Królowa Różańca Świętego

Królowa Różańca Świętego numer 29

Poznaj zimowe wydanie "Królowej Różańca Świętego"! Także ten numer KRŚ powstał dzięki WAM, a dokładnie darczyńcom akcji "8 stron dla Królowej Różańca"! ...

więcej…

_NIK8198-kopia

VI Wielka Księga Łask już w Pompejach – PODZIĘKOWANIE!

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania VI Wielkiej Księgi Łask. Dokładnie tydzień temu, 12 listopada 2017 r. wieczorem, przekazałem księgę z ...

więcej…

bezplatny pakiet nowenny

Odbierz swój bezpłatny pakiet nowenn pompejańskich!

Z radością kontynuujemy akcję: "Rozdamy 70.000 folderków z nowenna pompejańską". To już trzecia edycja rozdawania obrazków: odbierz swój pakiet i zostań apostołem ...

więcej…

Aplikacja nowenna pompejańska na ios i android

Aplikacja na telefony Nowenna pompejańska już w nowej wersji

Serdecznie zapraszam do pobrania aplikacji do nowenny pompejańskiej na smartforny/tablety. Właśnie ukazała się nowa wersja z poprawkami błędów.

więcej…

Królowa Różańca Świętego

Królowa Różańca Świętego numer 29

Napisał:Marek (adm.) 5 Gru 20171
msza-25 grudnia

Msza św. w Pompejach -

Napisał:Redakcja 1 Gru 20172
_NIK8198-kopia

VI Wielka Księga Łask już

Napisał:Marek (adm.) 19 Lis 20173
bezplatny pakiet nowenny

Odbierz swój bezpłatny pakiet nowenn

Napisał:Marek (adm.) 24 Paź 20174
Aplikacja nowenna pompejańska na ios i android

Aplikacja na telefony Nowenna pompejańska

Napisał:Marek (adm.) 16 Paź 20175

Jadwiga: Wysłuchana w potrzebie

Kochani!
Mój przypadek jest kolejnym dowodem na to, iż nowenna pompejańska jest nowenną nie do odparcia!
O nowennie dowiedziałam się od mojego chłopaka, który też odmawia. Bardzo jestem mu za to wdzięczna. Długo się za to zabierałam, ciągle sobie wmawiałam, że nie dam rady, że 3 różańce to przecież tak dużo, że nie dam rady. Przyszedł taki moment, że poczułam, że to idealny moment na rozpoczęcie nowenny. Postanowiłam, że odmówię nowennę w intencji pracy w zawodzie od razu po studiach.

Więcej…Jadwiga: Wysłuchana w potrzebie

Asia: Dwie nowenny 2017

W 2017 roku odmówiłam dwie Nowenny.
Pierwsza o zdrowie i potrzebne łaski dla mojej córki która miała wtedy około 5 miesięcy i po porodzie nie dawałam sobie rady.
Płakała nie przybierała na wadze nie sypiała. Byłam wykończona i przestraszona.
Modliłam sie o pomoc a także w myślach miałam sprawe chrztu.
Martwiłam sie o chrzest dla niej bo z różnych przyczyn też osobistych nie było to takie pewne i łatwe.

Więcej…Asia: Dwie nowenny 2017

Monika: Modlitwa różańcowa mnie zmieniła

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać w zeszłym roku w październiku. Zaczęłam się modlić za chłopaka, w którym wtedy byłam zakochana. Wcześniej zdarzało mi się modlić na różańcu, ale nigdy za tą modlitwą nie przepadałam i modliłam się niezbyt chętnie w ten sposób. Dzięki nowennie polubiłam i nauczyłam się różańca. Wiem, że ta modlitwa może zdziałać wiele nie tylko dla osób, za które się modlę, ale ja sama też wiele otrzymałam.

Basia: Mój wymarzony dom

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Chciałabym złożyć świadectwo o łaskach i cudach, które wydarzyły się za pośrednictwem Maryi i Nowenny Pompejańskiej.
W roku 2013 dzięki pomocy różańca i Nowenny, Maryja postawiła na mej życiowej drodze mężczyznę, z którym wzięłam ślub. Wszystko potoczyło się w błyskawicznym tempie.
Razem z mężem zamieszkaliśmy w moim rodzinnym domu.
Niestety mama wraz z bratem znacznie utrudniali nam życie.

Więcej…Basia: Mój wymarzony dom

Michał: Znów mam nadzieję

Cud właśnie wydarzył się w moim życiu. Ten rok był dla mnie wyjątkowo obfity w Boskie łaski. Stwórca wyciągnął mnie ze stanu poczucia braku sensu mojego życia i wielokrotnie pokazał, że jednak warto. Największą łaską okazała się dziewczyna, którą poznałem. Było wspaniale bo uwierzyłem, że w końcu poznałem tą jedyną. Ale niestety Ona była mocno skrzywdzona, a ja głupiec byłem niecierpliwy i ją odstraszyłem. I się urwało.

Więcej…Michał: Znów mam nadzieję

Anna: Walka trwała sześć lat

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
To jest świadectwo mocy Boga i wstawiennictwa Maryi poprzez Różaniec.
Małżeństwo zawarłam 1989 roku. Po pierwszym roku przyszło na świat nasze pierwsze dziecko, później przychodziły kolejne. Mamy 5 synów. W naszym małżeństwie nie byliśmy szczęśliwi ani spełnieni. Żałowaliśmy swojej decyzji i tkwiliśmy w związku jedynie ze względu na dzieci. Najgorszym cierpieniem była samotność i odczuwany dotkliwie brak człowieka, któremu można ufać i wracać do domu w poczuciu, że ktoś czeka i że jest się komuś potrzebnym.

Więcej…Anna: Walka trwała sześć lat

Hope – LIST: Trudności w modlitwie

To nie jest świadectwo – na to jeszcze za wcześnie. Dzisiaj przede mną ostatni dzień części błagalnej. Modlę się w pewnej trudnej dla mnie sprawie, z którą nie potrafię sobie poradzić sama od dwóch lat, ale teraz już nie walczę sama. Nie mogę też napisać, że wszystko jest na dobrej drodze – przeciwnie, dosłownie wszystko jest przeciwko mnie.
Jakiś czas temu dość nieświadomie trafiłam na mszę uzdrowieniową – prezent urodzinowy dla nawróconego kolegi, który życzył sobie obecności bliskich.

Więcej…Hope – LIST: Trudności w modlitwie

Katarzyna: Odmieniła go modlitwa

Wiatam serdecznie chce zostawic swoje swiadectwo jakis czas temu zostawilam chlopaka chcialam zeby sie nawrocil wszedl wkoncu na wlasciwa droge a dodam ze strasznie jest uparty wymodlilam dzieki nowennie jest innym czlowiekiem zaczyna postepowac tak jak chcialam i miedzy nami wkoncu panuje zgoda i harmonia mimo ze nie jestesmy razem czuje ze pewnego dnia dzieki Pannienece bedzie to mozliwe a jesli los zadecyduje inaczej sama swiadmosc ze odmienila go modlitwa to mi wystraczy wiec sie modlcie bo tylko modlitwa pomaga jesli nie wiemy gdzie sie udac