Dominika: Zrozumiałam co jest dla mnie ważne

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania 2 NP. Obecnie jestem w ciąży i obydwie nowenny dotyczyły mojego stanu. Intencja praktycznie była i jest ta sama: pełnia zdrowia dla mojego dzieciątka. Kiedy 7.08.2017 na wizycie u lekarza usłyszałam diagnozę, że dziecko urodzi się z wadą stóp, świat mi się załamał. Nie mogłam zrozumieć, dlaczego ja, osoba która robiła wszystko, aby stworzyć jak najlepsze warunki do rozwoju dzieciątka, nie może urodzić w pełni zdrowego dziecka. Dwa dni ciągłego płaczu , żalu, bólu, niepokoju. Na trzeci dzień od diagnozy, pojawiła mi się samoistnie myśl: Nowenna Pompejańska (o NP słyszałam prawie 3 lata temu, jednak wiedziałam , że raczej nie dam rady nigdy jej odmówić), wzięłam do rąk różaniec i zaczęłam odmawiać.
Read More

G: Wiem ze Bóg da mi łaskę o którą prosze

Obecnie odmawiam drugi raz NP w tej samej intencji Moja motywacja jest o tyle większa ze przy pierwszym odmawianiu po ostanim dniu części blagalnej wszystko zaczęło sie układać
Read More

M: Nowenna Pompejańska to najlepsza terapia na wszystko!

Nowenna Pompejanska to najlepsza terapia na wszystko, najcudowniejsza modlitwa jaka znam.Jestem w trakcie odnawiania drugiej Nowenny,pierwsza była w intencji mojego męża. W trakcie jej odnawiania czułam wielki spokój wewnętrzny,w domu panował spokój,miłość i wzajemne zrozumienie.
Read More

Justyna: Świadectwo

Chciałabym podzielić się świadectwem otrzymania łaski od Matki Bożej. Skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską 15 sierpnia w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny:)
Read More

Ewelina: Zdrowie Mamy

Jestem w trakcie odmawiania 4 nowenny. Pierwsze 3 odmówiłam w jednej intencji - zdrowia dla mojej Mamy. Na początku roku Mama po raz kolejny miała nawrót ciężkiej choroby, wtedy pierwszy raz zdecydowałam się zacząć różaniec. Mama jest osobą, która nie chcąc nikogo martwić nie mówi nam dokładnie o stanie swojego...
Read More

Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny

Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny, by za ich przyczyną uzyskać łaskę od Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
Święty Dominiku, Kapłanie Najwyższego i chwalebny Patriarcho! Tyś był przyjacielem, ulubionym synem i powiernikiem chwalebnej Królowej Niebios! Tyś przez Różaniec Święty rozliczne czynił cuda! I Ty, Święta Katarzyno Sieneńska, najstarsza córo Zakonu Różańca Świętego, potężna pośredniczko u tronu Maryi i u Najświętszego Serca Jezusowego, które twoje serce ze swoim złączyło! O wy, ukochani święci! Wy znacie moją potrzebę i cierpienie moje. Zmiłujcie się nad nędznym stanem moim. W czasie życia Waszego tu na ziemi serca Wasze zajmowały się czule cierpieniami waszych bliźnich, a Wasze ręce nie ustawały nigdy w niesieniu im pomocy. Ponieważ w niebie Wasza potęga i miłość większe jeszcze się stały, aniżeli tu były na ziemi, więc błagajcie za mnie Matkę Różańca Świętego i Jej Boskiego Syna; wielka jest bowiem ufność moja, że za Waszą przyczyną otrzymam łaskę, którą tak wielce uzyskać pragnę. Amen.

Autor: Bartolo Longo

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

33 komentarzy do "Modlitwa do św. Dominika i św. Katarzyny ze Sieny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Proszę o modlitwę o Cud uzdrowienia mojego dziecka.

Maja
Gość

Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny modlcie sie za mna, by Krolowa Rozanca Swietego wysluchala mojej prosby i wyciagnela mnie z obecnego utrapienia, prosze o dar cierpliwosci i ukojenia duszy.Krolowo Rozanca Swietego, modl sie za nami!

Atrama
Gość
Atrama

Święta Katarzyno ze Sieny i Ty Święty Dominiku wyproście mi łaskę o którą błagam przenajświętszą Królową Różańca Świętego!

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św. Katarzyno z Sieny i Św. Dominiku,wyproście mi i moim najbliższym łaskę wyjścia z długów o co usilnie błagam Królową Różańca Świętego.

Tercia
Gość
Tercia

Sw. Dominiku i Sw. Katarzyno ze Sieny, Wy dobrze znacie moją potrzebę i cierpienie moje.Proszę wstawcie się za mną do Królowej Różańca Świętego , o rozwiązanie moich problemów. Już bardzo długo proszę Mateczkę a wszystko się dzieje odwrotnie.

renata
Gość
renata

Św.Dominiku i Św.Katarzyno z Sieny wyproście mi u Królowej Różańca Świętego łaski o które się modle.Proszę o łaskę powrotu Agnieszki do domu,do rodziny i o łaskę uwolnienia Mateusza z nałogu.Błagam wysłuchaj mej prośby Maryjo.

Anna
Gość

Sw. Dominik to mój szczególny orędownik, bardzo mi pomógł gdy byłam w ciąży, polecam modlitwę do niego Panią w ciąży

krystyna
Gość
krystyna

Święty Dominiku udziel cudu uzdrowienia poczętego dziecka ma pół serduszka oraz o szczęśliwe rozwiązanie dla jego mamy

Joanna
Gość
Joanna

Święty Dominiku proszę o cud uzdrowienia mojej najukochanszej córeczki z która jestem w 32 tyg ciazy ….noszę Twoj pasek i modlę sie do ciebie codziennie
Amen

Łucja
Gość
Łucja

Drogie Panie ciężarne!Ja taż miałam I ciążę zagrożoną!W 5 m-cu.Ńawet juz łożysko się odklejało,dziecko ochrzciłam z wody.Życie córeczki wisiało na włosku.Różaniec mój i obu Babc sprawił,że wbrew przewidywaniom moje dziecko urodziło się prawie w terminie(w 35 tyg.),z 10 punktami w skali Apgar!Trzeba różaniec wziąc do ręki i nie wypuszcza,a CUD SIĘstanie i wszystko się dobrze dla dziecka skończy.

Maria
Gość

Św.Dominiku i Św.Katarzyno ze Sieny proszę Was o wstawiennictwo do Matki Naszej Królowej Różańca Św. o potrzebne łaski dla mnie i mojej rodziny o łaskę nawrócenia i trwałej trzeźwości dla męża oraz dla naszych synów .Proszę o wyjednanie mi umocnienia wiary zdrowie i spokój wewnętrzny oraz rozwiązanie problemów finansowych.Sama nie potrafię dobrze się modlić dlatego bardzo proszę Was drodzy święci o wstawiennictwo.Amen

jadwiga
Gość
jadwiga

Św. Dominiku i św. Katarzyno, proszę Was z ufnością dziecka o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św. w intencjach, które noszę w sercu.

jadwiga
Gość
jadwiga

Św.Dominiku i Św. Katarzyno ze Sieny proszę o wstawiennictwo do Królowej Różańca Św.o szybki powrót do zdrowia Wiktora. po przebytej dzisiaj operacji złamanej nogi .

Iwona
Gość

Proszę o modlitwę o Cud uzdrowienia mojej nienarodzonej córeczki Emilki

jadwiga
Gość
jadwiga

Św. Dominiku i Św. Katarzyno, wyproście Edwardowi bezpieczeństwo ,które jest zagrożone przez złych ludzi.Boże zniwecz niecne zamiary gnębicieli.

renata
Gość
renata

Sw Dominiku blagam o laske macierzynstwa.Chron moje poczete dzieciatko daj mu zdrowie i sily by urodzilo sie w terminie.Niech zagrozenie minie.Daj mi rowniez zdrowie i opieke bym z rozancem w reku w spokoju ducha doczekala narodzin.Modl sie za nami Sw Dominiku.

Arka
Gość

Sw.Dominiku i SW.Katarzyno proszę Cie o wysłuchanie mej intencji która nosze w sercu ,błagam o pomoc,Wierzę mocno Sw.Dominiku że mnie wysłuchasz i pomożesz moim dzieciom i rodzinie.

Anna
Gość

Dziś święto św. Katarzyny módlmy się do niej 🙂

Dorota
Gość
Dorota

Św Dominiku proszę o pomoc i opiekę w pracy z Bożym błogosławieństw em.

SYLWIA
Gość
SYLWIA

Św Dominiku proszę Cię o zdrowie dla wszystkich matek, które pod serduszkiem noszą maleństwa, a ich dzieciątka niech urodzą się żywe i zdrowe. Amen

Monika
Gość
Monika

Sw.Dominiku prosze cie o uleczenie mnie z nieplodnosci,prosze o dzidziusia.

MAŁGORZATA
Gość
MAŁGORZATA

Św.Dominiku i Św. Katarzyno proszę o łaskę zdrowia i wyjscie z problemów jakie ogarnęły mój dom.

Michalina
Gość
Michalina

Święty Dominiku i Święta Katarzyno, którzy jesteście dla nas wzorem modlitwy różańcowej proszę wstawcie się z moją prośbą u Pana Boga – o dar poczęcia zdrowego Dzieciątka.

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św.Dominiku i Św.Katarzyno proszę o uproszenie mi zdrowia oraz moim bliskim ,a także o wysłuchanie łask ,o które się modliłam i modlę nowenną pompejańską.

alicja
Gość
alicja

SW Dominiku prosze o wstawiennictwo do Matki Bozej Krolowej Rozancowej i Ciebie sw Katarzyno prosze o pomoc w moich trudnych sprawach.Prosze o laske uzdrowienia i pomoc w sprawach finansowych.Blagam pomozcie mi.

Sylwia
Gość
Sylwia

Święty Dominiku i św. Katarzyno, za waszym wstawiennictwem proszę o cud poczęcia dziecka, o zdrową i prawidłową ciążę. Proszę, aby uzdrowił moją niepłodność. Amen.

kasia
Gość

SWIETA KATARZYNO MOJA IMIENNICZKO I SW.DOMINKIU PROSZE WAS O MODLITWE ZA UWOLNIENIE I UZDROWIENIE MNIE I MOJEJ MAMY ORAZ NASZEJ RODZINY I NASZEGO MIESZKANIA ORAZ PROSIMY O OCHRONE NASZYCH DUSZ PRZED WSZELKIM ZLEM.POKORNIE WAS PROSIMY .NIECH DOBRY BOG BEDZIE Z NAMI WSZYSTKIMI.AMEN

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Św. Katarzyno i Św. Dominiku módlcie się w moich intencjach ,w których się modlę nowenną pompejańską.Proszę o to z całego serca.

Dawid
Gość

Módlmy sie,modlitwa przede wszystkim

Katarzyna
Gość
Katarzyna

Święta Katarzyno, święty Dominiku, wyproscie nam u Najwyższego poczęcie zdrowego dziecka na Chwałę Bożą.

Aga
Gość

Matko Przenastwietrza proszę o zdrowie dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka . Matko ufam Tobie ….

Aga
Gość

Św Dominiku i Św Katarzyno proszę o cud uzdrowienia mojej córeczki jestem w 33 tyg ciazy i ma chore serduszko oraz prawdopodobnie dodatkowy chromoson 21 … błagam drodzy święci ublagajcie NMP o łaskę dla córeczki … już 3 raz odmawiam NP już więcej nie zdążę odmówić do narodzin ale po porodzie będę dalej się modlić bo to obiecałam Najświętszej Panience z Pompejow . Amen . Bóg zapłać .

Ann
Gość

Św Dominiki i Św Katarzyno zmiłujcie się nade mną. Proszę o modlitwę za powrót mojego partnera jestem z nim w ciąży a on stwierdził że mnie nie kocha proszę aby to zło co w nim siedzi odeszło aby wrocila nasza miłość Boga zapłać

Obrazki z nowenną pompejańską?