Świadectwa o nowennie pompejańskiej

[mctagmap columns=”4″ hide=”yes” num_show=”5″ more=”więcej »” toggle=”« mniej” show_empty=”no” name_divider=”|” tag_count=”yes” exclude=”jpzljnwplwja” descriptions=”yes” width=”160″ equal=”yes” manual=”” basic =”no” basic_heading=”no”]

0 0 głos
Oceń ten wpis
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
27 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Helena
Helena
16.05.14 10:32

Dziekuje ci Matko Najswietsza za wysluchanie mojej prosby. Czasami jest tak ciezko znalezc czas ale warto. Uwierzcie mi nasza Mateczka w niebie wysluchuje cierpliwie naszych blagan i pomaga nam. To ona nas utula w naszym placzu i blaga Ojca w niebie o pomoc. Gdyby tak kazdy modlil sie Nowenna Pompejanska wiecej ludzi przyblizylo by sie do naszej swietej kochajacej nas rodziny w niebie.

Zygmunt
Zygmunt
21.11.15 22:10

Dziś zakończyłem którąś tam NP. Jak bardzo zmieniła Maryja moje życie? Kocham modlitwę różańcową i to chyba jest najlepsze co mnie mogło spotkać. Od kilku lat staram się prawie codziennie odmawiać przynajmniej jedną część. Oczywiście w trakcie Nowenny to są trzy (czasem cztery) Tajemnice. Wiem że brzmi to jak banał ale moje życie zmieniło się. Pomimo że zawaliło mi się kilka fragmentów (upadła firma, zdrowie w ruinie – 3 zawały, długi…) ciągle żyję i cieszę się tym życiem. W ostatniej NP prosiłem Maryję aby wyprosiła mi pomoc finansową no bo już nie daję rady. I co? Konkretnie! Jadąc odwiedzić w… Czytaj więcej »

Boguslaw
Boguslaw
22.11.15 00:22
Reply to  Zygmunt

Piekne Swiadectwo zawierzenia, wyrtwalosci I wiary oraz nadzieji. Chwala Panu!

https://youtu.be/chrNkeeoBJQ

łukasz j
łukasz j
20.08.16 18:01

oplkuice mie swiadectw na wasz strone bardzo lubie dowas świadectwa pisa pozdrawiam was

Agnieszka
Agnieszka
10.01.17 21:35

Nowennę Pompejańską odmawiam juź od dawna straciłam rachubę która to już jest ale to nie istotne .Ważne jest to że się wierzy w jej moc ja bardzo wierzę .Nowenna odmieniła moje życie ,doznałam wielu łask od Maryji i cały czas nie opuszcza mnie w potrzebie .Zachęcam wszystkich do jej odmawiania .Dziękuję Ci Maryjo !!!

Glowacka marta
Glowacka marta
29.01.17 16:28

Zylam kolo Boga modlilam sie od czasu do czasu jak bylo mi zle (koronka sw Faustyny)als jak okazalo sie mam raka zaczelom möglich sie codziennie nie chodzilam do kosciola u spowiedzi nie bylam trzyciesci lat balam sie nie czulam takiej potrzeby. Choroba wrocila i mysli o nadchodzacym koncu strach.Kolezanka z pracy powiedziala”odmawiajrozaniec ogodz. trzeciej Pan Bog cie wyslucha”. Nie umialam nie wiedzialam jak.Z pomoca przyszsdl internet znalazlam NP. Pierwsza NP. szla opornie dlugo dwie godziny ale ukonczylam.Dowiedialam sie o akcji Duchowy dar Zywa Korna Maryji obiecalam NPannie pojednanie sie z Jezusem.Izaczelam 2NP szlo duzo lepiej.Dzsiaj koncze prawie 3 NP.2 odmowilam… Czytaj więcej »

enia
enia
06.07.18 18:45
Reply to  Glowacka marta

P.Marto i jak sie teraz Pani czuje? Rok minął

Aneta
Aneta
30.06.18 12:59

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica! Staraliśmy się z mężem od prawie 3 lat o dziecko. Juz tracilismy wszelką nadzieję. Aż natknelismy się na wzmianki o Nowennie Pompejanskiej. Bardziej zaglebilismy się w tym temacie i pod koniec maja zaczęłam odmawiać Nowenne. Czułam działanie naszej kochanej mamusi. Na jednej z mszy uzdrawiajacych Duch Święty powiedział ze małżeństwo które stara się kilka lat o dziecko będzie Nim obdarzone. Czułam ze to mowa o Nas i ze Nasza kochana mamusia wystawiła się za Nami u swojego syna. I okazało się to prawda, ponieważ w tym samym miesiącu dowiedziałam się że… Czytaj więcej »

wiesia
wiesia
30.06.18 22:13

Kochani, nie wiem co się dzieje, nie mogę otwierać stron z nowenną pompejańską. Włączają się jakieś dziwne strony po angielsku.Nie mogę czytać świadectw. Czy też tak macie?

Dana
Dana
01.07.18 19:53
Reply to  wiesia

Wiesiu ja tez tak mam.
Nie wiem co sie dzieje 🙁

irena
irena
01.07.18 20:20
Reply to  Dana

moze sprobujcie jak jest taka zakladka na niebiesko przynajmniej u mnie „swiadectwa NP”mi sie otwieraja

Monika
Monika
07.07.18 05:13
Reply to  Dana

Dlatego że szatan nie dopuszcza Was byście dotarli głębiej do Boga

Marlena
Marlena
01.07.18 22:08

Właśnie jestem w trakcie odmawiania 4 Nowenny Pompejanskiej. Czuje opiekę Matki Najświętsze, wewnętrzny spokój ogarnia moja duszę. W prawdzie moja pierwsza intencja, jeszcze się nie spełniła, ale mam siłę i nadzieję, wiem że muszę ufać woli Pana Boga. Moja druga nowennę odmawialam w intencji mojego wujka, który miał problem alkoholowy, jego życie się zawaliło, opuściła go żona zabrała dzieci i się załamał, popadł w alkoholizm . Jego stan ciągle się pogarszal , modlilam się o odmianę jego życia, żeby był szczęśliwy. Ostatnio wróciłam do Polski na urlop ( mieszkam za granicą) i okazało się że wujek skaleczyl się w rękę,… Czytaj więcej »

Anna Agnieszka
Anna Agnieszka
02.07.18 19:22

Modliłam się na początku czerwca tego roku o to aby syn znałazł dobrą pracę i mógł skonczyć studia
Kiedy zaczęłam część błagalną po kilku dniach syn powiedział że dostał zaproszenie do renomowanej firmy na rozmowę kwalifikacyjną po tym przeszedł wszystkie etapy kwalifikacji i dostał tą pracę .
Rozpoczął ją w dniu dzisiejszym tj 02,07,2018 w tym dniu rozpoczęłam część dziękczynną nowenny.
Wierzę ufam i dziękuję że Matka Najświętsza pomogła zrealizować jego marzenie. Dziękuję Matko Najświętsza .

ewa
ewa
05.07.18 10:30

DZiękuję Matko Boża za to, że mogę być po raz 2 mamą. Tyle lat na to czekałam aż wkońcu stał się ten cud i to miesiądz po zakończeniu nowenny pompenjańskiej zobaczyłam upragnione dwie kreseczki. Dziś moja córeczka jest już ze mną, jest zdrowa. Dziękuję moja kochana Mamusiu za błogosławieństywo w mojej rodzinie i ze jesteś z nami. Z Bogiem

Pewna osoba
Pewna osoba
05.07.18 20:20

„(…) Ile mi sił starczy, będę rozszerzać cześć Twoją, (…). Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś. O ile zdołam będę rozszerzać nabożeństwo do Różańca Świętego, wszystkim głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną (…).” – tak mówi dziękczynna część nowenny. Nie chcę, by były to puste słowa, dlatego napiszę tutaj swoje świadectwo. Może akurat ktoś przeczyta, może komuś to pomoże, może dzięki temu ktoś zdecyduje się odmówić nowennę. A więc jest to historia jakich tu wiele. Po prawie trzech latach znajomości dowiedziałam się, że prawdopodobnie od około roku jestem okłamywana. Zbiegło się to z kiepskim okresem w… Czytaj więcej »

Irena
Irena
06.07.18 19:09

Dziękuję Ci Królowo Nieba i Ziemi za Twoją pomoc i wsparcie! Odmówiłam kolejną Nowenne pompejanską i postanowiłam podzielić się swoim świadectwem. Prosiłam Matkę Przenajswietszą o zdrowie dla mojej mamy i żeby Matka Boska pomogła mojej mamie żyć. Już od pierwszych dni modlitwy zdrowie mojej mamy się pogorszyło. Przyjeżdżala karetka i ratowała życie (przed modlitwą karetki nie było przez dłuższy czas). Pomyślałam tym bardziej moja mama potrzebuje modlitwy. Dobrze, że odmawiam Nowenne Matka Boska nie zostawi mojej mamy! Ale niestety atak się powtórzył jeszcze dwa razy. Bylam zrozpaczona, zła. Nowenna Pompejanską dobiegała końca a stan mamy tylko się pogorszył a zupełnie… Czytaj więcej »

wiesia
wiesia
07.07.18 15:13

Czy to jest celowa robota, że nie można otworzyć stron ze świadectwami. No to po co istnieje ten PORTAL. Nie można wkleić komentarza. Co się dzieje? Zamiast być coraz lepiej to coraz gorzej. Swiadectwa są pisane i publikowane, żeby je czytać. Nie rozumiem. Administrator, proszę napisać, co jest?

Monika
Monika
07.07.18 17:31

Witam wszystkich. Nowenna bardzo pomaga mi przejść przez trudny czas który teraz trwa w naszej rodzinie! Utrata zdrowia przez 3 członków naszej rodziny. Mój tato zachorował na ciężką postać depresji i w dniu przyjęcia do szpitala rozpoczęłam nowenne w jego intencji. Każdego dnia wlewala nadzieję do mega serca. Stan stabilizowal się. W dniu rozpoczęcia części dziekczynnej niespodziewanie tatę wypisano do domu! Zostały już tylko ostatnie 2 tygodnie polecam wszystkim tracącym nadzieję aby rozpoczęli trud i szukali nadziei w tej modlitwie!

Ola
Ola
08.07.18 06:53

Jest to dla mnie nie zrozumiałe

Gosia
Gosia
09.07.18 19:26

Zdana matura
Chciałam podziękować Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby. Otóż pamietam nowennę zaczęłam odmawiać 9 marca w intencji mojego syna a dokładnie jego matury. Tak strasznie bałam się, że nie zda. Pomyślałam ostatnia deska ratunku jest pompejanka. Syn miał wiele problemów z matematyką. Korepetycje, setki przerobionych zadań i niestety mierny skutek. Ja gorliwie prosiłam Matkę Bożą o pomoc. I stało się Mateńka wysłuchała moich próśb syn zdał matematykę na 50 procent co wprost było cudem. Pozostałe przedmioty również zadowalająco zaliczył. Doskonale wiem, że zawdzięczam te wyniki Mateńce. Pragnę tu jeszcze raz podziękować. Chwała Matce Bożej.

Żaneya
Żaneya
11.07.18 06:54

Odmówiła jedno wszystko się spełniło
Teraz odmawiam 2 jedno w swojej intencji druga za kogoś i już się spełnia tylko trzeba bardzo wierzyć. Matka Boska wie że kto zacznie odmawiać zakocha się w różańcu i już nie będzie potrafił żyć bez tej cudownej modlitwy. Poza laską o która się modlimy Matka zsyla wiele innych których byśmy się nie spodziewali. Różaniec ochrani nas od wszystkiego co złe. Stajemy się mocniejsi silniejsi za spawą tej modlitwy. Zachęcam do odmawiania nowenny na pewno Matka Boska nie zawiedzie.

Lili
Lili
12.11.18 23:25

Kochani….W mojej rodzinie kilka osób odmawiało Nowennę i namówili mnie. Długo się zastanawiałam czy zacząć i czy wytrzymam. Za dwa tygodnie skończę swoją modlitwę. Sprawy o które się modlą chyba idą w dobrym kierunku,ale co najważniejsze nie boję się o przyszłość. Kiedy Bóg jest ze mną wszystko jest lepsze. Od początku Nowenny mamy ogromne zwroty akcji, coś się gubi, kłócimy się z mężem, dziecko dodaje trosk, psują się w domu rzeczy, płacimy rachunki z przypadku, mandaty i rwą się różańce… Nic mnie nie dziwi, ale ufam i jestem spokojna. Jak nie ja….Kochani polecam nowennę, moje życie jest do góry nogami… Czytaj więcej »

Anna
Anna
12.12.18 16:42

Z mężem długo staraliśmy się o kolejne dziecko, ale pomimo wielu lat to się nie udawało a czas leciał. Czytałam kiedyś o Nowennie Pompejańskiej i świadectwach i stwierdziłam, że to ostatnia nadzieja. Bardzo zależało mi na dziecku, ale zgadzałam się z wolą Bożą jaka by ona nie była. Oprócz nowenny Pompeńjańskiej modliŁam się do św. Anny- w końcu jest ona matką Matki Bożej i babcią Jezusa. Po dwóch miesiącach zaszłam w ciążę. Dzisiaj mamy kilkumiesięczną córeczkę, Dziękuję Ci Maryjo Królowo Różańca Świętego i CI święta Anno.

Daria
Daria
12.12.18 20:51
Reply to  Anna

Pani Świadectwo damy dziś na stronę główną. Pozdrawiamy!

Czcicielka
Czcicielka
17.09.19 11:05

Dziękuję Mateczko, dziękuję że mnie wysłuchałaś, dziękuję za twoją miłość, za to ze przy mnie jesteś, dziękuję za najcudowniejszy dar jaki mi dałaś, kocham Cię Matko moja.
Polecam każdemu tą wspaniałą modlitwe, Maryja dodaje nam nadzieji, wzmacnia nas i na pewno wysłuchuje.
Nie żyj sama w swoim smutku, Mateczka czeka na Ciebie ona chce ci pomóc.

Kasia
Kasia
18.08.20 19:47

Dużo mozna pisać dobrego.
Ciężko się zmobilizować ale siła tej nowenny jest wielka.
Daje tyle nadzieji I naprawdę można wyprosic laski dla siebie i rodziny.
Dzięki niej małżeństwo się nie rozpadło,a osoba która była odpowiedzialna tej sytuacji się zmieniła .
Ku radości najbliższych i Boga.
Módlcie się zawsze różańcem

27
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x