Najczęstsze pytania o nowennę pompejańską

Nowenna pompejańska jest niezwykle prosta bo polega na samym różańcu!

Jednak we wpisach na tej stronie oraz w licznych listach pojawiają się wciąż te same pytania, więc zebraliśmy je w tym miejscu.

Jeśli masz pytanie, zadaj je w komentarzu. Postaram się odpowiedzieć.

Marek, „Królowa Różańca Świętego

Pytania wokół podstaw różańca

Czy różaniec można odmawiać w myślach?

Tak, modlitwa może być ustna lub myślna.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy należy rozważać każdą tajemnicę, czy wystarczy ją wymówić?

Różaniec bez rozważań to nie różaniec. Sensem różańca są rozważania, więc nie pomijaj ich w modlitwie. Ich długość, czas trwania, nie mają znaczenia. Ważne, by nigdy nie pomijać rozmyślania nad daną tajemnicą.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Jak odmawiać różaniec?

Zobacz instrukcję różańca krok po kroku.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Jak odmawiać nowennę pompejańską?

Zobacz w tym poradniku – nowenna krok po kroku. Przygotowlaiśmy go dla zupełnie zielonych.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Pytania o nowennę pompejańską

Jaką książkę do nowenny polecacie?

Różaniec i nowenna pompejańska

Najlepszym, wyczerpującym temat nowenny pompejańskiej poradnikiem jest książka „Różaniec i nowenna pompejańska” – w całości w kolorze, bdb jakości i bardzo przystępnej cenie.

Książka jest kompletna i wyczerpuje temat nowenny pompejańskiej. Zawiera także poradniki, wskazówki, liczne pomoce w modlitwie. Zobacz tutaj. 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy muszę mieć specjalny różaniec?

Nie! Wystarczy zwykły różaniec, ale też pamiętaj, że wszystkie różańce „pompejańskie” dostepne w sklepach sa robione w Polsce lub w Chinach. Możesz modlić się na różańcu z sanktuarium w Pompejach, ale też po prostu w korzystając z aplikacji! – Kliknij niżej!

nowenna pompejańska app storestacks_image_4646

0 0 głos
Oceń ten wpis

Odmówiłam nowennę i nie zostałam wysłuchana…

Matka Boża z pewnością nie cofa danego słowa. Jeśli prosimy ufnie i w dobrym celu, to z pewnością otrzymamy potrzebne łaski. Ale zostawmy też w naszej prośbie jedno fiat. – Niech się stanie wola Boża, niech da On nam łaski najbardziej potrzebne, najbardziej optymalne nie dla ciała, ale duszy! Dla… zbawienia.

Często prosimy o łaskę zdrowia, a nawet życia w sytuacjach beznadziejnych. Bóg może uzdrowić z każdej choroby, tak jak uzdrowił panią Wandę. Ale tą łaską może być łaska dobrej śmierci i ocalenie duszy przed wiecznym potępieniem.

W książce o pierwszych cudach nowenny pompejańskiej jest wiele wspaniałych świadectw, w których objawiła się Boża chwała poprzez odzyskanie zdrowia w wobec beznadziejnej sytuacji. Jest też na końcu jedna relacja o wolnomularzu, który nie odzyskał zdrowia, ale uwierzył w Boga i swoją gorliwą wiarą rozpalał innych. I to jest chyba najpiękniejszy rozdział tej książki.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy po skończeniu nowenny pompejańskiej rozpocząć kolejną w kolejnej intencji?

Matka Boża ma tyle łask do rozdania, że starczy nie wiele nowenn w rożnych intencjach 🙂

0 0 głos
Oceń ten wpis

Ile razy odmawia się modlitwy początkowe i końcowe różańca i nowenny pompejańskiej?

Modlitwy początkowe różańca – Credo, Ojcze nasz, 3 Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu – odmawiamy raz, na początku różańca i nie musimy powtarzać po każdej części (czyli na początku kolejnych tajemnic).

Modlitwy końcowe nowenny pompejańskiej (Modlitwa błagalna/dziękczynna, Pod Twoją Obronę) także wystarczy odmówić raz na dzień, na końcu modlitwy.

 

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy po odmówieniu 3 tajemnic różańca można modlić się do Pana Boga?

Różaniec jest też modlitwą do Boga, a i sama nowenna nie wyklucza żadnych innych modlitw.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy nowennę pompejańska trzeba odmawiać przed obrazem Matki Bożej czy można przed krzyżem?

Obraz nie jest konieczny, można przed krzyżem, można w kościele. Różaniec ma to do siebie, że jest „mobilny”. Możemy z nim iść na spacer, modlić się w drodze do pracy, w domu i na ogrodzie. Ważne, żeby inne czynności nie przeszkadzały nam w modlitwie.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Odkąd odmawiam tę modlitwę mam wrażenie, że cały świat jest przeciwko mnie i mojej rodzinie. Czy to normalne?

Tak, to normalne, że doświadczamy przeciwności i pisze o tym wiele osób, które modlą się nowenną. Te przeciwności, nawet jeśli pochodzą od złego ducha, to mogą się one przyczynić do zahartowania duchowego, do wzrostu naszej świętości. Są też dla nas sprawdzianem, na ile intencja nowenny jest dla nas ważna, jaka jest nasza gotowość i motywacja. I, jak napisała Ania, „Im większe trudności tym bardziej trzeba się trzymać modlitwy, bo to znak, że zły się strasznie denerwuje i zrobi wszystko żeby modlitwę przerwać i się załamać… To tylko dowód jak modlitwa jest silna… Nie poddawaj się pod zadnym pozorem, nie daj sie zastraszyć, Bóg czuwa i to jest jedyna prawda, a nowenna ma wielką moc.”

Ale też pamiętajmy, że BARDZO wiele osób daje swiadectwo znalezienia ukojenia w różańcu! Nie należy się więc szczególnie bać!
0 0 głos
Oceń ten wpis

Czyli odmawiając nowennę odmawiamy różaniec 4 razy?

Wystarczy omdówić trzy różańce (czyli 15 tajemnic) i jest wiele świadectw o otrzymanych łaskach po odmawianiu trzech tajemnic. – Matka Boża dała obietnicę: Ktokolwiek pragnie otrzymać łaski, niech odprawi na moją cześć trzy nowenny odmawiając piętnaście tajemnic różańca, a potem niech odmówi znowu trzy nowenny dziękczynne” (przeczytasz o tym tu).

Ale też różaniec  to całość, kto może, niech odmówi także tajemnice światła. Szczególnie chorzy, którzy są na zwolnieniu lekarskim, którzy mają więcej czasu dla siebie. Dlaczego? – Przeczytajmy świadectwo pani Wandy o uzdrowieniu z raka. Pani Wanda odmawiała najpierw trzy tajemnice, ale uzdrowienie przyszło po drugiej nowennie z czterema tajemnicami.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Zasnąłem i nie dokończyłem nowenny, czy muszę zacząć od nowa?

Wiele osób wieczorami jest już na tyle zmęczonych, że nie ma sił na odmawianie różańca. Zostawiając modlitwę na koniec dnia sami ryzykują jej przerwanie. Jeśli to skutek twojego trwałego zaniedbania bez szans poprawy, to przerwij nowennę i zacznij na nowo, kiedy będą lepsze okoliczności do modlitwy. Sens w tym, by nowenna stała się szkołą modlitwy różańcowej. Do tej „szkoły” chodzimy codziennie, przez 54 dni i nie ma usprawiedliwionych nieobecności.

Jeśli stracimy przytomność lub zdolność do modlitwy, jeśli zajdą nieprzewidziane okoliczności, które uniemożliwiają modlitwę – można warunkowo dokończyć modlitwę następnego dnia.

Dlaczego nie spróbować modlitwy rano? Często spotykaną propozycją jest ta, by odmówić np. w drodze do pracy, jeśli idziemy pieszo. A jeśli nie, to wyjść na wcześniejszym przystanku i odmówić podczas spaceru. Jeśli ktoś nie pracuje albo ma zajęcia w domu, może odmawiać różaniec w trzech częściach z Radiem Różaniec lub innym radiem katolickim.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Nie zdążyłem odmówić nowenny przed północą. Czy taka nowenna się liczy?

Tak. Wiele osób pracuje też w późnych porach. Generalnie powinno się ukończyć modlitwy w danym dniu przed udaniem się na nocy spoczynek. Nie jest to tak, jak w baśni o Kopciuszku: północ i wszystko znika. Nowenna pompejańska to nie magia!

Należy jednak pamiętać, że nie można zostawiać modlitwy na sam koniec dnia i modlić się przysypiając albo w zmęczeniu. Ważne jest, modlitwa była rzeczywistym spotkaniem z Jezusem i Maryją, a nie odklepywaniem zdrowasiek w zmęczeniu.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy w danym dniu można podzielić tajemnice rożańcowe i odmawiać je o różnych porach?

Tak! Możesz podzielić nawet na dziesiątki! Różaniec możesz odmówić w całości albo w częściach. Masz na to cały dzień.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy dopuszczalna jest przerwa między dniami modlitwy nowenną pompejańską?

Nie, w tym sens nowenny, że odmawiamy ją codziennie. Nie robimy sobie przerw między kolejnymi dniami. Oczywiście, w danym dniu możemy podzielić modlitwy tak, że rano odmawiamy tajemnice radosne, w południe – bolesne, a wieczorem – chwalebne.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Dlaczego nowenna pompejańska trwa 54 dni skoro wiadomo, że nowenny zwykle trwają po 9 dni?

Rzeczywiście, mylące może być to, że nowenna kojarzy się z dziewięcioma dniami modlitw. W przypadku nowenny pompejańskiej jest inaczej: odmawiamy ją przez 54 dni. Dlaczego? – Wzięło się to stąd, że Matka Boża poleciła odmówić trzy nowenny dziękczynne i trzy błagalne. W sumie daje to 6 nowenn po 9 dni, a więc 6 x 9 = 54. Jednak dla uproszczenia, te 54 dni nazywamy po prostu nowenną pompejańską. Pamiętamy, że  dzieli się ona na dwie części po 27 dni:  błagalną i dziękczynną.

Można o tym przeczytać w tym miejscu.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy nowennę można podzielić na kilka osób?

Nie. Jedna nowenna = jedna osoba modląca się. Oczywiście, kilka osób może modlić się w jednej intencji, ale każdy odmawia całą nowennę. Nie mamy tu takiego przywileju, jak w żywym różańcu, gdzie każdy z członkow odmawia tylko jedną dziesiątkę. W nowennie pompejańskiej jedna osoba odmawia cały różaniec (15 tajemnic) przez wszystkie 54 dni nowenny.

0 0 głos
Oceń ten wpis

Czy nowennę pompejańską można odmawiać w wielu intencjach?

Nowennę pompejańską odmawiamy w jednej, konkretnej intencji. Tak było od początku. Staramy się, aby intencja była możliwie konkretna. Nie modlitmy się „za wszytko” i „za wszystkich”, nie załatwiamy spraw „hurtowo”.

0 0 głos
Oceń ten wpis

KOMPENDIUM Różaniec i nowenna pompejańska

W magazynie SKU:978-83-63110-24-6
Cena promocyjna 9,90 zł Cena 13,90 zł

Różaniec z nowenną pompejańską na CD - AUDIOBOOK wersja mp3

W magazynie SKU:978-83-63110-68-0
Cena promocyjna 9,90 zł Cena 11,90 zł

 

4 136 głosów
Oceń ten wpis
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
3159 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Barbara
Barbara
25.03.20 08:30

Witam serdecznie mam pytanie czy małżeństwo zaczynające wspólnie odmawiać nowennę pompejańską może mieć oddzielne intencje i czy tylko po jednej intencji

Iza Barecka
Iza Barecka
17.04.20 00:01
Reply to  Barbara

Myślę, że to zależy od waszych chęci możecie razem mówić na głos wspólną intencję, albo możecie dac sobie chwilę ciszy przed każdą częścią na odmówienie w duchu własnych intencji. Ważne żeby każdy z was się modlił.

Anna
Anna
10.04.20 17:21

Mam pytanie czy jadąc rowerem można odmawiać nowennę ?? Pytam bo ostatnio bardzo spodobało mi się jadąc w miejsce ciche zakładam słuchawki w jednej ręce różaniec i się modlę czy tak można ?

mena
mena
10.04.20 18:19
Reply to  Anna

Tak,nawet są różańce na rower ,niedawno była o tym tu na forum mowa. Pozdrawiam

Ilona
Ilona
13.04.20 11:57

Czy jeśli na końcu nowenny nie odmówiłam tylko modlitwy końcowej błagalnej ( dzisiaj pierwszy raz zaczęłam odmawiać moja pierwsza nowennę pompejańską i nie wiedziałam o końcowej modlitwie) to czy muszę odmówić ja na nowo?

Ilona
Ilona
13.04.20 21:57
Reply to  Marek (adm.)

Dziękuje, kontynuuje dalej już razem z modlitwa błagalna 🙂

Dorota
Dorota
14.04.20 17:03
Reply to  Marek (adm.)

Ja też nie wiedziałam, nie doczytałam, że jest modlitwa końcowa błagalna i dziękczynna i ma swoją kolejność a od 3 tyg odmawiałam już Różaniec. Czy mam zacząć od początku?

Bartłomiej
Bartłomiej
13.04.20 19:55

Jeżeli odmawiam cztery części różańca a jednak sprawia trudność czy mogę w trakcie zrezygnować z tajemnicy światła i odmawiać trzy części różańca?

enia
enia
14.04.20 09:37
Reply to  Bartłomiej

możesz

enia
enia
14.04.20 10:34

Proszę Was o modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia o 15-ej przez 9dni do 22-go włącznie w intencji naszej Ireny z forum i jej rodziny

Bożena
Bożena
14.04.20 10:47
Reply to  enia

Dołączam się do Koronki za Irenke i pros,e innych bo ona bardzo dużo modliłam się za nas tu na forum.Bardzo prosimy bo ona i jej rodzina tak bardzo potrzebują szturmu do Nieba.

Dana
Dana
14.04.20 12:04
Reply to  Bożena

I ja rowniez powierzam w modlitwie do Bozego Milosierdzia Irenke i Jej Rodzine

enia
enia
21.04.20 15:33
Reply to  Dana

Jeszcze juro się modlimy za Irenę

Iza Barecka
Iza Barecka
16.04.20 23:56

Witajcie. Mam pytanie. Bo mam taką wstydliwą przyjaciółkę. Ona odmawia juz od kilku dni tę nowennę w intencji znalezienia chłopaka. Ale zaczęły nachodzić ją dziwne obawy, że nie powinna modlić się w takiej intencji, że to jest złe. Ona nie modli się o konkretnego chłopaka tylko o to żeby Pan Bóg podarował jej chłopaka. W którym będzie miała oparcie i który się w niej zakocha itp. I ona naprawdę się boi, że nie powinna mówić tej nowenny w takiej intencji. postanowiłam trochę poczytać o tej nowennie i już wiem conieco. Więc nieco zmartwiona obawami orzyjaciółki chcę zapytać(ona nie wie, że… Czytaj więcej »

alik
alik
17.04.20 10:23
Reply to  Iza Barecka

Nic w tej intencji złego nie ma :). Zbędne dywagacje.

Iza Barecka
Iza Barecka
19.04.20 23:20

Witajcie! Właśnie zaczęłam swoją przygodę z nowenną pompejańską. Ale mam pewne wątpliwości. Jestem człowiekiem nerwowym. Często się z kimś kłócę i źle o nim myślę(czego potem bardzo żałuję) lub przeklinam. Ostatnio udało mi się parę dni nie przeklinać, ale jak widać chyba nie mam silnej woli. Mam zamiar znów się zmienić. Uspokoić duchowo,napisać własną modlitwę. Martwię się tylko czy Matka Boża będzie mogła spełnić moje intencje mimo tego iż mam wybuchowy charakter, nad którym nie panuję? Choć staram się być dobrym człowiekiem, nie zawsze mi to wychodzi. Ale zdaję sobie sprawę z mojego problemu i chcę się zmienić zaczynam od… Czytaj więcej »

Anna Szewczyk
Anna Szewczyk (@anna_szewczyk92)
27.05.20 11:21
Reply to  Iza Barecka

Wiem, że dużo czasu już minęło, ale jako że ten komentarz mnie w sposób szczególny porusza, to jednak zdecydowałam się napisać coś od siebie. „Choć staram się być dobrym człowiekiem, nie zawsze mi to wychodzi. Ale zdaję sobie sprawę z mojego problemu i chcę się zmienić zaczynam od jutra przy pierwszym kontakcie z rodziną.” Ja sądzę, że to jest chyba najważniejsze przesłanie. Walczysz, starasz się. Nie jesteśmy bezgrzeszni i Maryja o tym wie i bardzo nam w tym współczuje i chce nam pomagać. Często ciągle zaczynamy od nowa… To nie takie proste żeby się trwale zmienić, ale mam nadzieję, że… Czytaj więcej »

enia
enia
21.04.20 10:47

Do Doroty ze świadectwa Włodzimierz.
Dorotko pisz tutaj, to jedynie/jak na razie/ przychodzą mi powiadomienia na maila. Na forum wchodzi wiele osób,mają dużą wiedzę i też Tobie coś podpowiedzą.Jak zaczniesz się bardziej zaprzyjaźniać z Matką Bożą i Jej Synem to nie będziemy Ci potrzebni.Dasz sobie radę

Dorota
Dorota
22.04.20 07:55
Reply to  enia

Enia odnalazłam Cię tutaj. W tym tygodniu mam cały czas 2-gą zmianę. Może po niedzieli będę miala1 (co bym bardzo chciała żeby tak bylo). To wtedy pójdę kupić pismo święte. Narazie odmawiam Nowennę Pompejanskiej i Tajemnice Szczęścia. Oraz modlitwę za 1000 dusz w czyśćcu cierpiące. Łatwiej by mi było gdy by mnie ustawili tylko ma 1 zmianę tej jak kiedyś pracowałam. Ale rok czasu byłam na zwolnieniu to mam teraz problem. Może Bóg da że wrócę na swoje miejsce o co się modlę to było by mi łatwiej popołudniami modlić się. Dzięki że jesteś i że jesteś przy mnie w… Czytaj więcej »

enia
enia
22.04.20 09:36
Reply to  Dorota

W pracy wszystkich błogosław, wrócisz i na lepsze stanowisko.
Stres,zmartwienia nikomu nie służą. Popada się w choroby. Teraz zakładaj maskę,rękawiczki,abyś była bezpieczna….dopóki Jezus nie przepędzi tego brzydaka koronowirusa.
Poczytaj „Cuda Najświętszego Imienia” jest pdf. Jak będziesz usypiać mów ciągle Jezus, obserwuj swój organizm, napisz nam też co się dzieje, to tak dla innych.Przecież tu na forum mamy też swoje tajemnice,że nikt nic nie wie 😉
pozdrawiam

Dorota
Dorota
22.04.20 10:53
Reply to  enia

Enia. Moim problemem jest moje małżeństwo. Ale jeszcze większym to że coś mam na jamniki. Coraz bardziej mnie to boli. Dostałam skierowanie do szpitala na pobranie wycinka. No a na drugi dzień pozamykane szpitala. Chód,e z tą babą A coraz bardziej to odczuwam. No i kręgosłup po operacji też doskwiera. Już mniej mnie boli jak kiedyś ale daje znać. Najbardziej boli mnie ten jamnik. Pz ciężko mi się chodzi. Pytałam wczoraj o lekarza i zabiegi. Wszystko odwołane. Chyba góra upomina się o mnie. Żebym tylko zdążyła przeprowadzić ta spowiedź.

enia
enia
22.04.20 11:09
Reply to  Dorota

Dorota spowiedź dobra to po pierwsze.
Jest Koronka Wyzwolenia,poczytaj świadectwa,to krótka modlitwa odmawia się na Różańcu, połóż ten modlitewnik na chore miejsce i odmawiaj ta modlitwę. To będzie takie w momencie uzdrowienie , poczujesz. Napisz nam też.
Oj Ty bardzo masz organizm poharatany. Już taka ostateczność operacje.
Trzymaj się

Dorota
Dorota
22.04.20 12:14
Reply to  enia

Enia dzięki. Wiem że to ostatni dzień modlitwy za Iranie ale i ja postaram się pomodlić za nią.

Dorota
Dorota
23.04.20 07:46
Reply to  Dorota

Enia tak jak pisałam. Wczoraj niesamowicie bolał mnie ten jamnik. Nawet tabletki mi nie pomagały. Bałam się bo to był mój pierwszy dzień po tak długim zwolnieniu lekarskim. Ale gdy napisałaś żebym odmówiła Koronkę Wyzwolenia. Pomyślałam że zrobię to wieczorem. Jednak ból się nasila. I przed pójściem do pracy położyłam się na łóżku A na kolację miejsce położyłam 10 różańca. Bo tylko różańcem dysponuje. A do ręki wzięłam drugi różaniec i odmówiła Koronka. Mimo to ból był. Do torby włożyłam tabletki i w drogę do pracy. Tam pozwoliłam się koleżance że nie bardzo boli. Ale po paru godz w pracy… Czytaj więcej »

enia
enia
23.04.20 07:55
Reply to  Dorota

Samo wypowiadanie Jezu Jezus to leczy, najlepszy lek na wszystko. Może być pogorszenie,jak wypowiadasz ale to minie, to się oczyszcza, uwalnia i pamiętaj nie lękaj się, złe minie.A tak na marginesie to mąż ma się za Tobą uganiać abyś wróciła, wiedział że chorujesz powinien Ci pomóc,zadzwonić,porozmawiać, tylko sie nie obwiniaj, każdy z nas głupstwa popełnia, uczy się na swoich błędach.
Jest na necie pdf ta książeczka Cuda Najświętszego Imienia, poczytaj, dałam link na forum, admin.puści.
Dorota szybko się uczysz,jak będziesz szła na Msze sw zaproś ze sobą Matkę Bożą, tak powiedział Jezus do Alana Amesa

Dorota
Dorota
23.04.20 09:07
Reply to  enia

Enia bardzo mnie budujesz. Ja prosiłam męża żeby zawiózł mnie na pobranie wycinka ale mi odmówił. A w swoim życiu nie oszczedzalam się tylko ciężko pracowałam. A teraz wszystko wychodzi. Enia mam jeszcze problem z tym potrącony człowiekiem. Czeka mnie batalia żeby przez to przejść. A jestem sama z tym problemem. Będzie prawdopodobnie sprawa sądową bo złamał sobie rękę. Enia błagam Cię módl się za mnie żeby kara dla mnie była łaskawa. Bo tylko to mi zostało. A wiem że Bóg nie od tak stawia ludzi na naszych drogach. Widocznie ma w obce mnie plan i postawił mi Ciebie. Za… Czytaj więcej »

enia
enia
23.04.20 09:38
Reply to  Dorota

Może da się załatwić bez sądu, polubownie. Porozmawiaj z prawnikiem,niech Ci doradzi.Są darmowe porady,poszukaj u siebie.
Pomodlę sie za Ciebie dziś o 15-ej.
Tą KW odmawiaj ciągle

Dorota
Dorota
23.04.20 11:50
Reply to  enia

Niestety na przesłuchanie pólicjant powiedział mi że zależy wszystko od opinii biegłego lekarza sądowego. Ale chyba sprawa trafi do sądu. No i tego się boje

enia
enia
23.04.20 12:01
Reply to  Dorota

Znasz modlitwę „Jezu Ty się tym zajmij” ?
oddaj ten problem Jezusowi

Dorota
Dorota
23.04.20 23:18
Reply to  enia

Enia będę ciągle tutaj zaglądałam. Jeśli Ci się coś przypomni. Jakaś modlitwa którą może mi w jakiś sposób pomóc to napisz mi proszę. I bardzo Cię proś,e nie zapominaj o mnie od czasu do czasu w modlitwach. Ja też będę modliła się za Ciebie. Jestem Ci bardzo wdzięczna za wszystko

Dorota
Dorota
24.04.20 07:50
Reply to  Dorota

Enia wczoraj po powrocie z pracy pomodlilam Się i napisałam na kartce Jezus. Włożyłam ją pod poduszkę. Mam wrażenie że trochę lepiej spalam

Dorota
Dorota
24.04.20 07:57
Reply to  Dorota

Enia powiedz mi jeszcze czy jest możliwość na tej stronie usunięcia niektórych już przeczytanych powiadomień żeby mi się strona nie zapychała

enia
enia
24.04.20 09:20
Reply to  Dorota

napisać na kontakt do admina,usunie. Nie zapycha się,może to innym w przyszłości się przyda ,jak przeczytają. Z lekarza nie rezygnuj.Będzie już możliwość porób badania. Wszyscy musimy nauczyć się żyć w tej epidemii. Ja jak pościłam 5 dni to przyśnił mi się napis Jezus. Potem trafiłam na Koronkę Wyzwolenia i na książeczkę o imieniu Jezus. Jak byłam na Mszy sw , było wspomnienie św. Marty tak ładnie ksiądz mówił,jak to Jezus odwiedzał Martę.Cały dzień miałam słowa tego kapłana i tak sobie myślałam że i Jezus może przyjść i do nas, mówiłam Jezus przyjdź do nas.W nocy śni mi się jak czyjeś… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
24.04.20 09:59
Reply to  enia

Renia dzięki jesteś moim Dobrym Duszkiem. Powiedz mi jeszcze czy Ty odmawiając Nowennę Pompejanskiej też ciągle wycinamy Ci się różne myśli. Że nie mogłaś skupić się na modlitwie. Nie mogę sobie z tym poradzić przez co myślę że moja modlitwa nie jest zbyt dobra. Że jest mało skuteczna. Mimo wszystko modlę się. Walczę z tymi myślami i rozproszeniami ale jest mi ciężko pozbyć się tego.

enia
enia
24.04.20 10:13
Reply to  Dorota

skopiowałam
s.Łucji Wspomniała, że w kilku rozmowach, które odbyła z ciotką, wyznała jej, że gdy jest zmęczona pracą, nie odmawia różańca do końca, ale zasypia. W odpowiedzi Łucja nie skarciła jej, lecz powiedziała: „Zawsze zaczynaj, a jeśli nie skończysz, Matka Boża dokończy” 😀

enia
enia
24.04.20 10:15
Reply to  Dorota

Odmów np modlitwę do św. Michała Archanioła, kilka razy powtórz Jezu i dasz sobie radę

Dorota
Dorota
24.04.20 12:31
Reply to  enia

Enie przez dwa dnie odmawialam w pracy w trakcie pracy czesc chwalebna. Nie bylam skupiona na modlitwie. Myslisz ze ta modlitwa tez sie liczy. Ze zostala wysluchana. A tak na marginesie to jesteś bardzo religijną. Wiesz jak i co komu doradzić. Potrafisz dotrzeć swoimi radami chyba do każdego. Mnie dało to do zrozumienie że nade mną ktoś czuwa

enia
enia
24.04.20 13:50
Reply to  Dorota

Liczy się ,liczy.Przeproś Matkę Bożą,że ta modlitwa nie jest tak doskonała ale niech ją przyjmie i złoży przed Tronem Bożym. Jest dobrze w domu mieć napis Jezus, to oznacza że dom, mieszkańcy należą do Jezusa, oczywiście Jezusa należy zaprosić. Tak pisze w książce ks.Amorth. Ja mam IHS nad wejściem w przedpokoju, dałam w ramkę.Kupiłam w księgarni rhema w Krakowie, taki napis jak mają dzieci gdy idą do pierwszej komunii. Są też krzyże z napisem Jezus. Uważaj gdy kupujesz np ubrania, buty,gdyż są umieszczane znaki satanistyczne, popatrz w internecie,przyjrzyj się,spotkałam pacyfkę na podeszwie butów,na bluzce,są np łapacze snów na bluzkach,poczytaj o… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
25.04.20 10:38
Reply to  enia

Enia. Powiem szczerze że od czasu do czasu odczowam jamnik ale nie tak jak wtedy gdy mi poleciała Koronkę Wyzwolenia. Teraz bardzo odczuwam kręgosłup po kilku dniach na nogach. Enia mam wyrzuty czy ja dobrze robię. Bo kładę 10 różańca na bolacy jajnik nawet go lekko matkami podtrzymuje. Czy nie jest to bezczeszczenie różańca. Dostałam wiadomość z policji że sprawa trafia do sądu ale mogę pisać o złagodzenie kary na pieniężną. Tylko jaka to będzie kwota jak ja teraz każdy grosz liczę.

enia
enia
25.04.20 10:49
Reply to  Dorota

Dorota tu mamy na forum Irenę,miała problemy ze sprawami kobiecymi,jak odmawiała Różaniec trzymała na brzuchu, wyniki ma ok.
To nie jest bezczeszczenie.
Powinnaś być w kontakcie z prawnikiem i się poradzić.

Dorota
Dorota
25.04.20 11:14
Reply to  enia

Enia policjant który do mnie dzwonił powiedział że powie mi jakie pismo wystosować żeby złagodzić karę. Bo człowiek którego potrąciłam nie wnosi roszczeń on nie chciał by tej sprawy ale teraz sprawa będzie poproslu z urzędu. Enia ja bardzo dużo mówię koleżance jak mi pomagasz. Ona też odmawiac zaczęła NP. A my poznalysmy się w szpitalu i utrzymujemy kontakt od prawie roku. Ja mam dużo znajomych koleżanek. Ale takiego wsparcia jakie od Ciebie nie doznałem. Chociaż też dużo mi pomagają. Ale brakowało tego czegoś co mi Ty przekazalas. Dziękuję Ci bardzo. Enia mam jedno pytanie. Nie zrozum mnie źle bo… Czytaj więcej »

enia
enia
25.04.20 11:23
Reply to  Dorota

przestań,przestań tu wszyscy sobie pomagamy.
Jestem zwykłym szarym,grzesznym człowieczkiem.
Wszystkie koleżanki zaproś do odmawiania NP i na forum

enia
enia
25.04.20 11:12
Reply to  Dorota

Dorota w tej książeczce Koronka Wyzwolenia tak pisze, że kładli na miejsce bolące ten modlitewnik i się modlili, jak się poprosi Jezusa o uzdrowienie to Pan doskonale wie o co chodzi,nie jest koniecznie „pokazywanie” bolącego miejsca 😉

Dorota
Dorota
25.04.20 12:45
Reply to  enia

Enia pisze ten fragmęt już 4 raz. Bo ciągle coś się wciska i napisany tekst się kasuje. Enia jaka ja jestem wdzięczna Bogu że akurat Ciebie postawił mi na mojej drodze. Jak już kiedyś pisałam Bóg nie od tak stawia nam ludzi na drodze. Miał w tym swój cel. Enia powiedz mi czy Ty może jesteś z Krakowa. Bo chciała bym żeby ktoś mi pomógł i zorientował się w jakie dni i godziny spowiadaja Ojcowie Dominikanie. Chodzi ma konkretnie o Ojca Józefa Pucilowskiego. Pisałaś że kupiłaś w Krakowie w księgarni napis IHS. Więc się tym zasugerowalam chociaż mogłaś być przejazdem.… Czytaj więcej »

enia
enia
25.04.20 13:00
Reply to  Dorota

poszukaj kontakt na necie do o.Józefa Puciłowskiego, napisz do niego,podasz swój mail, w obecnym czasie to jedynie umówić sie nalezy na taka spowiedź,nie jedz w ciemno

Dorota
Dorota
25.04.20 14:11
Reply to  enia

Keidys juz pisalam ale to tylko sekratariat przyslal potwierdzenie. Pisalam kilka razy ale cisza. Gdzies znalazlam nr tel. Dzwonilam ale cisza. Nikt nie odbiera. Może nr nie aktualny

enia
enia
25.04.20 15:15
Reply to  Dorota

Teraz dzwoniłam,nikt nie odbiera, dzwoń Ty o różnych porach, w końcu odbiorą

Dorota
Dorota
26.04.20 08:19
Reply to  enia

Enia nie wiem co się dzieje. Mam coraz więcej przeszkód. W pracy koniecznie kierowniczka chce mi przy D,kleić stanowisko bardzo ciężkie dla mnie. Mimo iż mówię jej że jestem po 3 operacjach na kręgosłup. Ona nadal się upiera. Moje argumenty nie docierają do niej. Nie chcę mnie zostawić na moim dawnym miejscu. A tam jest dla mnie za ciężko. W wczoraj zadzwoniłam do córki. Prosiłam żeby zaczęła rozmawiać z ojcem. Bo nie utrzymuje z nim kontaktu. To tak bardzo się że mną poklucili że zabronił mi dzwonić do siebie. Enia nie mam już siły. Mam tyle przeszkód. W wczoraj przyznam… Czytaj więcej »

enia
enia
26.04.20 10:09
Reply to  Dorota

Życie nie jest takie proste, jaki byśmy chciały. W Dzienniczku św.Faustyna pisze o dwóch drogach,znasz.NP to wyjątkowa modlitwa,gruby kaliber na zło.
Przetrzymasz wszystko,dasz radę. Najważniejsze dla Ciebie teraz spowiedź,kontakt jest na necie podany.
Może dla kierowniczki było by dobre abyś zaświadczenie od lekarza przedstawiła, operacje na kręgosłup to bardzo poważne. Z modlitwy nie rezygnuj. NIGDY! Pamiętaj o błogosławieństwie. Wielbienie Boga jest ważne, są piękne Psalmy. Egzorcyzm do św.Michała odmawiaj 24 x, jeden na godzinę. Wytrzymałaś trzy operacje poważne to dasz rade sobie już ze wszystkim.Silna baba z Ciebie!No i masz nas, nie jesteś sama.
Błogosławionej niedzieli.

enia
enia
26.04.20 12:38
Reply to  Dorota

Dorota w książce „Aniołowie nasi przyjaciele” ks.M Polak tak pisze,że powinniśmy się modlić 24 x na dobę do Św.Michała Archanioła

enia
enia
26.04.20 19:53
Reply to  Dorota

Od 1 -go maja do 9-go modlimy się w intencji Doroty Koronką do Krwawych Łez Matki Bożej o 19-ej. Kto ma chęci i dobre serduszko niech dołączy.To tylko 7 min

Dorota
Dorota
27.04.20 15:42
Reply to  enia

Enia dziękuję Ci bardzo. Tak bardzo mnie wzruszylas że aż łzy mam w oczach. To tak jakby Jezus podał mi rękę. Bóg zapłać wszystkim. Ja w podziekowaniu też będę modliła się za wszystkich. Oby Bóg mnie wysluchal

Dorota
Dorota
27.04.20 19:57
Reply to  Dorota

Enia ja 4 maja będę kończyła NP. I nadal będę ja odmawialam aż do skutku bo ta pierwsza modlitwa widocznie nie była zbytnio dobra. Ale zaczyna się dziać coś dziwnego. Ja dobrze znam różaniec. Nie potrzebowałam do tej pory żadnej że tak powiem ściągi żeby odmawiac modlitwę. A od jakiegoś czasu mówię na przykład część radosną. I w trakcie zaczynam odmawiac zamiast tajemnice radosna ja odmawiam bolesną. Nie wiem czemu tak się dzieje. Fakt że bardzo walczę z rozproszeniami które się wciskają podczas modlitwy. To to mieszanie się tajemnic zaczyna mnie przerażać. Aż jest mi coraz ciężej odmawiac różaniec. Enia… Czytaj więcej »

enia
enia
27.04.20 23:01
Reply to  Dorota

Masz jakieś wątpliwości spisuj sobie na kartce, będziesz przy spowiedzi pytaj Kapłana. Ja myślę,ze nie masz co powtarzać tej samej intencji w NP, tu mena poleca odmówić o wypełnienie się planów bożych,może następną NP odmów w tej intencji. Najważniejsze aby odmawiać Różaniec,a Matka Boża będzie wszystko powoli układać w naszym życiu.Modlitwy do Ducha sw są ważne,przed rozpoczęciem Różańca odmów, nawet swoimi tylko słowami.

enia
enia
03.05.20 06:21
Reply to  Dorota

METODA NA ŁAGODNE PRZEJŚCIE ŻYCIOWEJ BURZY Był ptak, który mieszkał na pustyni, był bardzo chory, nie miał piór, nie miał co jeść i pić, nie miał schronienia, w którym mógłby mieszkać. Pewnego dnia przechodziła obok niego gołębica, więc chory nieszczęśliwy ptak zatrzymał ją i zapytał – „dokąd zmierzasz?” Odpowiedziała: – „lecę w odwiedziny do nieba”. Więc chory ptak poprosił: – „proszę, dowiedz się ode mnie, kiedy moje cierpienie dobiegnie końca?” Gołębica zapewniła: -„jasne, że zapytam”. Po czym uprzejmie pożegnała się z chorym ptakiem. Gołębica dotarła do nieba i przekazała pytanie chorego ptaka aniołowi kierującemu przy bramie wejściowej. Anioł powiedział: –… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
03.05.20 08:10
Reply to  enia

Enia Ty zawsze wiesz co powiedzieć. Tak bardzo mnie budujesz do walki że złem. Powiem Ci że próbowałem skontaktować się z mężem. Chciałam porozmawiać. Próbuje odbudować wszystko. Chce naprawić wszystko. Ale on mi nie pozwala. Odsowa mnie. Myślę że jest jeszcze gorzej niż było. Nie wątpię w moc modlitwy. Choć nie zadziałała u mnie ma moje małżeństwo. Ale pomogła mi w wielu innych przypadkach. Kończę NP 4 maja. Wiem że to nie była taka modlitwa jak na początku. Bo pod koniec odczowałam znużenie i tak Po prostu klepalam nowennę. Ale mimo to jeszcze raz będę modliła się w tej samej… Czytaj więcej »

enia
enia
03.05.20 08:44
Reply to  Dorota

Zadbaj o siebie, do zdrowia wróć, bo teraz to najważniejsze.
Poczytaj poradnik ks.Closa i furtki pozamykaj.
Pozwól też Jezusowi działać!
Poczytaj o Krucjacie Eucharystycznej,przygotuj się i zacznij odprawiać.
I dziękuj,dziękuj ale Bogu

Dorota
Dorota
04.05.20 23:03
Reply to  enia

Enia dziękuję Ci że jesteś przy mnie. Nie masz pojęcia ile to dla mnie znaczy. Jak mnie przeprowadziła przez te wszystkie modlitwy. Ja teraz dopiero widzę jaka ja byłam ciemną pod tym względem. Ile Ty mnie nauczyłaś. Jaka opieką otoczylas. Dziękuję Ci serdecznie za to i otaczał Cię moja skromna modlitwa. Enia czasami jest mi już głupio ciągle Cię pytać i zawracać Ci głowę Ale powiedz, proszę bo kiedyś powiedziałaś żebym wszystkich w pracy błogosławił. Wiem że mus,e robić to w myślach bo pomyślą że zrobił się że mnie jakiś czubek. Naucz mnie tych błogosławieństw. Co powinnam mówić. Wystarczy powiedziec… Czytaj więcej »

enia
enia
05.05.20 00:06
Reply to  Dorota

W myślach mów błogosławię… ludzi, budynek.Na yt o.Witko mówi dużo na ten temat błogosławieństw,odsłuchaj. O.Daniel też mówi o błogosławieństwie. Jak zrobisz zakupy,przyniesiesz do domu też powiedz błogosławię i ręką zrób znak krzyża,jak w pracy coś jesz też powiedz błogosławię i w myślach zrób znak krzyża,lepiej się nie afiszuj z wiarą, będą Ci dokuczać. Jak masz ciężko z robotą,nie dajesz radę to poproś Jezusa i Maryję niech Ci pomogą,zrobisz za trzech,a raczej zrobicie,zobaczysz jak robota będzie Ci ubywać.Napisz nam o tym. Naucz się Psalmy i śpiewaj cicho w pracy,Wielbij Pana, one szybko do głowy wchodzą.Czytaj w domu Pieśń nad Pieśniami i… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
05.05.20 10:04
Reply to  enia

Enia dziękuję Ci mój Ty przewodniku. Wiele mnie uczysz i dodajesz siły. Bo mam ich coraz mniej i coraz większe przeszkody. Wczoraj moja najlepsza koleżanka dała mi do zrozumienia że nie jest zadowolona z mojego powrotu do pracy. Po mojej rocznej przerwie. Pracowaliśmy razem 7 lat i nigdy nie było między nami żadnego spiecia. A wczoraj jak dała mi to do zrozumienia to aż zamarlam. Przez cały czas mojej choroby dzwoniła do mnie odwiedzał wspierała w trudnej chwili. Zawsze mogła też liczyć na mnie. A tu nagle taki obrót sytuacji. Nie powiedziała mi wprost ale ja umiem czytać między wierszami.… Czytaj więcej »

enia
enia
05.05.20 12:27
Reply to  Dorota

Od stuleci wierni modlą się za wstawiennictwem św. Anieli o uchronienie od chorób. Jak co roku, mamy sezon grypy. Jedną ze świętych, do których można zwracać się w modlitwie, jest św. Aniela Merici, uważana za patronkę chroniącą przed każdą chorobą. Nasza święta w trakcie pielgrzymki prawie całkowicie straciła wzrok, lecz kilka tygodni później została cudownie wyleczona. Dodatkowo po jej śmierci jej ciało zachowane zostało przed naturalnymi skutkami rozkładu i pozostawało w nienaruszonym stanie przez 30 dni. Od swojej śmierci św. Aniela Merici znana jest jako orędowniczka przed Bogiem, chroniąca ludzi przed chorobą, jeśli taka jest wola Boga. Jak w przypadku… Czytaj więcej »

enia
enia
05.05.20 12:28
Reply to  enia

Oto modlitwa z prośbą o wstawiennictwo do św. Anieli:

Panie, niech święta Aniela dziewica nieustannie poleca nas Twemu miłosierdziu. Zanosimy modły, abyśmy naśladując wzór jej miłości i roztropności, mogli wytrwać w Twoim nauczaniu i okazywać je w naszych czynach.
Przez Jezusa Chrystusa, Twojego syna, naszego Pana, który żyje i króluje z Tobą w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków.
Amen.

Dorota
Dorota
06.05.20 23:17
Reply to  enia

Enia prosiła żebym napisała co czuje w trakcie modlitwy. Otóż jajnik odczuwam ale tylko trochę . Już mi nie doskwiera tak bardzo jak wcześniej. Ale za to kręgosłup mi pęka. Boli chwilami nie miłosiernej że aż muszę od czasu do czasu się położyć bo słaniam się z bólu. W pracy bez zmian. Jedynie moja najlepsza koleżanka w D,winy sposób się zachowuje dając mi do zrozumienia że nie jestem mile widziana. A wychodzę za osobę lubianą i dobrze dogadywać się z ludźmi. Wszystkich dziwi jej zachowanie ale nic nie poradzę chociaż to boli. Bo wszystko było ok aż do mojego powrotu… Czytaj więcej »

enia
enia
07.05.20 08:45
Reply to  Dorota

Dorota,ale jak tylko będzie możliwość wizyty u lekarza to idź ,nie rezygnuj.
Ten ból kręgosłupa ofiaruj za dusze czyśćcowe,powinnaś doznać ulgę.
W zdrowiu może być pogorszenie, ruszyłaś z modlitwami,w nas też zachodzą zmiany. Ta koleżanka tak naprawdę nigdy Ci nie była przychylna.Matka Boża będzie Cię uwalniać i od nieodpowiednich ludzi. Ty tylko błogosław.
W innych tylko dostrzegaj to co dobre.
Trzymaj się
pzdr

Dorota
Dorota
09.05.20 09:48
Reply to  enia

Enia kręgosłup nadal mi pęka z bólu. Co powoduje że zapominam o bólu jajników. Bardzo źle się czuje po powrocie z pracy bo wtedy ból mi bardzo doskwiera. Ale z pomocą Boża może jakoś to przetrwam do wizyty u lekarza. Chciałam się z Tobą podzielić moja wielka radością. Enia u mnie w pracy już trzy dziewczyny zaczęły odmawiac NP. Jedna o zdrowie dzieci drugą o to żeby obie szynowe Bóg obdarzył dziećmi bo mają kłopot z zajściem. A trzecia modli się też o zajście w ciążę bo od kilku lat się starają i nic nie pomaga. Enia tak ciężko było… Czytaj więcej »

enia
enia
09.05.20 10:00
Reply to  Dorota

Różaniec to podstawa, Koronka do Bożego Miłosierdzia,komu pozwala czas to o 15-ej, o 19-ej Koronka do Krwawych Łez MB.
W swoich książkach ks.Amorth poleca Nowennę do Krwi Jezusa,że to szczególna modlitwa, która porusza Serce Ojca.
U nas na kolędzie rozmawiałam z naszym Księdzem to powiedział Nowenna Pompejańska…naj naj mocniejsza modlitwa.
Później Ci wkleję co powiedziała Matka Boża Luizie,nauczyła ją modlitwę czego Jej Syn Jezus nic nie odmówi, jest to w modlitewniku „24godziny Męka Pana Jezusa”
Skontaktuj sie z lekarzem

enia
enia
09.05.20 10:02
Reply to  Dorota

Tom 11 KSIĘGI NIEBA, 15 czerwiec 1916 – Całą noc spędziłam z Jezusem w Jego Woli. Czułam następnie obecność mojej Królowej Matki, mówiła do mnie “Moja córko, módl się.” A ja, “Matko, proszę, módlmy się razem, bo nie wiem jak mam się modlić”. A Ona dodała, “Modlitwa najskuteczniejsza dla Serca Mojego Syna, która łagodzi Go najbardziej, to taka, kiedy stworzenie przyoblecze się w to, co On sam uczynił i przecierpiał, oddając to wszystko stworzeniu jako prezent. Dlatego też, moje dziecko, włóż na swoją głowę koronę cierniową Jezusa. Zakropl swoje oczy kroplami Jego łez. Nasyć swój język Jego goryczą. Oblecz swą… Czytaj więcej »

enia
enia
09.05.20 10:52
Reply to  Dorota

Dorota wiem,że nie którzy noszą pasy na kręgosłup. Jest dobra,lecznicza wełna z wielbłąda, poczytaj o tym na necie, będziesz u lekarza to się popytaj

enia
enia
09.05.20 11:25
Reply to  Dorota

Dorota pros Jezusa Koronką Wyzwolenia o uzdrowienie kręgosłupa,zamów olej św.Charbela i tego świetego pros o wstawiennictwo,te miejsce smaruj tym olejem, to masz poważne, trzy operacje.
Poczytaj sól epsum do kapieli, kąpiele w drożdżach.
Jak będziesz u lekarza to już wyduś z niego wszystko, popisz sobie w domu co masz się zapytać.Poproś Jezusa aby działał przez tego lekarza.

Dorota
Dorota
09.05.20 12:49
Reply to  enia

Enia ja ciągle płacze gdy Ty do mnie piszesz bo naprawdę czuje Twoja opiekę. Sól już kupowałam nie pomaga. Ja mam taki problem że po trzeciej operacji nioslam drewno na opal i się poślizgłam. Lekarz stwierdził że cały nasz trud poszedł na marne. Bo albo się wszystko zerwała albo wywaliło mi przepukline. Czekam żeby zrobić rezonans. Wszystko robię prywatnie to mnie bardzo dużo kosztuje. Wróciłam do pracy to może uda mi się odłożyć trochę grosza i zrobić rezonans i dalej się leczyć. Nie mam już siły. Powiedz mi jeszcze co to znaczy że Matka Boża kazała się ubrać w cierniowa… Czytaj więcej »

enia
enia
09.05.20 13:33
Reply to  Dorota

Jest wspólnota pomarańczki, oni rozprowadzają ten modlitewnik.Znajdziesz ich i napisz to Ci przyślą. Tak w myślach to się robi, mówi,jak pisze w modlitewniku. Po tak poważnej operacji nie wolno Ci dźwigać, kup sobie taki wózek na zakupy, schylać też nie powinnaś.Koniecznie z lekarzem skontaktuj się. Poproś lekarza niech da Ci na NFZ skierowane, teraz pacjenci rezygnują z badań, są wolne terminy, u Was z pewnością także,jak tylko mozliwe korzystaj z ubezpieczenia. Ja z pomarańczkami odprawiałam przed Wielkanocą Drogę Krzyżową, codziennie towarzyszyłam Jezusowi przez godzinę, to takie szczególne przeżycie, trzeba było w nocy na daną godzinę towarzyszyć, a te godziny co… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
09.05.20 14:02
Reply to  enia

Enia nic niewiele mogę na NFZ. Bo lekarz który mnie prowadzi on prowadzi Praktykę Prywatną. On jest bardzo dobrym lekarzem. Mam mnóstwo pacjentów. U mnie pr,wprowadził wiele zabiegów bo kiedyś był ordynatorem ortopedii. Teraz prowadzi prywatną praktykę. Dał mi skierowanie do Szpitala Sanatoryjnego ale że względu na chore jamniki odrzucili mnie. Muszę je wyleczyć dopiero mnie przyjmą. Nie chcę zmieniać lekarza bo on naprawdę mi pomaga. Ale teraz stało się tak jak się stało i muszę że wszystkim czekać. Nikt jeszcze nie przyjmuje. A jeśli już to obowiązuje kolejność z przed epidemi. Spróbuję poszukać tych pomaaranczek.

enia
enia
09.05.20 15:40
Reply to  Dorota

Pozostań już przy tym lekarzu,który Cię leczy.Zapytaj się swojego rodzinnego czy dał by Ci skierowanie na nie które badania, u nas tak robią pacjenci. Obecnie są wolne terminy,ludzie się boją koronawirusa i rezygnują z zapisanych badań na NFZ i tak wskakują nowi pacjenci na miejsce, bez czekania.

Dorota
Dorota
09.05.20 16:05
Reply to  enia

Enia ja ciągle chód,e i pytam. Ale pod tym względem mam pod górę bo moja doktorka twierdzi że nie będzie obciążała swmojego ośrodka kosztami. A wyniki rezonansu które chcę mój lekarz z danej przychodni A nie innej są płatne. On nie chce z żadnej innej przychodni. Twierd,i że z innych on ma źle odczyty. Wiesz jak to Działa napędza im pacjentów i na pewno też korzysta. Więc muszę się modlić i czekać na swoją kolejkę.

Dorota
Dorota
09.05.20 16:06
Reply to  Dorota

Powiedz proszę czy ten modlitewnik od pomaaranczek ma jakiś szczegółowy tytuł

enia
enia
09.05.20 16:31
Reply to  Dorota

„24 GODZINY MĘKI NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA” Luiza P

enia
enia
09.05.20 16:31
Reply to  Dorota

Księgarnia Splendor też chyba rozprowadza

enia
enia
09.05.20 19:18
Reply to  Dorota

Poczytaj o witamina C z kapusty, jest bardzo ważna ta witamina.
Koniecznie wzmocnij organizm

Dorota
Dorota
09.05.20 22:32
Reply to  enia

Tak wiem o tym. Od dłuższego,ego czasu pije sok z kiszonej kapusty i z ogórków. Ale tu chyba mus,e się poddać jeszcze jednej operacji. Gdy bym miała zdrowe jamniki to poszła bym do s,pytała rehabilitscyjnego i może by mnie trochę postawili na nogi. A tak muszę najpierw zrobić porządek z jajnikami A później z kręgosłupem. Tylko on tak mnie boli że aż mi coraz ciężej się pracuje. Nie wiem jak długo dam radę. Gdy by moje malzenstwo było ok to nie pr,wyjmowala bym się tym tak bardzo że grozi mi utrata pracy. A teraz muszę sama zadbać o siebie. Muszę… Czytaj więcej »

enia
enia
10.05.20 12:53
Reply to  Dorota

odsłuchaj na W obronie wiary i tradycji katolickiej
Ks. Piotr Glas: Bóg uczynił mnie narzędziem Swojego Miłosierdzia

enia
enia
10.05.20 22:03
Reply to  Dorota

odsłuchaj na yt
Bankrutowała i przyszedł do niej Jezus oraz Św. Pio. Świadectwo nawrócenia do Boga.

enia
enia
10.05.20 19:18
Reply to  Dorota

Dorota odsłuchaj na yt
Małgosia spotkała żywego Jezusa i zobaczyła swoje życie na ekranie. Świadectwo bliskiej śmierci. min 29,54

Dorota
Dorota
11.05.20 17:27
Reply to  enia

Enia dzisiaj dopiero sprawdziłam pocztę od Ciebie. Postaram się wszystko odsłuchać. Dziękuję Ci. Jeśli będziesz miała coś na myśli co mnie może wzmocnić to bardzo proszę napisz

enia
enia
11.05.20 17:35
Reply to  Dorota

W zażyłość wejdź z Jezusem i wszystko będzie dobrze

Dorota
Dorota
11.05.20 21:04
Reply to  enia

Wiesz Enia ja mam chyba za słaba wiarę. Odczowam pomoc Boga w wielu przypadkach. Ale w tym na czym najbardziej ma zależy czuje ogromny opór. Wierzę w moc modlitwy ale chyba za słabo. Najbardziejj żale,y mi na uleczeniu jajników i wybaczeniu męża. Oraz powrocie do domu. Coś że mną jest nie tak. Staram się nie poddawać ale czuje że słabnie. Innym przekazuje to czego Ty mnie uczysz oni to chłoną. A ja słabnie nie wiem co się dzieje. Pierwsza nowenna szła mi ciężko. Ale czołem wewnętrzny spokój jakaś radość. A teraz tak nie jest. Podczas modlitwy strasznie jestem rozproszona. Nie… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
11.05.20 21:09
Reply to  Dorota

Naucz mnie jeszcze jak mam wejść w zarzylosc z Jezusem
Bo ja naprawdę tak mało wiem. Modląc się do niego ciągle mi pr,eszkadzaja inne myśli. Bardzo się trudze żeby je zebrac. Do modlitwy ciężko mi przystąpić bo ciągle mam coś do roboty. Jestem zła sama na siebie bo te modlitwy przez to stają się na siłę. Nie takie jak na poczatku

enia
enia
11.05.20 21:15
Reply to  Dorota

Spowiedź! dobra spowiedź to najważniejsze.Zaproś Jezusa do swojego życia.
Czytaj Dzienniczek Faustyny,dużo od tej Świętej się nauczysz.
Z tych dwóch ostatnich filmików też dużo się nauczysz

Dorota
Dorota
11.05.20 22:20
Reply to  enia

Enia mam do Ciebie ogromna prośbę. Czuje że jesteś moja siostra duchową ktora mnie bardzo mocno wspiera. Proszę Cię czy Ty mogła byś mnie zawierzyć Jezusowi. Nie wiem jak się to robi. Ale słyszałam że jeśli ktoś kogoś zawierzyć Jezusowi. To Je,us wyrwie go z rąk złego. Proszę jeśli to nie kłopot dla Ciebie. Spowiedź to mój priorytet. Odbędą ja tylko muszę znaleźć dobrego spowiednika który mnie przez nią należycie
Przeprowadzi

enia
enia
11.05.20 22:28
Reply to  Dorota

Sama masz to zrobić ze wspólnota pomarańczki
33 dni przygotowania – Niewolnicy Maryi
Ofiarujemy się w niewolę miłości Jezusowi Chrystusowi przez Maryję

enia
enia
13.05.20 07:09
Reply to  Dorota

Dorota Ty nie zwlekaj ze spowiedzią.Kapłani spowiadają.Po co Ci „bagaż”nosić.
Godzina 9-ta to jest godzina Ducha św, chociaż krótko westchnij,pomódl się swoimi słowami do Ducha św o tym czasie.
Natomiast o 10-ej że najbardziej zły atakuje,tak ostatnio chyba w radio Maryja mówili,pierwszy raz o tym usłyszałam.

Dorota
Dorota
13.05.20 16:56
Reply to  enia

Enia słyszałaś cos na temat wirtualnej świecy zapalenie w Fatimie. Tak spowiedź muszę odbyć i obiecuję Tobie i sobie samej że już niedługo to zrobię. Dzisiaj jest rozpoczęcie NP na yt o zbawienie własnej duszy. O 20.30 słyszałaś o tym. Jeśli odmawiam swoją Nowennę to czy mogę pr,ustąpić i do tej nowenny.

enia
enia
13.05.20 19:18
Reply to  Dorota

Wejdź na Fatimę,można zapalić taka świecę.
O takiej intencji w NP nie słyszałam. Można i dwie NP odmawiać jednocześnie.
Jest Nowenna do Najdroższej Krwi Jezusa ks.Amortha i pierwszą powinno odmówić się o zbawienie duszy.Ja mam wiele tych nowenn odmówionych za innych,za obce osoby co nawet nie wiedzą.

Dorota
Dorota
13.05.20 19:39
Reply to  enia

Jesteś cudownym człowiekiem. Dzisiaj bardzo mi doskwiera kręgosłup. Pisz do mnie gdy przypomnisz sobie coś co mi może pomóc. Dziekuje

enia
enia
13.05.20 19:51
Reply to  Dorota

Może Ci tylko pomóc Jezus i pomoże.
Mów do Pana, słyszy,słyszy,jest przy Tobie,obok Ciebie

enia
enia
13.05.20 19:53
Reply to  Dorota

Wczoraj pewna rzecz mi się zgubiła w kuchni,poprosiłam Anioła Stróża o pomoc,dziś ta rzecz była w zlewozmywaku

enia
enia
13.05.20 22:03
Reply to  Dorota

Dorota możesz także odmówić Nowennę do Krwi Jezusa ks.Amorha w intencji o uwolnienie, przerwanie konsekwencji grzechu…. tu wymienić, wyspowiadamy się to grzechu nie ma,ale konsekwencje ciągną się.Możesz zapytać się Kapłana przy spowiedzi

enia
enia
14.05.20 23:43
Reply to  Dorota

Odsłuchaj na YT Boża Moc 37

Dorota
Dorota
15.05.20 23:27
Reply to  enia

Enia nie mogę znaleźć Bozej Mocy 37 jest 36 A 37 nie mogę znaleźć.

enia
enia
16.05.20 04:20
Reply to  Dorota

Jest na yt, wpisz Prowadzi mnie Jezus 37
Jest świadectwo dla Ciebie, kobieta miała usunięty jeden jajnik, na drugim narośl,po modlitwach lekarz badał okazuje się,że ten jajnik który był usunięty JEST! a drugi zdrowy,żadnej narośli.
Pamiętaj w czwartki o 22-ej łącz się na żywo z Bożą Mocą,prowadzą Jacek z Robertem,modlą się.Wpisz intencję swoją .Wpisz Boży Pokój w zakładce Prośby. Nie zwlekaj ze spowiedzią, Kapłani spowiadają.

Dorota
Dorota
16.05.20 07:20
Reply to  enia

Enia ja chyba źle szukam. Bo nie znalazłam pod tym tytułem żadnego świadectwa. Są tylko same pieśni na yt. Czy chodzi o te pieśni. Mam się modlić słuchając tych pieśni.

Dorota
Dorota
16.05.20 08:31
Reply to  Dorota

Enia znalazłam już to świadectwo o którym mi piszesz. Ale powiem Ci że nie wiem co i jak mam zrobić żeby do nich dołączyć żeby mogli si za mnie modlić. Dzisiaj mnie tak potwornie boli kręgosłup i promieniuje do jajnika że z bólu nie mogę znaleźć sobie miejsca. Mi że dla tego nie widzę z bólu wszystkiego na klawiaturze telefonu.

enia
enia
16.05.20 08:46
Reply to  Dorota

Dorotko wpisz Boży Pokój i jest u góry zakładka Prośby, teraz napisz intencję i podaj swój telefon. Powinno byc zaraz odczytane,może zadzwonią.To dobrzy ludzie i miłe są Bogu ich modlitwy

enia
enia
16.05.20 10:40
Reply to  Dorota

Dorota powinnaś skontaktować się z lekarzem, jest sobota niedziela,jak cos by się złego działo dzwoń na szpital, to masz pomoc.
Modlitwa swoją drogą, wpisałaś intencję bedą się modlić. Sama mieszkasz, abyś z bólu nie omdlała

Dorota
Dorota
16.05.20 12:39
Reply to  enia

Enia ja dzisiaj przez ten ból mało kontaktuje. Znalazłam już ten Pokój Boży. Wysłałam intencje. Nie wiem tylko jak mogę im przekazać wyniki badań. Napisz mi proszę jak mogę się w czwartek połączyć O 22 z Boża Mocą żeby odsłuchać. Odsluchalam już jedną modlitwę którą była skierowana od Boga do mnie. Takie mam wrażenie. Dzisiaj zakonczylam modlitwę do sw Szarbela

enia
enia
16.05.20 13:27
Reply to  Dorota

Dorotko oni nie potrzebują Twoich wyników badań, tylko abyś w intencjach napisała co Cię boli,z czym problem. O wynikach badań pisałam,że zamieszczą tej kobiety, która została uzdrowiona.Mówią o tym w programie.
Mają konto na fb i będzie można się łączyć w czwartek.
Jak dasz radę mozesz odsłuchać inne odcinki.Bóg działa i uzdrawia.
Weź coś p/bólowego. Już pisałam,ze ten ból ofiaruj za dusze czyśćcowe.

Dorota
Dorota
16.05.20 14:23
Reply to  enia

To intencje dobra wysłałam. Nie wiem czy będę umiała ich odnaleźć w pracy. Bo mam II zmianę. I czy często muszę wysyłać ta intencje. I jak długo będą się za mnie modlili.

enia
enia
16.05.20 14:33
Reply to  Dorota

To później odsłuchasz. Podaje się adres maile może odpiszą.Mają z pewnością dużo intencji.

enia
enia
16.05.20 14:44
Reply to  Dorota

Czytaj Księga Izajasza 53/5,napisz na kartce i czytaj.
Księga Ezechiela 36/26

Dorota
Dorota
17.05.20 08:06
Reply to  enia

Enia czy adoptujac to dziecko nienarodzone trzeba najpierw pójść do spowiedzi? Mam namiary na ginekologa który przyjmuje. W następnym tygodniu muszę pójść. Bo teraz mam II zmianę. A ona przyjmuje po południu. Co do kręgosłupa mój lekarz nie przyjmuje. No a poza tym muszę mieć świeży rezonans. I nie mam jak go zrobic. Wszystko pozamykane

enia
enia
17.05.20 08:21
Reply to  Dorota

Dorota lepiej jest aby być u spowiedzi. Na co czekasz? Kapłani spowiadają już w konfesjonałach,dlaczego zwlekasz? Kartkę z grzechami zabierasz ze sobą,możesz wcześniej się umówić z Księdzem. Nie ma czego się bać,wstydzić. Nie ma takiego grzechu którego Ksiądz by nie słyszał. Odwagi! Kiedyś obca osoba mi się zwierzyła z problemów,dałam jej obrazek o.Pio i mówiłam aby rozmawiała z tym Świętym. Poleciłam jej aby weszła na stronę gdzie są zdjęcia archiwalne Świętego, jest Jego zdjęcie gdzie odmawia Różaniec,aby prosiła niech z nią odmawia. Co włączyła komputer czarny ekran, nie chciało nic działać, powiedziałam aby obrazek o.Pio położyła na laptopa i niech… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
17.05.20 12:07
Reply to  enia

Enia obiecuję Tobie i sobie że to zrobię może już w najbliższą niedzielę. Ja muszę wybrać kogoś kto mi pomoże przejsc przez ta spowiedź. Nie potraktuje mnie lekcewarzaco. Bo takie odniosłem wrażenie gdy rozmawiałam z naszym księdzem. Obiecuję że to zrobię. Dzięki że mnie tak w tym wspierasz

enia
enia
17.05.20 14:03
Reply to  Dorota

Dorota żaden Ksiądz nie traktuje spowiedzi lekceważąco. Tak dziwnie się wzbraniasz…poczekaj może jaką packę dostaniesz od o.Pio to będziesz miała doping. Poczytaj o Modlitwa o uwolnienie pięciu kluczy Neala Lozano, coś znajdziesz do siebie. O tej modlitwie mówi Twoja imienniczka na yt u Roberta „Dręczona przez złe duchy usłyszała Jezusa, który ją uwolnił i wylał miłość złamał przekleństwo magii”pod koniec odcinka. Też swoją ciekawą historię opowiada Henryk, jak spotkał się z Jezusem, najbardziej go zainteresowały buty Jezusa kowbojki, Jezus powiedział ,ze jeździ na białym koniu. Jest to w odcinku na yt „Śmierć kliniczna widział niebo Jezusa Maryję i diabła. Życie… Czytaj więcej »

enia
enia
17.05.20 15:37
Reply to  Dorota

yt
„Widzi Jezusa i Aniołów, Aneta autorka książki o przebaczeniu – świadectwo spotkania Jezusa”

enia
enia
16.05.20 08:35
Reply to  Dorota

Dorotko Jacek mówi o tym świadectwie, będą mieli dokumenty od lekarza zamieszczą.Odsłuchaj ten odcinek, też są modlitwy,pieśni, to ok 2godzin, podziel sobie na raty i słuchaj, a 21-go łącz się o 22-ej,jak czas Ci pozwoli

Dorota
Dorota
18.05.20 06:25
Reply to  enia

Wczoraj rozmawiałam z kuzynka którą należy to jakiegoś kółka religijnego, czy poleciła by mi jakiegoś księdza który by mnie przeprowadził przez ta spowiedź. Stwierdziła że one wszystkie twierdza że jest tylko jeden u nich ksiądz który jakoś tak inaczej podchodzi do tematu. I ma co zapytać jak mogę się z nim umówić na ta spowiedź. Tak więc zrobiłem już poczynania. I odbędą ta spowiedź. Idąc na II zmianę nie bardzo mam jak przygotować się duchowo do tej spowiedzi ale mam wszystko zapisane na kartce . Więc myślę że dam rade

Dorota
Dorota
19.05.20 22:53
Reply to  Dorota

Enia jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to już niedługo napiszę że odbyłem spowiedź. Będę musiała się duchowo do niej przez te kilka dni przygotować. Bo kartkę już mam.

enia
enia
19.05.20 23:16
Reply to  Dorota

Na żywo teraz na yt
Spotkanie Jezusa i uzdrowienie języka. Uzdrowiony z przeklinania! świadectwo mocy Bożej i modlitwa

enia
enia
20.05.20 00:59
Reply to  Dorota

Ten odcinek odsłuchaj,dla Ciebie

Dorota
Dorota
20.05.20 10:09
Reply to  enia

Enia umówiona jestem na niedzielę z księdzem na spowiedź. Wprawdzie muszę dojechać do niego 25 km. Myślę że z Boża pomocą mi się to uda. Zaczęłam słuchać to świadectwo ale zostawiłam żeby wysłuchać w pracy. Enia błagam Cię módl się za mnie bo człowiek którego potrąciłam zaczyna mi bruzdzic. Chce wyciągnąć ode mnie pieniądze A ja ledwo wie że koniec z końcem. Nie stać mnie ma adwokata. A z urzędu adwokaci nie wiem czy przyjmują. Enia tylko Bóg mi może pomóc. Błagam módl się za mnie

enia
enia
20.05.20 10:36
Reply to  Dorota

Tak,pomodlę się.
Zorientuj się o poradach prawnych u siebie,są bezpłatnie, adwokaci kasują bardzo, dasz sobie sama radę ale musisz być podszkolona.
Poproś św.Józefa,ten Święty potrafi wszystko,to Tata Najwyższego Sędziego i warto z nim trzymać.Z Jezusem dasz radę, a tą spowiedź ofiaruj o dobre załatwienie sprawy z tym człowiekiem

Dorota
Dorota
20.05.20 22:44
Reply to  enia

Enia nie wiem jak to wytłumaczyć jestem już zla sama na siebie. Bo dzisiaj miałem przeprawę z tym gościem którego potrąciłam. Facet chce mnie naciągnąć na 2000 zł. Powiem Ci że w nerwach i w tym zalu gdy opowiadalam koleżanka w pracy. Rozplakalam się i po raz pierwszy powiedziałem coś takiego że żałuję że się za tego skr… modlilam. Wiesz co jest najgorsze zrobiło mi się głupio ale nie potrafię żałować że tak powiedziałem. Chociaż później w myślach powiedziałem że w imię Jezusa wybaczam mu. To nie czuje skruchy. Już chyba za bardzo życie mnie tłucze. Na sobotę zapisałam się… Czytaj więcej »

enia
enia
21.05.20 04:55
Reply to  Dorota

Masz panować nad emocjami,masz błogosławić tego człowieka,modlić się za niego także. Wiem,ze chce się powiedzieć drugiemu,ale o problemach mów jak najmniej.Pisałaś,ze masz tego policjanta przychylnego, jak już jego możesz się poradzić. Pilnuj się też co mówisz,jak rozmawiasz z tym potrąconym, bo może Cię nagrywać,bądź miła, życz mu powrotu do zdrowia. Dorota a nie wyłożył Ci się pod samochód? bo są tacy, że tak zarabiają.

Dorota
Dorota
21.05.20 12:08
Reply to  enia

Nie Enia ja mu delikatnie zajechalam droge. Ale on tez nie jest bez winy bo jechal rowerem elektrycznym i miał dość duża prędkość. On jest sąsiadem mojego kolegi z pracy. Ponoć to stery cwaniak. Ja mam zdjęcia roweru po wypadku pokazywała je mechaników i i on też twierdzi że nic tam takiego nie ma. Tylko on gdzieś rozwalił teraz ten rower i dla tego chce mnie wykorzystać. Dzwonił Dzisiaj do mnie powiedziałam mu że nie dostanie ani grosza bo nie mam pieniędzy. A ja płacę OC po to żeby w takiej sytuacji on mógł korzystać. Ale on się bój że… Czytaj więcej »

enia
enia
21.05.20 13:00
Reply to  Dorota

Ułozy się,ułoży, odmawiaj rózaniec.Matka Boża będzie wszystko układać

Dorota
Dorota
21.05.20 18:57
Reply to  enia

Enia jeśli się pomyliłam i odmowilam część chwalebna A później pr,ypomnialo mi się pod koniec odmawiania że nie odmówiła bolesnej. To Bedzie się liczyło gdy je zamienię miejscami

enia
enia
21.05.20 19:21
Reply to  Dorota

Liczy się,liczy

enia
enia
21.05.20 21:11
Reply to  Dorota

jak masz możliwość łącz się na yt Boża Moc 38, jest dziś na żywo od 22-ej

Dorota
Dorota
22.05.20 09:23
Reply to  enia

Enia włączyłem ta Boża moc gdy wrocilam z pracy. Po pewnym czasie zaczęły być zakłócenia na laczach . A gdy zaczęto od powtórki zasnęła. Może D,isiaj sobie odsłuchaj. Czy zawsze w czwartki jest na żywo ten program.

enia
enia
22.05.20 10:36
Reply to  Dorota

Tak w czwartki na żywo

Dorota
Dorota
22.05.20 11:23
Reply to  enia

Enia powiedz mi jeszcze. W jaki sposób mogę szukać innych tego typu programów. Tak jak to świadectwo o upieczeniu języka. Chciała bym móc słuchać je na żywo. Jak Ty je znajdujesz,. Czy tylko w czwartki. Może można włączyć jakieś powiadomienie żebym wiedziała kiedy coś takiego mogę słuchać. Podpowiedź mi. Wiesz jak nigdy czuje taki spokój przed spowiedzi i nie mogę się już doczekać. Aż się boję żeby nic nie stanęło na przeszkodzie. Dobrze mnie do niej przygotowalas. Jeśli to nie kłopot to pomódl się za mnie o dobra spowiedź. Ja to robię ale wsparcie się przyda. Dzięki.

enia
enia
22.05.20 14:20
Reply to  Dorota

Taki jeden na tydzień Ci wystarczy,zawsze możesz odsłuchać na następny dzień lub później.
Nic nie stanie na przeszkodzie, spowiedź odbędziesz.
Pomodlę się

enia
enia
22.05.20 15:10
Reply to  Dorota

Gdzie to świadectwo jest o upieczeniu języka? nie kojarzę

Dorota
Dorota
22.05.20 18:16
Reply to  enia

Chodziło mi o uleczeniu języka. To co Ty mi polecilas

enia
enia
22.05.20 19:11
Reply to  Dorota

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie odbędzie się 24 i 25 maja 2020 roku.
MIEJSCE: TYLKO ONLINE (na kanale Mocni w Duchu – Jezuici TV)
KIEDY: 24 maja od 17.00; 25 maja od 18.30.

Dorota
Dorota
24.05.20 18:57
Reply to  enia

Enia zaczynają mi się schody. Zawalił mi samochód właśnie dzisiaj. A o 20 mam spowied,

Dorota
Dorota
24.05.20 19:11
Reply to  Dorota

Chciałam napisać że nawalil. Mi samochód. Ginekolog u którego byłam stwierd,ił że mam miesniaki. Muszę skonsultować z jeszcze jednym lekarz,em żeby się upewnić który ma rację.

Dorota
Dorota
28.05.20 15:43
Reply to  enia

Eniu nie mogę się z Tobą skontaktować. Nie wiem co się dzieje

enia
enia
28.05.20 21:05
Reply to  Dorota

Mam nadzieję,że jesteś po spowiedzi.Dziś jest spotkanie na yt Boża Moc

Dorota
Dorota
29.05.20 18:02
Reply to  enia

Enia coś mi przeszkadza nawiązać z Tobą kontakt. Pisałam już 3 razy do Ciebie że jestem po spowiedzi ale nie była przeprowadzona w kościele i chyba dla tego nie czuje że ja odbylam. Wyznalam wszystko ale coś jest nie tak bo nie czuje ulgi. Gdy naprawie auto pojadę jeszcze do tego księdza. A teraz mam jeszcze inne kłopoty. Mam już coraz mniej siły na to wszystko. Ledwo wiąze koniec z końcem. Poradz mi jaka mam jeszcze modlitwę odmawiac żeby to wszystko ustapilo żeby w końcu los się do mnie uśmiechnął.

enia
enia
29.05.20 18:38
Reply to  Dorota

Zawsze spowiedź najważniejsza. Msza św z przyjęciem Jezusa, Droga Krzyżowa,Różaniec.

Ja tu kilka razy zamieszczałam wpis z ksiażki ks.Amortha o nowennie do Najdroższej Krwi Jezusa. Intencja o uwolnienie z przekleństw,złorzeczeń…wymienić tego jak najwięcej. Jest dobrze też za przodków modlić się. Z Kapłanem porozmawiaj,najlepiej Ci doradzi. Modlić sie za dusze czyśćcowe.Podstawa przebaczyć wszystko wszystkim i sobie.

Wszystko wymaga czasu.

A teraz ogólnie to szatan bardzo szaleje… zamówiłam tuzin białych róż dla Matki Bożej do kościoła, kwiaciarnia dostarczyła,były tylko jeden dzień i ktoś ukradł razem z wazonem. Są tacy „odważni” co z kościołów,z cmentarzy kradną. Tak się zastanawiam,jak taki gość może spać

Dorota
Dorota
29.05.20 19:01
Reply to  enia

Enia wczoraj nie znalazłam Mocy Bozej żeby uczestniczyć. Powiedz jak mogę znaleźć. Jaki nosi tytuł. Bo ciągle mi wchodziła ta z przed tygodnia. Co do spowiedzi to później ksiądz modlił się nade mną. Ale gdy by to było e kościele to na pewno bym to przeżyła inaczej. Dużo ze mną rozmawial. Rozplakalam do dopiero gdy się modlił nade mną. Bardzo dobry spowiednik. Eniu kiedyś przed przypadek trafiłam na pewna modlitwę. Nie zapisałem jej sobie. Może coś wiesz na jej temat. Tam się modli za każdego za Dzieci jeśli były poczęte i niechciane za krzywdy wyrzadzone innym. Za dzievi bylo cos… Czytaj więcej »

enia
enia
29.05.20 19:25
Reply to  Dorota

Może to chodzi o Krucjatę Eucharystyczną.

Dorota chyba nie było wczoraj odcinka Mocy Bożej

enia
enia
29.05.20 20:21
Reply to  Dorota

yt

Jezus uwolnił od nękania diabła. Widziała demony przez okultyzm i ustawienia rodzinne Hellingera

Dorota
Dorota
31.05.20 18:25
Reply to  enia

Eniu po spowiedzi rozmawiałam z księdzem dłuższy czas. On mi powiedział że są msze z egzorcyzmami. Ale on osobiście tego nie poleca bo ludzie słabi psychicznie po czymś takim często fiksuja i ładują w psychiatrykach. Co do moich chorób to lekarz wykrył mięśniaki. Muszę to skonsultować z jeszcze jednym lekarzem. Chociaż muszę przyznać że już nie czuje bólu w tym miejscu. Co do kręgosłupa to odczuwam go ale już nie tak potwornie jak do tej pory. Ale przybywa nowych problemów finansowych. Już nie mam siły na to wszystko. Ostatnio oddałam auto do naprawy stało 2 dni u mechanika i oddał… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
02.06.20 22:56
Reply to  enia

Eniu już dłuższy czas nie mamy kontaktu A ja nadal Cię potrzebuje. Powiem Ci że coś się wydarzyło. Adoptowalam duchowo dzieciątko nienarodzone. Modlę się tak jak mi wskazuje. I od jakiegoś czasu nie odczuwam zupełnie bólu jajnika. Muszę jeszcze to potwierdzić u jeszcze jednego lekarza. Powoli zaczynam się lepiej czuć. Ale moim największym problemem jest moje małżeństwo. Tak bardzo pragnę pogodzić się z mężem i wrócić do domu. Eniu jest mi już wstyd prosić Cię o kolejna pomoc. A leci bardzo Cię proszę pomódl się za mnie w tej intencji. Pisze i dzwonię do męża ale on nie odpowiada. Nie… Czytaj więcej »

Agga 2
Agga 2
03.06.20 12:58
Reply to  Dorota

Będę dziś w Krakowie w Łagiewnikach. Pomodlę się za Ciebie.

Dorota
Dorota
05.06.20 18:41
Reply to  Agga 2

Agga Bóg zapłać. Niech Cię Matuchna ma w swojej opiece

enia
enia
03.06.20 20:11
Reply to  Dorota

na yt
Boża Moc#5 Uwolnienie w Imieniu JEZUSA – świadectwa, modlitwa za widzów o uzdrowienie i uwolnienie

enia
enia
04.06.20 05:53
Reply to  Dorota

Jak najczęściej do Komunii św przystępuj, wszystko się ułoży.
Swojego Anioła stróża wysyłaj do Anioła stróża męża, Oni się doskonale dogadują. Miej choć trochę ufność w modlitwie.Matka Boża obiecuje łaski co do NP,to mocna modlitwa. Na kolędzie Ksiądz potwierdził,modlić się NP.Mocna petarda co leci do Nieba.
Pisałam czytaj Pismo św o nierozerwalności małżeńskiej, Pieśń nad Pieśniami. Pamiętaj, że zły nie lubi ludzi radosnych.Odsłuchaj Boża Moc 5.
Szczęść Boże!

Dorota
Dorota
04.06.20 07:37
Reply to  enia

Eniu zaglądaj tu czasami bo mimo że mnie już tak dużo nauczyłaś to jeszcze mam jakieś wątpliwości. Jestem jak dziecko we mgle. W niedzielę miałam dziwny przypadek. Poszłam dokomuni. Po powrocie zrobiłam obiad. No i tak sobie siedzę i szukam różnych znaczy w Internecie. Szukam Mocy Bozej i trafiłam na jakiegoś księdza który opowiadał. Ze do pewnego faceta zapukal diabel. Facet mu otworzyl ten go pobil i uciekl. Zapukal Jezus . Gdy ten otworzyl drzwi Jezus pyta co mu sie stalo. Ten opowiada więc Jezus mówi pozwól mi zamieszkać w twoim domu to nic złego Cię nie spotka. Ja to… Czytaj więcej »

enia
enia
04.06.20 10:01
Reply to  Dorota

Ha ha , wybieraj zawsze Jezusa. Taki przypadki będą się zdarzać. Doskonale poznasz co, kto jest od Jezusa. Nooo czarny będzie miał podchody,bo nie lubi jak traci zdobycz. Dziękować, że mieszkamy w Polsce,gdzie mamy wspaniałych,odważnych Kapłanów, siedzą w konfesjonałach,podają Komunię do ust.U nas ogólnie to super,dużo kościołów, wiele Mszy sw o różnym czasie,zawsze można sobie dopasować.Ta nasza św.Faustyna dba o nasz kraj,tu na ziemi była bystra a teraz to wszystko może bo jest obok Jezusa. Obecnie mamy w kraju O.Łukasza, jest szczególnie wybrany,chyba tak mogę pisać, ma dar bilokacji,jego modlitwy są miłe Bogu, oj zaczną zjeżdżać się wierni z innych… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
04.06.20 23:03
Reply to  enia

Eniu o oivu Łukaszu nie słyszałam. Napisz mi coś więcej o nim. Dokąd tak do niego zjeżdżają ludzie. Wrócę jeszcze do mojej spowiedzi. Ja się jej nie bałam ani też nie wstydzilam tylko szukałam dobrego spowiednika i jestem zadowolona naprawdę dobrze mnie przeprowadził przez spowiedź. No i kazał mi pójść w niedzielę do komunii. Co uczyniłem A pozniej było to wydarzenie właśnie w niedzielę.

enia
enia
05.06.20 02:30
Reply to  Dorota

O.Łukasz Prausa , poczytaj na necie

enia
enia
06.06.20 20:33
Reply to  Dorota

Pamiętam,pamiętam o modlitwie za Ciebie

Dorota
Dorota
11.06.20 14:01
Reply to  enia

Och Eniu zły nie odpuszcza ciągle rzuca mi kłody pod nogi. Borykam się z tym robić modlę się tak jak mnie nauczyłaś. W sobotę planuje pukać znów do spowiedzi. A tu auto coraz bardziej mi się psuje. Może góra pomoże i W końcu wskaże mi drogę do dobrego mechanika żebym mogła częściej jeździć do spowiedzi i kościoła. Gdy jedno ustąpi to drugie się doczepi. Już mi ręce opadają. Mam coraz mniej siły na walkę z tym wszystkim. No i jeszcze tą sprawą z potrącenie ma się odbyć. Prokurator tak to opisał że cała winę zawalił na mnie bardzo mnie pogrążając.… Czytaj więcej »

enia
enia
12.06.20 09:58
Reply to  Dorota

Uzdrowienie międzypokoleniowe” o.DeGrandis.
Kup sobie tą książeczkę,taniej w antykwariacie,używaną na allegro, popatrz gdzie taniej. Pomocna Ci będzie

Dorota
Dorota
12.06.20 14:29
Reply to  enia

Ksiądz przy spowiedzi też coś mi wspomniał na ten temat tylko zapomniałam. Ale jak zwykle mogę liczyć na Ciebie. Dzięki. Ciągle się zastanawiam kiedy wyjdę z tego wszystkiego. kiedy mój los się odmieni. Wiem że lud,ie mają dużo gorzej niż ja i się nie załamuje. A ja często czuje się bezsilna. NP daje mi siły ale problemy nadal są. Wiem że Bóg dał mi Ciebie nie od tak. Muszę przyznać że przeprowadźilas mnie przez batalje. Gdy bys do mnie nie napisala juz dawno bym sie zalamala. A tak dziekuje bogu ze jestes. I prosze go o dalsza madrosc dla Ciebie… Czytaj więcej »

enia
enia
12.06.20 15:48
Reply to  Dorota

Pamiętaj inni nam na tyle pomogą na ile dopuści Bóg. Masz być silna, proś o prowadzenie Ducha św, niech Ci wskazuje kierunek.Dasz sobie radę.
Właśnie mi zmarła bliska znajoma,dziś był pogrzeb i nie mogłam być na pogrzebie. Choć była z innego wyznania zamówię za jej duszę Msze sw w naszym kościele. Jak to kruche jest życie,człowiek jest i za chwilę go nie ma. U nas obecnie na tablicach nie mieszczą się klepsydry. Tak ludzie umierają,na koronowirusa też.
Trzymaj się zdrowo.

Dorota
Dorota
12.06.20 18:48
Reply to  enia

Jest ni bardzo przykro z tego powodu i bardzo Ci współczuję. Uważaj na siebie i zaglądaj tu . Bo choć tak dużo mi przekazalas to jeszcze czuje że nie do końca jestem silna żeby przeciwstawić się złu. Jeszcze będę Cię potrzebowała czasami. Planowałam jutro pojechać do spowiedzi. Ale dzisiaj oddałam auto do naprawy. A busy jutro u nas nie kursują. Bardzo żałuję bo jutro jest u nas odpust. Ale spowiedź i tak odbędą. Bo ciągle mam na myśli to co mi przekazała. I nie zniwecze tych drogocennych rad. Dbaj o siebie bo jesteś nam potrzebna. Twoja mądrość i doświadczenie. I… Czytaj więcej »

enia
enia
14.06.20 13:21
Reply to  Dorota

na yt odsłuchaj: ks.Piotr Glas – duchowe zerwanie z przeszłością

Dorota
Dorota
14.06.20 18:07
Reply to  enia

Eniu właśnie to Dzisiaj słuchałam. Chyba teoretycznie mnie przyciągała do tej modlitwy. Eniu nie wiem czemu tak bardzo ciężko jest mi odmawiac NP. Odmawiam ja już drugą w tej samej i intencji. Ale tak ciężko jak teraz jeszcze mi nigdy nie było. Odmawiam za pojednanie z mężem i brak mi słów jak strasznie ciężko mi się odmawia. Myślisz że gdy bym pomodlilam się do sw Szarbela w tej intencji dodatkowo to była bym bardziej wysłuchała czy może do kogoś innego? Bo już nie wiem kto mnie jeszcze może wysłuchać. Napisałaś kiedyś żeby bombardowac niebo. Miałaś na myśli tylko NP czy… Czytaj więcej »

enia
enia
14.06.20 18:48
Reply to  Dorota

No i tą wątpliwość zły Ci zasiewa, te myśli odcinaj zaraz mieczem Ducha św.Oddajesz problem Matce Bożej,prosisz Ją o pomoc,jesteś w najlepszych rękach.
Nowenna do Krwi Jezusa porusza Serce Ojca, Nowenna do Opatrzności Bożej.
Pytaj się Ducha św,jakie jeszcze modlitwy i niech Cię prowadzi.
Jak Gemmie Galgani Jezus odmówił to załatwiła sprawę u Matki Bożej.Jest na yt świadectwo Henryka z serii „Prowadzi mnie Jezus”,będąc juz po drugiej stronie,powrót załatwiła Matka Boża u Ojca, sam Jezus się nawet nie zgadzał,że dość już nagrzeszył. Św.Faustyna nie poddawała się, pisze ze dopiero jej Terenia pomogła.Masz od kogo się uczyć.
Głowa do góry.
Powodzenia!

enia
enia
14.06.20 21:34
Reply to  Dorota

Poczytaj o modlitwie „Koronka do Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie”
Jest adoracja online np w Niepokalanowie, proś Jezusa tą Koronką.
Ja mam obrazek Cząstka Ciała Pańskiego z Sokółki, tam poświęcony i otarty o Ciało Pańskie.
Modlitwa najważniejsza, ale jeśli byś chciała napisz to Ci przyślą,popros aby poświęcony był i otarty o Cząstkę Ciała Pańskiego. Siostry są bardzo uczynne,przyślą Ci.

Dorota
Dorota
14.06.20 22:02
Reply to  enia

Nie bardzo wiem gdzie mam napisać żeby mi przysłali ten obrazek. Do Sokolki czy do Niepokalanowa. A bardzo bym chciała mieć taki obrazek. Nie mam komputera w telefonie jest mi ciężko szukać co kolwiek bo zaraz siada mi bateria. Napisz ni proszę jak mogę zamówić sobie taki obrazek. Dziękuję Ci z całego serca.

enia
enia
14.06.20 22:42
Reply to  Dorota

Sokółka, Kościół św.Antoniego,ten obrazek.
Jest dobrze czasem wejść na adorację i pogadać sobie z Panem…. Niepokalanów, w Łagiewnikach

enia
enia
17.06.20 07:11
Reply to  Dorota

Dorota nie czekaj na obrazek, a odmawiaj tą modlitwę przed spaniem.Pan da Ci poznać Swoją obecność. Pamiętaj napisz nam o tym

Dorota
Dorota
17.06.20 09:40
Reply to  enia

Eniu do dwóch dni modlę się do ducha sw i do Michała Archaniola. Przed NP proszę ich o pomoc w modlitwie żeby ta modlitwa nie była mi ciężką i nurzaca. I powiem Ci że idzie mi lekko. A dzisiaj rozplakalam całą NP. Nie wiem skąd płytę lez było we mnie. Te koronkę odmowie sobie w pracy. Włączę yt i założę słuchawki. Wtedy praca mi lepiej idzie. Płakałam przez całą modlitwę A teraz strasznie boli mnie głowa. Nie wiem jak to wytrzymam. Eniu 29 lipca mam sprawę o to potrącenie. Jeśli będziesz mogła proszę Cię pomódl się za mnie tego dnia.… Czytaj więcej »

enia
enia
17.06.20 10:49
Reply to  Dorota

Płacz oczyszcza,minie i ból głowy. Matka Boża przejmuje obszary Twojego życia i zło musi uciekać…czasem hałasu narobi.
Oczywiście ze sie pomodlę,zapisałam w kalendarzu

Dorota
Dorota
17.06.20 23:22
Reply to  enia

Jesteś kochana. Jutro mam bardzo ciężka pracę jak na mój kręgosłup. Koleżanka zabiera mnie na zrywanie fasoli. Muszę to jakoś wytrzymać bo potrzebuje pieniedzy A tylko tam mogę sobie dorobić w tym kryzysie. W pracy pozabierali nam wszystkie dodatki i premie. Więc cienko z kasą. Myślę że Matka Boża mi pomoże i wytrwam. Pół apteki tabletek przygotowałam. Może wytrzymam. A jeśli nie to więcej nie pójdę. Jestem dobrej myśli. Dzisiaj dużo płakałam miałam bardzo ciężko dzień. Ale radość mi sprawiła twoją wiadomość. Dzięki Tobie czuje że ktoś opiekuje się mną. Za co Bogu bardzo dziękuję. No i Tobie. Ale ze… Czytaj więcej »

kocham
kocham
18.06.20 00:31
Reply to  Dorota

Dorota, czy możesz się do mnie odezwać na natalia_atalia@onet.pl?

Dorota
Dorota
18.06.20 15:06
Reply to  kocham

Ok gdy wrócę do domu

Dorota
Dorota
19.06.20 19:19
Reply to  enia

Eniu czy ten e-mail był od Ciebie do mnie. Bo odpisałam i nie dostałam żadnej odpowiedzi. A tyle się znów wydarzyło że naprawdę z sił opadam. Eniu modlę się ale mam coraz trudniej. Coraz to nowe problemy. Nie wiem jak ja to wytrzymam.

enia
enia
19.06.20 19:32
Reply to  Dorota

Nie, to nie ja .Ja mam jeden nick.Zawsze bądź ostrożna na nowe znajomości. Pamiętaj,że szczerym tylko bądź przy konfesjonale.
Środek Pisma św to Psalm 118/8

Dorota
Dorota
19.06.20 20:47
Reply to  enia

Eniu A czytałaś to co ktoś do mnie wysłał. Bo teraz to się przerazilam. Niepotrzebnie odpisałam. Dobrze że mi napisałaś. Jak myślisz kto się przyczepil

Dorota
Dorota
19.06.20 20:54
Reply to  enia

Eniu ja nie bard,o umiem poslugiwac sie pismem sw. Powiedz mi jak mam szukac tego psalmu. Mam ewangelię f,wieje apostolskie listy A nie wiem gdzie są psalmy

enia
enia
20.06.20 00:38
Reply to  Dorota

Popatrz na spis treści.Psalmy są tak po środku Pisma św. Zawsze możesz wpisać w google i masz. Dobrze,że już masz Pismo św, to list od Boga. W moim Piśmie św zaczynają się od str 574. Jak kupiłam Dzienniczek św.Faustyny,w domu zaraz wzięłam i na spis treści popatrzyłam, czytam Moje przygotowanie do Komunii Św,tak zaraz pomyślałam jak ta święta się przygotowywała do Komunii sw i niespodzianka.Tej części nie było. Księgarnia wymieniła mi na drugi egzemplarz. Jak ten szatan nie cierpi Miłosierdzia Bożego,chociaż takie utrudnienia zafundował. Odmawiasz Różaniec i nie masz się czego lękać.Najwyżej adres maila zmienisz. Odmawiasz Różaniec zły nie lubi… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
20.06.20 08:06
Reply to  enia

Szkoda że nie możemy porozmawiać na innym forum o moich problemach. Gdy bym Ci opowiedziała co się teraz przyplatalo to sama nie mogła byś uwierzyć że ktoś może coś takiego zrobić za moje trudy i starania. Coraz bardziej brakuje mi sił. A ma z jest tak bardzo nie ugiety że zaczynam coraz bardziej wątpić i się poddawać. Gdy się coś troszke wyklaruje to później tak mi przyłoży inne zmartwienie że ręce opadają. Wiem że ludzie mają o wiele gorzej niż ja. Ale teraz mam problem kolejny że naprawdę zaczyna mi brakować sił. Już nawet koleżanki w pracy mówią że naprawdę… Czytaj więcej »

enia
enia
20.06.20 08:22
Reply to  Dorota

Po to jest to forum,aby się i wygadać. Całe życie przebaczamy,całe życie się nawracamy. Przy modlitwie nie musisz klęczeć,możesz siedzieć.Jesteś świeżo po operacjach, to zrozumiałe.
Siłę czerp od Jezusa i Jego Matki. Poproś wzmocnij mnie Panie,do Maryi bądź mi teraz Mamą,otocz mnie płaszczem Swojej Miłości.
Czytaj Pismo Św. Książki kupować używane, sa tańsze.
27-go o 12-ej będzie Msza sw z modlitwą o uwolnienie, uzdrowienie z o.Łukaszem. Teraz sprawdziłam, jak będziesz miała wolne to łącz się.

enia
enia
20.06.20 09:58
Reply to  Dorota

Dorota problemy oddawaj Jezusowi, jak najmniej mów o problemach…bo one rosną .To tak jak byś kolekcjonowała np znaczki,więcej i więcej. Bądź ostrożna nawet przy bliskich koleżankach. Poradzisz sobie. Różaniec to szczególna modlitwa,jest przeogromne wstawiennictwo Matki Przenajświętszej. Nowenną ks.Amortha proś o uwolnienie Cię z przekleństw,złorzeczeń….wymieniaj tego jak najwięcej.Już o tym na forum pisałam wielokrotnie. To jest ważne. Żyj w przyjaźni z duszami czyśćcowymi, módl się za nie,będą Cię chronić i pomagać.Dopiero po drugiej stronie się dowiesz ile Ci pomogły. Umysł,myśli zapełniaj jak najczęściej słowem Jezus. Zło będzie odchodzić,odpuszczać. Po prostu nie daj się. zły duch jest wredny,mściwy,głupi i tak przegra.Jezus już… Czytaj więcej »

enia
enia
20.06.20 10:31
Reply to  Dorota

Wejdź na Centrum Pomocników Mariańskich,po prawej stronie jest zakładka nowenna i wpisz swoje intencje.Od 22-go będą odprawiane Msze św

Dorota
Dorota
20.06.20 12:20
Reply to  enia

Eniu nie masz pojęcia ile znaczą dla mnie Twoje słowa. Jak bardzo mi pomagają. Dzisiejszy dzień cały przeplacze ale Twoje słowa bardzo mnie budują. Nie wiem jak zdołamy Ci się odwdzięczyć. Wiesz mojej siostry syn pomaga mi bardzo dużo. To jest człowiek anioł. Ma dwie dziewczynki i adoptował z żoną chłopca. Powiem Ci że najbardziej mogę na nich liczyć chociaż kiedyś ich wykorzystałam do swoich igraszek. Czego teraz tak bardzo żałuję. Ale to są cudowni ludzie. Mam wielu ludzi którzy mi bardzo dużo pomagają. Mam siostry które bardzo mi pomogly w trudnych chwilach. Ale tak jak Ty mną pokierowalas to… Czytaj więcej »

enia
enia
20.06.20 12:26
Reply to  Dorota

Jezus i Maryja przeprowadzają Cię przez całą batalie,nie ja

Dorota
Dorota
20.06.20 12:36
Reply to  enia

Eniu napisałam do Ciebie nie wciskając publikacji. Napisz czy tamten e-mail doszedł bez publikacji. Bo szukam formy żeby z Tobą pogadać ni na forum

enia
enia
20.06.20 13:01
Reply to  Dorota

Przeczytałam te wpisy, co sa umieszczone na forum,sprawdź.Musi być „opublikuj” aby wpis się ukazał

Dorota
Dorota
20.06.20 16:28
Reply to  enia

Tak te wszystkie są bo wciskamy opublikuj A jeden wysłałam bez publikacji. Wciskamy tylko powiadomienie. I ja go u siebie nie mam na publikacji. A jeśli jest u Ciebie to znaczy że nie jest na forum. Jutro postaram się sprawdzić u kuzynki czy u niej też jest. Jeśli jest u Ciebie A u niej nie będzie to będzie znaczyło że możemy się tak kontaktować. Gdy goi napisałam i wysłałam wciskamy loterie D. W prawym górnym rogu. I u mnie tego wpisu nie ma. Jutro napiszę czy jest na forum ja mam jeden wpis. A po tym jak Ty mi wysłałaś… Czytaj więcej »

enia
enia
21.06.20 12:57
Reply to  Dorota

Na yt odsłuchaj o.Michała „Komentarz do Ewangelii ” na 20.06.2020 i 21.06.2020 , to dla Ciebie.Zapisz się i będziesz codziennie otrzymywać na maila

Dorota
Dorota
26.06.20 18:41
Reply to  enia

Dawno nie pisałam bo ciężko pracowałam przez 4 dni. Po powrocie do domu nie miałam siły na nic. Co do tych komentarzy do Ewangelii zapisałam się ale nic ni nie przychodzi. A zły ciągle nie odpuszcza. A ja jestem taka zmęczona że tracę nadzieję na wysłuchanie mnie przez górę. Ciągle coś już sił mi brakuje. Juz nie wiem do kogo mam sie modlic zeby mnie wysluchano.

enia
enia
26.06.20 19:10
Reply to  Dorota

Jutro jest o 12-ej Msza św z o.Łukaszem, będziesz w domu łącz się.Nie poddawaj się,te złe myśli odpędzaj. Jak najczęściej uczestnicz we Mszy sw i przyjmuj Jezusa

Dorota
Dorota
26.06.20 21:56
Reply to  enia

Czycz wystarczy ze jutro przed 12 wpisze w syszukiwarke msza z o Łukaszem i mi wyskoczy. Czy w inny sposób mam szukać. Ciągle coś mi przeszkadza napisać do Ciebie. Albo się coś zacina albo litery inne wyskakują albo się kasuje to co napisałam ciągle coś. Mam nadzieję że teraz nic nie przeszkodzi

enia
enia
26.06.20 22:09
Reply to  Dorota

Wpisz Przystań Duchowa na żywo , są na fb.
Takze czytaj modlitwy ks.Closa „Uwolnienie z mocy złego ducha” jest pdf

Dorota
Dorota
27.06.20 07:34
Reply to  enia

Eniu wczoraj zasnelam przed Twoja wiadomoscia a dzisiaj wpisalam sobie tak jak mi polecilas wszystko znalazlam oprucz powiafomienia ze to dzisiaj o 12 jest msza. Obawiam sie ze nie znajde . Mam jeszcze jadno pytanie. Odmawiam jeszcze tajemnice szczescia. A wczoraj byłam taka padnięty że nie odmówiła czy muszę tak jak w Pompejanskiej odmawiac od nowa

enia
enia
27.06.20 07:45
Reply to  Dorota

Przeproś Jezusa i teraz odmów, a po południu za dzisiejszy dzień odmówisz. Znajdziesz ,na fb pisze że dziś, porób sobie i abyś miała wolne od 12-ej. Przez internet Pan działa, szczególnie są miłe Bogu modlitwy o.Łukasza. Jakiś czas temu rozmawiałam przez telefon z osobą co przeszła do jehowych, zapytam się jej czy zdaje sobie sprawę,że podpisała cyrograf z szatanem będąc u jehowych. O no to usłyszałam,ze ja mam podpisany cyrograf że jestem katoliczką,powiedziałam jej że Bóg tak Polskę wyróżnił ,ze mamy wiele wspaniałych kapłanów.Jest o.Łukasz ma dar bilokacji ,jak kiedyś o.Pio. Ta osoba sie wściekła jak powiedziałam o o.Pio,odpowiedziała że… Czytaj więcej »

Dorota
Dorota
27.06.20 08:47
Reply to  enia

Eniu A wieś, może jak mogła bym się skontaktować z o Łukaszem. Wiesz do Łodzi mam 150 km. Mogła bym dojechać. Ale nie wiem czy nie pojadę na darmo. A gdy bym się umówiłam to miała bym większe szanse. Jeśli wiesz jak mogła bym do niego tort,eć to daj znać. A teraz się pomodle tak jak radzisz

enia
enia
27.06.20 08:52
Reply to  Dorota

Na ich stronie jest kontakt, mają też podany telefon.Tylko obawiam się że do nich puka wiele wiernych. Ale próbuj

enia
enia
27.06.20 11:57
Reply to  Dorota

Dzis w nocy była u nas burza,waliły pioruny,odmówiłam Egzorcyzm św.Antoniego i wszystko ucichło,jakby zostało odsunięte od nas.Dalsza spokojna noc.

Dorota
Dorota
27.06.20 15:47
Reply to  enia

W domu po moich rodzicach wisi obrazek sw Agaty. Ona od ognia broni chaty. Ten obrazek uratował nasze mieszkanie przed trzecim zapaleniem. Dwukrotnie spalili się nam mieszkanie i babcia dała ten obrazek mojej mamusi. I gdy się paliło u sąsiada nasze mieszkanie zostało uratowane. Co do mszy nie znalazłam jej. Znalazłam z wczorajszego dnia i chciałam ją przynajmniej odsłuchać. No i niestety czekałam 20 min i nie zalaczylo sie.
.

enia
enia
27.06.20 16:12
Reply to  Dorota

Nie było Mszy sw,ale bedzie dana na yt to odsłuchamy

Dorota
Dorota
27.06.20 18:49
Reply to  enia

Daj znać gdy będziesz, wiedziała kiedy Będzie ta msza. Nie wiem czemu wczorajszej nie mogę odsłuchać. Czekam tak długo A tu ciągle coś zawieszone

enia
enia
27.06.20 19:04
Reply to  Dorota

Z o.Łukaszem jest raz w m-cu, ostatnia sobota m-ca

enia
enia
28.06.20 19:24
Reply to  Dorota

Jest teraz na zywo „Prowadzi mnie Jezus”

Dorota
Dorota
28.06.20 22:15
Reply to  enia

Zobacz jakie ja mam przeszkody. Ciagle cos mi przeszkadza gdy jest cos dla mnie. To ja nie moge tego znalesc albo nie mam czasu. Ja dopiero teraz odebralam poczte. Jesli weisz jak odnalesc powtórkę to mi napisz. Oj te moje przeszkody juz nie mam sily. Ciagle cos

enia
enia
28.06.20 22:52
Reply to  Dorota

na yt
Wieczór Chwały Jezusa LIVE Wołomin z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie z Boży Pokój

Dorota
Dorota
30.06.20 12:12
Reply to  enia

Wczoraj zakończyłem drugą NP. Nadal nic się nie dzieje w tej sprawie. Ja coraz bardziej się załamuje. Mam coraz bardziej źle myśli. Wczoraj i dziś rozplakalam całe popołudnie. Czuje się tak jak by mi które najdroższy umarł. Chce zrobić sobie kilka dni przerwy i znów podjąć NP. Zbyt dużo modlitw podjęłam i dla tego chce zrobić kilka dni przerwy. Jest mi bardzo Ciężko zrobiłam sie drażliwe i placzliwa. Już nie daje rady

enia
enia
02.07.20 14:09
Reply to  Dorota

Dasz rade,dasz. Złe myśli to od czarnego.Jak najczęściej abyś uczestniczyła we Mszy się i przyjmowała Jezusa.
Może to też takie uwalnianie,oczyszczanie u Ciebie ten płacz.
Konsekwencje grzechu czasami się ciągną. Teraz lipiec miesiąc tak wyjątkowy, miesiąc Najdroższej Krwi Jezusa.Proś Pana o obmycie Cię Krwią Jego,swoimi słowami ,zanurzaj się w Krwi Jezusa.
A ten egzorcyzm św.Antoniego wyjątkowo skuteczny, też do tej modlitwy możesz dodać swoje prośby, chociaż o ochronę przed koronawirusem,złymi ludźmi….

Dorota
Dorota
02.07.20 18:33
Reply to  enia

Tak zrobię gdy wrócę do domu po pracy. Nie wiem czemu nie przyszło mi powiadomienie o Nowennie lub modlitwach do Krwi Jezusa. Muszę je szukać na yt

Dorota
Dorota
05.07.20 13:50
Reply to  enia

Eniu wybieram sie dzisiaj do spowiedzi. Tak bardzo chciała bym trafić na dobrego spowiednika. Mam nadzieję że Matenka podeślę mi takiego. Eniu mam do Ciebie prośbę. Jutro prawdopodobnie pójdę do kierownika w sprawie przywrócenia mnie na stare miejsce pracy. Wiem że szefostwo nie bardzo się na to zgadza. Proszę Cię pomódl się za mnie żeby przychylił się do mojej prośby w przywrócił mnie na dawne miejsce. Bo teraz nie daje rady wytrzymać z bólu w trakcie pracy. Gdy jestem na starym miejscu jest zupełnie inaczej nie czuje tego bólu. No może trochę ale nie aż tak jak na nowym miejscu.… Czytaj więcej »

enia
enia
05.07.20 14:00
Reply to  Dorota

pomodlę się. Szefostwo błogosław.Jak pójdziesz do kierownika zabieraj ze sobą Jezusa. Z Panem pod rękę to wszystko załatwisz

Dorota
Dorota
07.07.20 17:30
Reply to  enia

Niestety do rozmowy z kierownikiem nie doszło. Czekam na następny tydzień gdy będę miała II zmianę może wtedy uda mi się porozmawiać z nim osobiście bez innych. Szefostwo źle się zachowuje i w dobie plandemi boję się narażać. Ale muszę podjąć jakieś kroki bo bardzo cierpię na II zmianach. Boję się ale może okaże trochę człowieczeństwa. Już nie wiem co mam robić ręce mi opadaja