Jak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

Już od 2011 roku działa w Polsce zgromadzenie ludzi, którzy czują szczególną więź z Matką Bożą Pompejańską i jej Sanktuarium...
Jak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto Matki Boskiej Częstochowskiej

Serdecznie Cię zapraszam na Pompejański dzień skupienia 26 sierpnia 2018 roku w święto Matki Bożej Częstochowskiej!Przeczytaj ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto...
ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto Matki Boskiej Częstochowskiej

Msza św. w Pompejach – 25 czerwca 2018

We współpracy z Sanktuarium Królowej Różańca Świętego w Pompejach, umożliwiliśmy składanie intencji na Msze Święte zbiorowe. Najbliższa Msza św. odbędzie się 25 czerwca o godz. 11:30 w krypcie pod ołtarzem głównym w Sanktuarium Pompejańskim.
Msza św. w Pompejach – 25 czerwca 2018

„Królowa Różańca Świętego” numer 32

Tyle pytań i telefonów: "Kiedy będzie nowa Królowa?". I oto jest! Znów więcej stron! Także dzięki WAM – waszym świadectwom...
„Królowa Różańca Świętego” numer 32

Zaproszenie na Pielgrzymkę Pompejańska na październikowe święta różańcowe!

XI pielgrzymka pompejańska w dniach 1-8 października 2018 r. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej Pompejańskiej na samolotową pielgrzymkę na święto Królowej Różańca i bł. Bartola Longo – autora i apostoła nowenny pompejańskiej i budowniczego sanktuarium w Pompejach!
Zaproszenie na Pielgrzymkę Pompejańska na październikowe święta różańcowe!
Post Nav Image Jak dołączyć do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?
Post Nav Image ZAPROSZENIE! Pompejański dzień skupienia w święto...
Post Nav Image Msza św. w Pompejach – 25...
Post Nav Image „Królowa Różańca Świętego” numer 32
Post Nav Image Zaproszenie na Pielgrzymkę Pompejańska na październikowe...

Paweł: Druga szansa dla małżeństwa

Witam serdecznie miłośników Matki Bożej Pompejańskiej. Zacząłem odmawiać nowennę pompejańską w sprawie mojego małżeństwa ,w trakcie odmawiania doznałem poczucia że Matka Boska jest cały czas przy mnie i po paru dniach rozmawiałem z żoną czy możemy jeszcze raz spróbować żyć na nowo a ona się zgodziła pod pewnymi warunkami.

Przeczytaj Paweł: Druga szansa dla małżeństwa

Kasia – LIST: Wytrwale i z wielką wiarą

Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Czekałam z napisaniem tego świadectwa do momentu aż spełni się to o co proszę Maryję na 100%. Jednak nie mogę dłużej czekać pragnę z Wami podzielić się moim świadectwem już dzisiaj. Abyście mogli uwierzyć tak jak ja uwierzyłam i otrzymywać łaski z Nieba. Wiem, że Maryja ode mnie tego oczekuje żebym nie zatrzymywała tego co otrzymuję tylko dla siebie .

Przeczytaj Kasia – LIST: Wytrwale i z wielką wiarą

Monika: Niech będzie Wola Twoja

To moja czwarta Nowenna, a pierwsze świadectwo. Wszystkie Nowenny były i są odmawiane w intencji mojej mamusi. W listopadzie 2017 zdiagnozowano u Niej nowotwór płuc z przerzutami do mózgu. W obecnej chwili mamusia przebywa w szpitalu, lekarze stwierdzili że nie ma już nadziei i że bedzie coraz gorzej.

Przeczytaj Monika: Niech będzie Wola Twoja

Joanna: Tylko On może dać nam szczęście

Chciałabym podzielić się z Wami moim doświadczeniem, które otworzyło mi oczy na prawdę. Mam 34 lata, przez całe życie byłam „wierzącą” katoliczką. Ten cudzysłów nie jest przypadkowy, wiecie co mam na myśli tak Bóg istnieje gdzieś tam jest, ale jakoś w żaden sposób Go nie widzę, Jezus i Maryja też chyba są, ale kojarzą mi się ze starszymi paniami które klepią paciorki, chodzą do kościoła, na odpusty, słuchają radia Maryja itp. Takie myślenie trwało do niedawna, cały czas szukałam prawdy i jak zrobić dokładnie zrobić żebym była szczęśliwa, czyli bogata wiadomo.

Przeczytaj Joanna: Tylko On może dać nam szczęście

Anonim: To czego najbardziej potrzebujemy

To moje trzecie świadectwo, choć wiele NP za mną. Nie zamierzam ustawać w modlitwie, mam mocne postanowienie dzielenia się świadectwem, zatem najprawdopodobniej nie jest to moje ostatnie słowo w podziękowaniu za otrzymane łaski.
Wspominałam wcześniej, że ostatnio nie modliłam się w konkretnych intencjach, a raczej prosiłam o przebaczenie za moje grzechy oraz dziękowałam za wszystko, co do tej pory otrzymałam.

Przeczytaj Anonim: To czego najbardziej potrzebujemy

Joanna: Nowenna przeszła moje najśmielsze oczekiwania

Dzisiaj skończyłam pierwszą w swoim życiu nowennę pompejanska. Odmawialam ją w intencji uzdrowienia taty z nowotworu złośliwego krwi. W kwietniu tego roku okazało się, że tato ma bialaczke i to w dodatku nieuleczalną. Lekarz zdecydował o podaniu chemioterapii, która miała tylko doprowadzić do polepszenia jakości życia, bylismy załamani…

Przeczytaj Joanna: Nowenna przeszła moje najśmielsze oczekiwania