Was drodzy święci o wstawiennictwo.Amen

  • Św. Dominiku i św. Katarzyno, proszę Was z ufnością dziecka o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św. w intencjach, które noszę w sercu.

 10. Św.Dominiku i Św. Katarzyno ze Sieny proszę o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św.o szybki powrót do zdrowia Wiktora. po przebytej dzisiaj operacji złamanej nogi .

 11. Św. Dominiku i Św. Katarzyno, wyproście Edwardowi bezpieczeństwo ,które jest zagrożone przez złych ludzi.Boże zniwecz niecne zamiary gnębicieli.

 12. Sw Dominiku blagam o laske macierzynstwa.Chron moje poczete dzieciatko daj mu zdrowie i sily by urodzilo sie w terminie.Niech zagrozenie minie.Daj mi rowniez zdrowie i opieke bym z rozancem w reku w spokoju ducha doczekala narodzin.Modl sie za nami Sw Dominiku.

 13. Sw.Dominiku i SW.Katarzyno proszę Cie o wysłuchanie mej intencji która nosze w sercu ,błagam o pomoc,Wierzę mocno Sw.Dominiku że mnie wysłuchasz i pomożesz moim dzieciom i rodzinie.

 14. Św Dominiku proszę Cię o zdrowie dla wszystkich matek, które pod serduszkiem noszą maleństwa, a ich dzieciątka niech urodzą się żywe i zdrowe. Amen

 15. Święty Dominiku i Święta Katarzyno, którzy jesteście dla nas wzorem modlitwy różańcowej proszę wstawcie się z moją prośbą u Pana Boga – o dar poczęcia zdrowego Dzieciątka.

  • Św.Dominiku i Św.Katarzyno proszę o uproszenie mi zdrowia oraz moim bliskim ,a także o wysłuchanie łask ,o które się modliłam i modlę nowenną pompejańską.

 16. SW Dominiku prosze o wstawiennictwo do Matki Bozej Krolowej Rozancowej i Ciebie sw Katarzyno prosze o pomoc w moich trudnych sprawach.Prosze o laske uzdrowienia i pomoc w sprawach finansowych.Blagam pomozcie mi.

 17. Święty Dominiku i św. Katarzyno, za waszym wstawiennictwem proszę o cud poczęcia dziecka, o zdrową i prawidłową ciążę. Proszę, aby uzdrowił moją niepłodność. Amen.

 18. SWIETA KATARZYNO MOJA IMIENNICZKO I SW.DOMINKIU PROSZE WAS O MODLITWE ZA UWOLNIENIE I UZDROWIENIE MNIE I MOJEJ MAMY ORAZ NASZEJ RODZINY I NASZEGO MIESZKANIA ORAZ PROSIMY O OCHRONE NASZYCH DUSZ PRZED WSZELKIM ZLEM.POKORNIE WAS PROSIMY .NIECH DOBRY BOG BEDZIE Z NAMI WSZYSTKIMI.AMEN

  • Św. Katarzyno i Św. Dominiku módlcie się w moich intencjach ,w których się modlę nowenną pompejańską.Proszę o to z całego serca.

A Ty co o tym myślisz? Napisz!