Regulamin sklepiku

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Kwartalnik „Królowa Różańca Świętego”  oraz Wydawnictwo Rosemaria  stawiają sobie za główny cel propagowanie różańca. Sprzedaż książek i dewocjonaliów na stronie ze świadectwami pozwala pozyskać fundusze na dalszą działalność misyjną.

I. Dane księgarni

Sklepik internetowy na www.pompejanska.rosemaria.pl jest obsługiwany przez Wydawnictwo Rosemaria z siedziba pod poniższym adresem:

Wydawnictwo Rosemaria
ul. Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań
tel. 61 86 87 345

Dane rejestrowe:
NIP 779-195-37-10 REGON 631079987

Konto bankowe:

Konto: BRE Bank/mBank 62 1140 2004 0000 3502 7013 3429

II. Składanie zamówień

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż książek i dewocjonaliów za pośrednictwem internetu na terenie RP oraz za granicę (po uprzednim skontaktowaniu się z wydawnictwem w celu potwierdzenia danych wysyłkowych oraz płatności).

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia płatności. Klient ma wgląd do statusu zamówienia poprzez swoje konto.

Księgarnia zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, tzn. takich, w których podane są niepełne dane konieczne do prawidłowej realizacji zamówienia, lub w których jest brak możliwości kontaktu z osobą zamawiającą.

Kupujący może wprowadzać w zamówieniu zmiany do momentu rozpoczęcia jego realizacji oraz anulować złożone zamówienie.

Księgarnia zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

III. Płatność za zamówienie

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

1. Samodzielna wpłata przelewem na konto wydawnictwa

mBank: 62 1140 2004 0000 3502 7013 3429
Wydawnictwo Rosemaria, ul. Zbąszyńska 19/4, 60-359 Poznań

2. Bezpieczny e-przelew. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Transferuj.pl
Przelew internetowy na konto Paypal ( wydawnictwo@rosemaria.pl)

3. Zapłata przy odbiorze – u listonosza, kuriera lub przy odbiorze osobistym.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

IV. Wysyłka

Koszty wysyłki obliczane są wg cennika Poczty Polskiej lub cennika usług kurierskich, w zależności od wyboru klienta.

Wybrane książki objęte promocją oraz prenumeratę czasopisma „Królowa Różańca Świętego” wysyłamy na koszt Wydawnictwa.

Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez Klienta (Poczta Polska, Kurier).

V. Zwrot towaru i reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Konsument może zrezygnować z towaru kupionego w naszej księgarni bez podania przyczyny w ciągu 24 dni od daty odebrania przesyłki ze zwrotem zapłaconej kwoty.

Zwracany towar nie może być używany, nie może nosić jakichkolwiek śladów użycia lub uszkodzeń, musi być dołączone do niego oryginalne opakowanie.

Jeżeli po otrzymaniu towaru, lub w czasie jego użytkowania Konsument znajdzie w nim wady, powinien go dostarczyć do siedziby sklepu osobiście lub przesyłką ubezpieczoną.

Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 4 dni roboczych od otrzymania reklamowanego towaru. Towar wadliwy zostanie wymieniony na nowy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

VI. Zastrzeżenia

W przypadku nie odebrania przesyłki pobraniowej koszty pocztowe ponosi Klient.

Minimalna wartość zamówienia przekazanego do realizacji wynosi 2 zł. Zamówienia poniżej tej kwoty są anulowane.

VII. Ochrona danych osobowych Klientów

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.

Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

0 0 głos
Oceń ten wpis
Powiadamiaj mnie o odpowiedziach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym sądzisz? Napisz swoją opinię!x
()
x