Juz od dawna powinnam napisac to świadectwo I podziękować Matce Bozej za otrzymane łaski.
moje życie nie było łatwe rozwód zostałam z dzieckiem sama.
do Matki Bożej modlilam się o znalezienie szcześcia, dobrego męża i tak się stało. Wszystkim którzy zastanawiają się czy odmówić Nowennę I czy dadzą radę mówię że to najpiękniejsza modlitwa. Czuje się na każdym.kroku obecność Matki Bożej. Odmówiłam 3 nowenny.
Matko Boża dziękuję ci całym sercem.
Zobacz podobne wpisy:
Sylwia: Znaleziony Mąż
Hanna: Miłość do Różańca Świętego
Obrazki z Nowenną Pompejańską za darmo!
Medalik pompejański
Jak to rozwód i drugi mąż…. coś tu nie gra. A może to było unieważnienie małżeństwa? Jeśli nie, to naprawdę przykro mi, ale ten ” mąż „, to raczej nie dzieło Maryi.
Może mieli slub cywilny a nie kościelny. Bo inaczej to nie łaska od Boga.
Moja koleżanka kiedyś miała męża, byli po ślubie kościelnym. Mąż krótko po tym zostawił ją z dzieckiem. Znalazla kogoś innego. Twierdzi, że teraz ma dobrego męża i jest szczesliwa, choć są tylko po cywilnym.
Pani Anno mam nadzieję,że nie była Pani po ślubie kościelnym.Z Panem Bogiem.
Rozwód i drugi mąż? Niestety, ale coś nie po Bożemu. Sądzę, że ten mąż to nie łaska od Maryi.
Nie wiemy, nie znamy, nie oceniajmy. Zostawmy wszystko Panu Bogu. Chwała Panu i Maryi za otrzymane łaski.