Przenosimy się na nowy serwer

…czyli mogą występować (od wczoraj) przejściowe kłopoty na naszej stronie. Kilka problemów już zgłosiliście, jeśli coś jeszcze nie będzie działać...
Przenosimy się na nowy serwer

Msza św. w Pompejach – 25 grudnia 2018 – Boże Narodzenie!

We współpracy z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, umożliwiliśmy składanie intencji na Msze Święte zbiorowe. Najbliższa Msza św. odbędzie się 25 grudnia o godz. 6:30 przed ołtarzem głównym w Sanktuarium Pompejańskim.
Msza św. w Pompejach – 25 grudnia 2018 – Boże Narodzenie!

Nowy numer „Królowej Różańca Świętego” dostępny!

W tym numerze m.in. o pieszej wyprawie do Rzymu u Pompejów z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości, o Matce Bożej w...
Nowy numer „Królowej Różańca Świętego” dostępny!

Tworzymy modlitewnik pompejański po ukraińsku!

MODLITEWNIK POMPEJAŃSKI PO UKRAIŃSKU Zobacz, jakie nowe wyzwania stają przed Fundacją Królowej Różańca Świętego! Będąc w ubiegłym roku w Pompejach, spotkaliśmy się z abp. Tommasem Caputo – delegatem papieskim dla sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach. Wyraził swoje poparcie dla idei propagowania nowenny pompejańskiej za wschodnią granicą Polski. Udzielił także swojego błogosławieństwa dla przygotowania modlitewnika dla naszych katolickich współwyznawców na Ukrainie.
Tworzymy modlitewnik pompejański po ukraińsku!
Przenosimy się na nowy serwer Przenosimy się na nowy serwer
Msza św. w Pompejach – 25 grudnia 2018 – Boże Narodzenie! Msza św. w Pompejach – 25...
Nowy numer „Królowej Różańca Świętego” dostępny! Nowy numer „Królowej Różańca Świętego” dostępny!
Tworzymy modlitewnik pompejański po ukraińsku! Tworzymy modlitewnik pompejański po ukraińsku!

Iwona: Uzdrowienie

Niech będzie pochwalony JezusChrystus i Maryja zawsze Dziewica Chciałabym podzielić się łaskami jakie otrzymałam dzięki Nowennie Pompejańskiej Moja 10 letnia córeczka od kilku lat miała bardzo brzydkie znamię NA nodze. Balam się tego ruszać lekarze radzili mi że trzeba to jak najszybciej usunąć. Więc
Zecydowałam się na usunięcie znamienia mojej coreczce zabieg miała 20 czerwca tego roku Najgorsze były tygodnie oczekiwania na wynik ale cały czas trwałam w modlitwie Po 5 tygodniach otrzymałam wynik był dobry było to znamie niezlosliwe usunięte w całości. Drugą łaskę jaka otrzymałam to łaska zmiany mieszkania. Dziękuję Ci Maryjo za otrzymane Łaski Proszę Ciebie Kochana Mateczko miej w opiece całą moją rodzinę.

Ewa: ocalone małżeństwo

Mam na imię Ewa. Chcę złożyć świadectwo,które obiecałam sobie dać jeśli zostanę wysłuchana po odmówieniu Nowenny Pompejańskiej.

Jestem mężatką. Mam dwoje dzieci. Mąż bardzo nadużywał alkoholu. Piszę nadużywał, bo po odmówieniu drugiej Nowenny- trzeźwieje. Alkoholizm męża niszczył po drodze wszystko: relacje ojciec-dzieci, mąż-żona, ciągłe pretensje do braci, sióstr,rodziców, teściów. Wszyscy wkoło byli winni, tylko nie on sam.

Przeczytaj całośćEwa: ocalone małżeństwo

Marta: Przemyślenia po rozstaniu

Wiele osób pisze tu o swojej modlitwie po odejściu ukochanej osoby, po rozstaniu, czy porzuceniu. Również dla mnie takie rozstanie było powodem podjęcia modlitwy nowenną. Różaniec nie jest mi obcy, czasem odmawiam jedną część, czasami tylko dziesiątkę, czasem poświęcam codziennej modlitwie tylko kilka chwil, a czasem w ogóle. W cierpieniu jednak łatwiej znaleźć mi siły do modlitwy. Najbliższej osoby już nie ma, za to jest czas na myślenie i rozmowę z Bogiem.

Nie jest mi łatwo modlić się, ponieważ podświadomie pragnę powrotu ukochanej osoby. W komentarzach często piszecie, że każdy ma wolną wolę i nie można nikogo zmusić do miłości, więc taka intencja nie ma sensu. Inni piszą, że wszystko to zależy od Bożej Woli, której należy się podporządkować i dlatego lepiej raczej modlić się o miłość w ogóle, itp.

Przeczytaj całośćMarta: Przemyślenia po rozstaniu

Aleksandra: Nowenna w intencji Ojczyzny

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus .Nowennę odmawiam w intencji ojczyzny ,kończy się 11 listopada ,jest to kolejna nowenna w moim życiu .Chcę podziękować Maryi za wszystkie łaski ,które otrzymałam .Nowenna zmienia człowieka ,prowadzi do Boga ,daje inne spojrzenie na świat ,na ludzi ,daje siłę ,daje radość serca i spokój duszy ,wycisza ,problemy odchodzą na bok ,ponieważ Jezus i Maryja działają w życiu i prowadzą .Dziękuję z całego serca Panie Jezu i Najświętsza Maryjo za opiekę ,wspaniałą pracę ,za zdrowie i za wszystkie otrzymane łaski . Z Panem Bogiem

Beata: Zostaniemy dziadkami dzięki nowennie

Chciałabym złożyć świadectwo skuteczności nowenny pompejańskiej i nowenny do Matki Bożej rozwiązującej węzły.

W grudniu 2016 roku dowiedzieliśmy się z mężem, że zostaniemy dziadkami. Radość była ogromna ponieważ córka miała problemy z zajściem w ciążę jednak radość ta nie trwała długo bo na początku 2017 roku w styczniu okazała się, że ciąża obumarła i trzeba wykonać zabieg, ogromna rozpacz ze strony rodziców ale i naszej. Wiele pytań bez odpowiedzi oraz pretensji. Córka pojęła leczenie w czasie którego były na przemian dni płaczu i radości z powodu złych lub dobrych wyników, została również pojęta próba inseminacji która się nie powiodła.

Przeczytaj całośćBeata: Zostaniemy dziadkami dzięki nowennie

A: Praca

Szczęść Boże,

Zmówiłam nowennę pompejańską w intencji poradzenia sobie z swoimi obowiązkami w pracy i już od samego początku zauważyłam poprawę jednak po zakończeniu nowenny 3 dni po dostałam niespodziewanie zwolnienie ze względu na finanse, bo firma sobie nie radzi i musieli kogoś zwolnić. W dodatku moja siostra skasowała wczoraj samochód w tym samym dniu. Jestem zaskoczona takim obrotem akcji. Dziękuję Ci Matko za te doświadczenia, pomimo ze jeszcze tego nie rozumiem. Odmawiajcie Nowenne bo warto, dużo mi pomogła w pracy.

Izabela: Różaniec moje WSZYSTKO

Szczęść Boże.
To juz moje 15 Świadectwo, nie umiem już zyc bez różańca i modlitwy. Jednak czasem mam wyrzuty sumienia, ze tak proszę Maryje o wszystko co dla mnie ważne. Może nadużywam Jej dobroci? Jednak jest mi tak bardzo ciężko po śmierci ukochanej Mamy. Dlatego proszę Maryję o pomoc, o zdrowie, żeby umiec zyc i radzic sobie z kazdym dniem. Ona nigdy nie zostawia mnie samej sobie. Wiem też, ze moja Mama jest przy mnie i czuwa. Nawet jak jest bardzo ciezko i zle to Maryja działa cuda… pomaga wstac i isc do przodu. Ukochana NASZA Mamo proszę czuwaj! Jestes jedyną nadzieją na te ciężkie czasy!

Kasia: Moc modlitwy

Nowennę pompejańską odmawiam od prawie dwóch lat. Dzięki niej moje małżeństwo zostało uratowane, mój mąż się nawrócił, dzieci odkryły Boga. Wiele spraw wyjaśniło się tak jak powinno gdy oddałam to w ręce Maryi. Dostałam więcej niż prosiłam. Ja również na nowo doświadczyłam łaski wiary, nawrócenia i pokory. Dziś wiem, że bez Maryi i Jezusa moje życie nie miałoby sensu.

Przeczytaj całośćKasia: Moc modlitwy