635 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
magda
magda
13.07.14 16:37

Zosiu na pewno coś w tym jest. Ja miałam takie wrażenie jak byłam w związku, który już zakończyłam. pisałam wcześniej o tym. ciągle było coś nie tak.problem za problemem. nieustanne pasmo jakiś dziwnych spraw, sytuacji ponad ludzkich…nie będę opisywać jakich bo to nie istotne. chodzi głównie o to,że robiłam co mogłam i angażowałam w to innych, szukałam pomocy u specjalistów itp.. a i tak ciągle dochodziły nowe problemy. byłam u kresu sił. pomyślałam kiedyś,że ktoś ten związek przeklął! bo to nie możliwe by tak źle było nieustannie. Wtedy rozpoczęłam modlitwę o uwolnienie, dużo się modliłam w tej intencji. moje myśli… Czytaj więcej »

Zofia
Aktywny
Zofia (@zofia)
13.07.14 17:07
Reply to  magda

Madziu, jesteś taka kochana. Dziś mam taki dzień, że wciąż płaczę. Nie mam już sił. Tyle rzeczy wali mi się na głowę, że modlę się o to, aby nie zwariować. 🙁 Madziu, a jaka to dokładnie modlitwa. Mam na myśli jej treść.

Agnieszka
Agnieszka
13.07.14 17:35
Reply to  Zofia

Pomodlę się za Ciebie Zosiu :* Wierzę, że wszystko będzie dobrze.

magda
magda
13.07.14 17:18

Mati wiem,że Ci ciężko na serduchu. Jestem z Tobą i modlę się za Ciebie i Natalkę. Nie wiem dlaczego Bóg daje nam poznać pewne osoby, które darzymy uczuciem a one nas ignorują. Ja dorastam do stwierdzenia może bolesnego,że czasem Pan daje nam pewne osoby potrzebujące naszej modlitwy i wsparcia „cichego” nawet nie wiedząc o niczym, że modlimy się za nich. Widzisz ja poznałam tego człowieka, którego noszę w sercu w trudnym momencie. Dzięki jego obecności wróciłam do normalnego życia, modlitwy, poznałam Ciebie, Zosię. Rozwijam się duchowo. Poznaję siebie. Stajecie się każdego dnia bardzo ważni dla mnie. To jest cud modlitwy… Czytaj więcej »

1 4 5 6